Skaistumkopšana

Skaisti, apsniguši koki, dziļas kupenas, pa kurām bērni labprāt ālējas, slidotavas, kas pilnas ar priecīgiem cilvēkiem… Skaista tā ziema, vai ne? Tomēr jāpatur prātā, ka, lai arī cik patīkama tā nebūtu, ziema var būt īsts pārbaudījums Taviem matiem un ādai. Elektrizējušies, sausi mati nu nemaz nav nevienas sievietes gaumē, v...

 

Kvalitatīvs skuveklis būs vērtīga dāvana ikvienam vīrietim gan svētku reizē, gan ikdienā. Ja vēlies iepriecināt draugu, vīru vai tēvu, labs bārdas skuveklis Tev neļaus „nošaut garām”. Lasi tālāk, ja vēlies uzzināt, kā plašajā piedāvājumā neapjukt un izvēlēties piemērotāko skuvekli savam vīrietim!

 

Isadora nākusi klajā ar lieliskiem jaunumiem – skropstu tušu STRECH LASH ar pagarināmu birstīti. Tā piešķir skropstām mazāku vai lielāku kuplumu un izteiksmību pēc tavas patikas– tikai pagriez skropstu tušas vāciņu, lai mainītu birstītes pozīciju no garas uz īsu.

 

Visā pasaulē sievietes lieto kopjošos līdzekļus ar dabiskām sastāvdaļām, lai pabarotu savu ādu un rūpētos par matiem. Tie ir sen pielietoti skaistumkopšanas rituāli un paņēmieni, ko sievietes izmanto vēl mūsdienās. Dove zīmola vadītāja Kertu-Kai Põldvere iepazīstina ar piecām sastāvdaļām, kuras vērts atcerēties, lai iegūtu m...

 

Jaunā Essence rudens / ziemas kolekcija atspoguļo ļoti aktuālu tendenci - "metāls". Mūsdienīgi kosmētikas produkti ar must-have raksturu dodas aizraujošās sezonas virzienā ar jaunākajiem skaistuma produktiem.

 

Līdz ar vasaras noslēgumu, diemžēl parādās arī pēc-vasaras matu bojājumi. Pēc uzturēšanās vējā, saulē, ūdenī, kas satur hloru, sālsūdenī un telpās, kur ir gaisa kondicionieris, mati var kļūt sausi, nepaklausīgi, var rasties problēmas tos ieveidot un noturēt tajos lokas, kā arī var paiet ilgāks laiks tos žāvējot. Ieteikumus, kā atdzīvināt ...

 

Starptautisku modes šovu rudens / ziemas kolekcijas kalpo kā CATRICE iedvesmas avots jaunajiem must-have produktiem 2017. gada otrajā pusē.

 

MAC ir no jauna izgudrojis riteni ar Rollerwheel acu laineri. Revolucionārs, ap savu asi rotējošs, diska aplikators uzsūc perfekto daudzumu produkta, lai novilktu nepārtrauktu, gludu, vienmērīgu krāsas līniju pār plakstiņu, tikai ar vienu vilcienu.

 

The Body Shop ir izstrādājis matu kopšanas produktus, kas radīti bez cietsirdības pret dzīvniekiem. To sastāvā ir izmantotas izcilākās sastāvdaļas, tekstūrās iestrādātas dabīgas eļļas, sviesti un augļu biezeņi. Produktu formulas ir 100% draudzīgas veģetāriešiem, un daži produkti ir pat 100% vegāniski.

 

Skaista un veselīga āda ir jebkuras sievietes sapnis. Lai tādu iegūtu, jāizvēlas atbilstoši sejas kopšanas produkti un jāseko līdzi pareizai ādas kopšanai. Vairākām Cosmo.lv apmeklētājām devām iespēju testēt Sebamed Clear Face produktus - izlasi pirmās atsauksmes par tiem!

 
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)