Seksīga & Vesela

Saīsinoties diennakts gaišajam laikam, arvien vairāk cilvēku izjūt palielinātu nogurumu, pastiprinātu vēlmi pēc papildu miega, kā arī ēšanas traucējumus. Tas, ko visā pasaulē pazīst ar seasonal affective disorder jeb SAD, ir rudens depresija, ar kuru lielākā vai mazākā mērā saskaras ikviens no mums.

 

Viens no lielākajiem skaista ķermeņa ienaidniekiem ir cukurs un no tā izgatavotie saldumi. Katru dienu iekļaujot savā ēdienkartē pat nelielu tortes vai kūkas gabaliņu, riskējam pieņemties svarā. Taču pat arī to zinot, ne vienmēr spējam atteikties no šiem gardumiem. Kādas metodes palīdzēs samazināt vēlmi pēc saldumiem?

 

Šovasar pirmo reizi norisinājās brīvdienu nometne MIJA, kuras laikā bloga “Ir.bene” autore Karlīna Latsone dalībnieces iepazīstināja ar Latvijas bagātīgo superproduktu pasauli un praktiskiem piemēriem ilustrēja, kā pagatavot vasarīgus saldos ēdienus no veselīgām pašmāju izejvielām. Viena no receptēm – kārtainais d...

 

Vasara ir īstais laiks, lai sportotu svaigā gaisā. Skriešana ir populārākais un pieejamākais veids, lai uzturētu sevi formā, tomēr ir vērts izmēģināt arī fiziskās aktivitātes uz ūdens. Ne velti tieši SUP ir strauji iekarojis mūsu sirdis – tas ir vienkāršs sporta veids ar plašām sniegtajām iespējām.

 

Mums ir lieliskas ziņas! Tagad tev ir iespēja pamēģināt ko jaunu, nodarbības maksu dalot ar savu draudzeni! Līdz 16.08. mūsu draugi no SUP-FIT piedāvā pavisam īpašu cenu iepazīšanās treniņam Andrejsalā. Dodies uz SUP-FIT iepazīšanās treniņu divatā, bet maksājiet par vienu. Pirms maksāšanas noteikti atceries pateikt pa...

 

Vasara ir īpaši piemērots laiks, lai apvienotu veselīgo ar patīkamo un jaunatklātu Rīgu no pavisam cita skatu punkta. Mēs pārliecinājāmies, ka, dzīvojot pilsētā, ir iespējams gan izbaudīt tās urbāno ainavu, gan atrast mežu, dabu un svaigu gaisu viegli sasniedzamā attālumā.

 

Tas liek justies satriecoši, vienā mirklī padara tevi laimīgu un vairo tuvību ar partneri. Tomēr cilvēki joprojām ļoti maz runā par sieviešu orgasmu. Pēdējais laiks to mainīt!

 

Daži no mums brīvajā laikā lasa grāmatas, citi gatavo ēst vai apciemo ģimeni, bet kāds savukārt guļ. Un ir tādi, kuri skrien – tie, kuri vislabprātāk uzvilks savus sporta apavus un dosies ārā. Skrējēju kļūst arvien vairāk – arī Latvijā, kur šopavasar darbību uzsākusi adidas Runners kustība.

 

Mūsdienās aizvien vairāk un vairāk cilvēku lieto kontaktlēcas un tās ir kļuvušas par gluži ikdienišķu, viegli pieejamu redzes korekcijas līdzekli, kuru ir iespējams pat iegādāties internetā. Un tomēr joprojām var sastapties arī ar neuzticības pilniem aizspriedumiem, kas vērsti pret kontaktlēcām.

 

Ir pienācis īstais laiks, lai interesētos par velosipēdiem, tā ekipējumu un velo maršrutiem! Izbraucieni ar velosipēdu ir lielisks veids, kā iepazīt apkārtējo dabu, apskatīt dažādus tūrisma objektus, pie reizes arī sniedz nepieciešamo fizisko aktivitāšu devu, uzlabojot veselību un fizisko formu. Latvijā riteņbraucēju skaits ...

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad