Mazliet nenopietnāk!

09.12.2015, Laura Lauziniece

Sveika! Es esmu Cosmopolitan radošā redaktore. Centīšos arī turpmāk radoši, modīgi un cik vien stilīgi iespējams izpausties žurnāla lappusēs, lai mudinātu arī tev ikdienā darīt to pašu!

Ziema daudziem asociējas ar tumšāko, skumjāko un aukstāko gadalaiku, līdz ar to cilvēki mēdz ģērbties drūmākajos skapī atrodamajos apģērbos. Vēlējos nedaudz mainīt šo priekšstatu un piedāvāt tev pozitīvākus modes atradumus! Izmēģini, uzlabo garastāvokli un arī apkārtējie pasmaidīs!

Klasiskai klača somiņai ir jābūt ikvienas sievietes garderobē. Taču, ja somu nerotās dārga dizainera vārds, ar klasiku mūsdienās diez vai kādu būs viegli pārsteigt. Aksesuāri ir kā punkts uz tava izskata “i”. Ja tev patīk ģērbties viekrāsainās kleitās un ikdienā esi sastopama džinsos un džemperī, tad pietiekami interesanta somiņa būs īstais akcents, kas momentā tevi pārvērtīs par vienu no Ņujorkas modes nedēļas apmeklētājām.

Izmēģini pašmāju radītās From Bee With Love grāmatu somiņas vai arī:

Soma, 37.90 €, Accesorize

Soma, 42.65 €, Asos

Soma, 24 €, Mohito

Soma, 390 €, Lulu Guinness

Soma, 63.90 €, Asos

Instagram/lauralauziniece
Foto: Ronalds Šulcs un reklāmas materiāli

 
Komentāri [1]
 
+0
Kam tas var attiekties
Mes piedavajam individualus, komercialus un biznesa aizdevumus ar loti minimalam ikgadejam procentu likmem, kas ir 3% no 1 gadu lidz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules dalu. Mes izsniedzam aizdevumus no €5,000 lidz €500,000,000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinati, lai nodrošinatu maksimalu drošibu, ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam vajadzetu sazinaties ar mani pa e-pastu
Aizdeveja e-pasts: unique2aal@gmail.com
Phone#: +12542420879
INFORMACIJA PAR LAUKSAIMNIECIBU
NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:
ADRESE:
OCCUPATION:
Piezime. Lai sanemtu plašaku informaciju, visi e-pasta zinojumi janosuta uz musu e-pasta adresi { unique2aal@gmail.com }
05.05.2018 09:28 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!