Redakcijas blogs

30.07.2015 | LauraZakse
 

Kopš esmu pateikusi svinīgo - Jā, aizvien biežāk saņemu jautājumus par to vai manā dzīvē kaut kas ir mainījies. Protams, ka nē - tas pats vīrietis, tie paši nesteidzīgie rīti pie brokastu galda, sajūsma par atkalredzēšanos pēc garas darba dienas un vakari, ko pavadu ieritinājusies azotē, skatoties melnbalto kino. Nekas nemai...

 
29.07.2015 | Indra Salcevica
 

Kādu laiku atpakaļ piedalījos kādā burvīgā meistarklasē, kurā pavārs man iemācīja cept auzu pārslu cepumus, kas, man par pārsegumu, izrādījās visai vienkārši, bet stāsts šoreiz nemaz nebūs par auzu cepumiem.

 
14.07.2015 | Gundega Bičevska
 

COSMO ir īpašs žurnāls. Protams! To sajutu ne tikai mirklī, kad pirms gandrīz piecpadsmit gadiem atšķīru pirmo COSMOPOLITAN latviešu valodā, bet arī šovasar, kad viesojos globālā zīmola mītnes vietā Ņujorkā, izdevniecībā HEARST MAGAZINES.

 
27.06.2015 | Anda Bīriņa
 

Vasara jau gandrīz pusē, bet, šķiet, ka vēl nemaz īsti to neesmu baudījusi. Darbu daudz, pienākumu vēl vairāk. Gribas paveikt, izdarīt, saplānot un pārplānot, strādāt, sasniegt un izdarīt vēl labāk. Taču teju katrs no maniem darbiem vai hobijiem prasa iziet ārpus manas komforta zonas - piepūlēties, piespiesties, saņemties un izdarīt labi....

 
20.04.2015 | Indra Salcevica
 

Reizēm, kad manā aizpildītajā grafikā ir kāds brīvs laiks, es mēdzu bezmērķīgi klīst pa ielām, deldēt parka soliņu un vienkārši vērot cilvēkus. Es pievēršu uzmanību sīkākajām detaļām, es galvā zīmēju mazas īsfilmas, ainas un izdomāju likteņa stāstus. Zīmēju tērpus... un vienkārši klausos pilsētas ielu simfonijās.

 
19.02.2015 | Anda Bīriņa
 

Starp e-pastu gūzmām, ikdienas skrējieniem uz biroju un laika menedžmentu, lai varētu paspēt neiespējamo, arvien biežāk nākas piefiksēt, ka dienas pazūd nemanot. Šķirstu žurnālu un lasu par vīrieti, kas dzīvo Anglijā lauku mājā un pie jūras iekopis savu mazdārziņu. Viņš dzīvo lēni. Audzē burkānus, iet uz kaimiņmāju pēc piena un cep...

 
04.02.2015 | Anda Bīriņa
 

Arī šogad drēgnās Latvijas janvāra beigas un februāri esmu nomainījusi pret ko siltāku – Portugāles pavasari. Jau kādu laiku dzīvoju pašos Portugāles dienvidos, vietā, uz kuru brauc gan daudzi Latvijas, gan arī citu valstu sportisti, lai trenētos pavasarīgos apstākļos un sasniegtu labu fizisko formu ātrāk, kā citi.

 
07.01.2015 | Anda Bīriņa
 

Laiks skrien vēja spārniem – šķiet, par to vairs nešaubās neviens no mums. Jau atkal apritējis gads – citai labāks, citai interesantāks, veiksmīgāks vai zīmīgāks.

 
17.11.2014 | Anda Bīriņa
 

Šodien atgriezos no Amsterdamas, kur ar ģimeni viesojos pie draudzenes, to apvienojot ar Latvijas Futbola izlases spēles skatīšanos, šoreiz gan hotelī pa TV. Atpakaļceļā atcerējos interesantu gadījumu vakar vakarā, kad biju iegriezusies picērijā Amsterdamas centrā.

 
30.09.2014 | ance_silina
 

Lielākā iepirkšanās ballīte - Cosmo Shopping Nights - jau nedēļas nogalē! 3. oktobrī no plkst. 16:00-23:00, 4. oktobrī no 10:00-23:00, savukārt 5. oktobrī - no 10:00-21:00 modes un izklaides centrs Rīga Plaza kļūs par galvaspilsētas karstāko punktu, kur pulcēsies modes mīļotāji un entuziasti. Atlaides jaunajām apģērbu kolekcijām - skan vi...

 
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (13)