The Body Shop: izcel savas acis!

24.02.2017

Pavasari sagaidi ar izteiksmīgu acu skatienu! The Body Shop piedāvā jaunās Down to Earth acu ēnas, kuras var kombinēt dažāda izmēra paletēs.

Veidotas ar izciliem krāsu pigmentiem, pieejamas 30 dažādos, dabas iedvesmotos toņos – sākot ar neitrāliem līdz pat īpaši drosmīgiem. Pieejami mirdzoši, matēti un spīdīgi toņi, kas ir noturīgi un ar paliekošu iespaidu. Acu ēnas ir 100% vegāniskas, bagātinātas ar Godīgas Tirdzniecības babasu un sezama eļļām. 

Izteiksmīgam acu skatienam – jaunā, 100% vegāniskā Lash Hero kopjoša skropstu tuša, kas vizuāli padara acis lielākas. Bagātināta ar melno rožu eļļas ekstraktu, tā pagarina skropstas un padara tās biezākas, kā arī kopj un pasargā.

“Lash Hero skropstu tuša satur rožu ekstraktu no īpašas rožu šķirnes „Black Baccara”. Šo rožu hibrīdu 2000. gadā radīja slavenajā rožu audzētavā Meilland Francijas dienvidos. Šis rožu ekstrakts ir sajaukts ar barojošo Godīgas Tirdzniecības šī sviestu. Intensīvai mitrināšanai ir pievienots higroskopisks cukurs, kam piemīt spēja savākt ūdens molekulas, lai radītu labu pamatu šai efektīvajai skropstu tušai,” stāsta Jennifer Hirsch, The Body Shop skaistumkopšanas botāniķe.

 
Komentāri [0]
Nav pievienots neviens komentārs. Esi pirmais!

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad