Ziemassvētkos - dāvanas no The Body Shop

14.12.2016
The Body Shop parūpējies, lai šajos Ziemassvētkos zem eglītes sev ko piemērotu varētu atrast gan tu pati, gan arī ikviens, kuram tu vēlies sarūpēt dāvanu. Palūko, kādi dāvanu komplekti ir The Body Shop piedāvājumā un iepriecini savus mīļos!

Mammai - Oils of Life dāvanu komplekts

Dāvanā iekļauts The Body Shop vispieprasītākais produkts - intensīvi atjaunojoša sejas eļļa, kuras sastāvā ir 3 īpaši vērtīgas sēklu eļļas. 99% dabīgas izcelsmes eļļas.

Draudzenei - Drops of Youth dāvanu komplekts

The Body Shop Jaunības pilieni ir tieši tas, kas nepieciešams nākamajā rītā pēc slepenās ballītes, kad vēlies izskatīties tā, it kā būtu saldi gulējusi visu nakti. 99% dabīgas sastāvdaļas.

Māsai - dāvanu komplekts “Ābols ar kanēli”

Dāvana “divi vienā” - gardi un kārdinoši smaržīgi produkti ķermeņa kopšanai un trauks svētku našķiem.

Draugam - “Džentlmeņa skūšanās komplekts”

Produktu sastāvā esošā Peru maka sakne ir pazīstama kā izcils dabas enerģijas avots, savukārt alveja lieliski nomierina ādu pēc skūšanās. Tualetes piederumu maks noderēs, dodoties ceļojumos!

Dāvana sev - adventes kalendārs

Vai zināji, ka The Body Shop bija pirmais kosmētikas zīmols, kas pirms 15 gadiem uzsāka adventes kalendāru izgatavošanu? Katru gadu tas atgriežas kā patiešām iespaidīga dāvana. Šogad, atzīmējot The Body Shop 40 gadu jubileju, adventes kalendārs ir izveidots tik iekārojams, kā vēl nekad. 

Pačuksti Ziemassvētku vecītim savas vēlmes, varbūt tās piepildīsies! ;)
 
Komentāri [0]
Nav pievienots neviens komentārs. Esi pirmais!

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad