Skaistumkopšana

Aktīvs dzīvesveids, neizgulēšanās, piesārņota vide- tas viss negatīvi ietekmē mūsu ādu un paātrina tās novecošanās procesu. Ko Tu teiktu, ja Tu varētu savu ādu atjaunot nakts laikā kamēr tu guli?

 

CATRICE apvieno skaistumu un modi. Iedvesmoti no internacionālajiem dizainiem rudens/ziemas sezonai, CATRICE ar jaunajiem must have produktiem koncentrējas uz piecām galvenajām tendencēm. Iepazīsties ar tām!

 

Skaistuma produkti, kas fokusējas uz jaunākajām tendencēm, unikalitāti un augstu kvalitāti- tās ir lietas, kas raksturo essence zīmolu. Augusts nāk ar daudziem aizraujošiem must- have produktiem rudens/ ziemas sezonai, aktualizējot jaunākās tendences- kausēts hroms un kawaii. Lūk, divas acu un sejas paletes, kas tavu rudeni padarī krāsain...

 

Lūpām ir nepieciešama īpaša kopšana un rūpes, jo to āda ir daudz plānāka nekā citās sejas vai ķermeņa zonās. The Body Shop Colour Crush™ lūpu krāsas pieejamas dažādos krāsu toņos, tās kopj un nogludina lūpas, nodrošinot tām līdz pat 4 stundu mitrināšanu.

 

Nav nekāds noslēpums, ka skaista āda ir tiešā veidā atkarīga no pareizas tās kopšanas. Īpaši vasarā ķermenim nepieciešams pastiprināti uzņemt ūdeni, kā arī mitrināt ādu. Lūk, daži ieteikumi, kas ļaus tavai ādai mirdzēt un izskatīties lieliski!

 

Vācijas kosmētikas zīmols Catrice iemīļots kā uzticams palīgs ikdienas steigā – ātra uzklāšana, ilga noturība un vienreizējs efekts. Iepazīsties ar dažiem Catrice TOP produktiem, kuri ideāli piemēroti šai vasarai!

 

Laikā, kad vasara rit pilnā plaukumā, nav vērts ziedot savu dārgo laiku, lai uztrauktos, kā izskatās tavas kājas, bikini zona vai paduses. Izvēlies piemērotu skuvekli un lieto to pareizi - tad varēsi būt pārliecināta, ka viss ir labākajā kārtībā. Seko šiem soļiem un tiec pie maigas, mitrinātas un koptas ādas!

 

Vai cīņa ar taukiem, kas spītīgi paliek savās vietās, liekas neuzvarama? Nav noslēpums, ka tauku apkarošana var prasīt nesamērīgi daudz laika un enerģijas, bet rezultāts tik un tā izpaliek. Stingras diētas ne vienmēr sniedz gaidīto rezultātu – iekrītas vaigi, samazinās krūšu apkārtmērs (kas neiepriecina nevienu sievieti), tač...

 

Skaistuma etaloni un priekšstati par skaistu ķermeni un seju mainās līdzi laikam, bet nemainīgs paliek fakts, ka vienmēr cilvēks ir tiecies pēc skaistā, apbrīnojis to un arvien atklājis jaunus veidus, kā vēlamo iegūt realitātē. Katram mums ir savs viedoklis, ko nozīmē būt skaistam, kā to iegūt, kā saglabāt, bet neviens nevarētu apstrīdēt,...

 

Daudzus gadus iedvesmojot skaistuma industriju un sievietes visā pasaulē, Dženifera Lopeza dodas aizkulisēs, debitējot kolekciju sadarbībā ar pasaules skaistuma zīmolu INGLOT! Limitētā kolekcija apvieno Dženiferas un INGLOT sievišķības redzējumu un piedāvā ikvienai sievietei daudzveidīgas iespājas izpaust savu skaistumu! Beidzot, ikvienai...

 
 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad