Šim stilam mūs iedvesmoja:
H&M (-20% pērkot 3 pilnas cenas preces); Zvaigzne ABC (-20% visām precēm), Reserved (-30% atsevišķiem modeļiem), Peek&Clopenburg (LĪDZ -50% noteiktām kolekcijām), Moskito (-20% visām precēm), Douglas Select (LĪDZ -70% populāru zīmolu produktiem)
Sarkanā –šā rudens oficiālā krāsa

Šīs sezonas modē nav vietas pelēcībai un sarkanā pavisam oficiāli kļuvusi par šā rudens krāsu. Turklāt vari to izmantot ne tikai kā spilgtu akcentu, bet ietērpies tonī no galvas līdz kājām!

 
Šim stilam mūs iedvesmoja:
Aldo (-20% visām precēm), Peek&Cloppenburg (LĪDZ -50% noteiktām kolekcijām), H&M (-20% pērkot 3 pilnas cenas preces), Lindex (-20% visām apģērba augšdaļām (topi, blūzes, krekli, jakas, džemperi) bērnu un sieviešu nodaļās), Guess (-30% atsevišķām jaunās kolekcijas precēm; -20% visai jaunajai kolekcijai (14.10.))
KOSMOSS –un zvaigžņu galaktikas

Saint Laurent, Paco Rabanne, Channel un citi dizaineri šoruden aizsapņojās par kosmosu un zvaigžņu galaktikām, kolekcijā iekļaujot sudraba audumus un materiālus. Zābaki pāri celim, milzīgas pufa jakas, metāliskas ādas un spīdumi dominēja ik uz soļa.

 
Šim stilam mūs iedvesmoja:
Orange (-20% visām precēm), Moskito (-20% visām precēm), Zara (-20% visām precēm (spēkā tikai 14.10.)), Guess (-30% atsevišķām jaunās kolekcijas precēm; -20% visai jaunajai kolekcijai (14.10.)), Pee&Cloppenburg (LĪDZ -50% noteiktām kolekcijām), Inglot (LĪDZ -50% atsevišķām precēm; -20% visām lūpu krāsām un lūpu spīdumiem; -20% skropstu tušām; -10% visai produkcijai)
Klasika & sports

Arī sportiskais trends, kas jau pāris gadus pārliecinoši valda ielu stilā, šoruden ir aktuāls. Sportisko stilu iesaka izmantot arī kā klasiskā stila atsvaidzinātāju. Pie žaketes vai mēteļa piestāvēs sportiski apavi vai šauras bikses ar svītru sānā!

 
Šim stilam mūs iedvesmoja:
Denim Dream (-30% atsevišķām jaunās kolekcijas precēm; -20% visai jaunajai kolekcijai (14.10.)), Guess (-30% atsevišķām jaunās kolekcijas precēm; -20% visai jaunajai kolekcijai (14.10.)), Aldo (-20% visām precēm), Zara (-20% visām precēm (spēkā tikai 14.10.))
Soļos marš!

Šoruden aktuālās militārā stila un haki toņu variācijas ar sievišķīgiem akcentiem. Kombinē Aļaskas jaku ar kapuci ar klasisku blūzi, šaurām biksēm un augstpapēžu šņorzābakiem.

 
Šim stilam mūs iedvesmoja:
Lindex (-20% visām apģērba augšdaļām (topi, blūzes, krekli, jakas, džemperi) bērnu un sieviešu nodaļās), Aldo (-20% visām precēm), Douglas Select (LĪDZ -70% populāru zīmolu produktiem ), Moskito (-20% visām precēm)
Dizaineri joprojām dievina samtu!

Samta audumi piesātinātās dārgakmeņu krāsās ir sezonas modes kaprīze, ko valkāt drosmīgās kombinācijās ar leoparda raksta kažokādām un puķainiem audumiem

 
Šim stilam mūs iedvesmoja:
Lindex (-20% visām apģērba augšdaļām (topi, blūzes, krekli, jakas, džemperi) bērnu un sieviešu nodaļās), Zara (-20% visām precēm (spēkā tikai 14.10.)), Pee&Cloppenburg (LĪDZ -50% noteiktām kolekcijām), H&M (-20% pērkot 3 pilnas cenas preces)
Nenosalt ir modē!

Šoruden modē ir nenosalt, turklāt darīt to izteikti modernā veidā! Izvēlies izteiksmīgas un kontrastainas kombinācijas – apjomīgu un raupju adītu džemperi ar romantiski puķainu kleitu vai rūtainām biksēm.

 
#Cosmopērle konkurss!

1. Uzņem foto ar pērli, kas nomedīta Cosmopolitan Shopping Nights laikā kādā no modes un izklaides centra Rīga Plaza veikaliem.

2. Liec savā Instagram profilā ar #Cosmopērle.

3. Laimē vienu no divām Rīga Plaza dāvanu kartēm 50 eiro vērtībā!