Laimē produktus skaistam smaidam!

Mēs esam pilnībā pārliecinātas, ka skaists smaids padara cilvēku pievilcīgāku! Tieši smaids atver durvis jaunām draudzībām un dzīvē vairo labestību un prieku. Piedalies konkursā un laimē Rapid White produktus, kas tavu smaidu padarīs skaistāku! Līdz 30.maijam iesūti savu stāstu - dalies pieredzē par dienu, kad tieši smaids tev palīdzējis iegūt ko jaunu. Pastāsti mums- vai tā bijusi jauna draudzība, varbūt smaids tev palīdzējis darba intervijā? Iespējams, tieši tu laimēsi Rapid White produktu komplektu. Uzvarētāju izlozēsim no visu iesūtīto stāstu autoriem.

Klikšķini uz saites cosmo.lv/rapidwhite/ un uzzini, kā tikt pie skaista smaida!

Piedalīties

 

Meiteņu stāsti

Ieva, 30.05.2017 12:39
Vienmēr cenšos lai mani zobi būtu balti, lietoju skalojamos līdzekļus, labu zobu patu, vienmēr izvēlos baltinošu, un mans stāsts ir tāds, ka mans topošais draugs, kad mēs iepazināmies, ieraudzīja, ka man ir diezgan balti zobi, bet viņam ne pārāk balti zobi, bt viņam, kā tagad atceros, ka bija diezgan nesmuki zobi, un es domāju tieši tādēļ, vins to izlaboja!!!!! Vinš gšja pie higiēnista, un rezultāts bija redzams :) priecājos par viņu :)
 
Ligita, 29.05.2017 20:14
Mēs-draudzeńu komanda, jautrībai bijām izdomājušas katru dienu, kaut ko foršu, nebijušu, aizrautīgu, dullu. Ar norunu, ka tas jādara visas dienas garumā. Sarakstījām zīmītes un katrai, kāda tika ar uzdevumu, jāizpilda. Man tika zīmīte, smaidi visu dienu, pat ja tas būs nevietā, bet smaidi. Situācijas bija dažādas gan veikalā, gan pilsētas domē, utt. Bet atmiņā paliekoša bija liktenīgā piektdiena. Kad tu smejies, tas ir viens, bet, kad smaidi, savādāk. Strādājām veikalā un pienāca dāvanu laiks. Es pirms iesaiņošanas joka pēc vēlējos uzlaikot tēta dāvanu-pižiku. Uzvilku galvā, sasēju un nevarēju uz sitienu atsiet. Veikalā ienāca vīrietis un vińš bija tas, kurš pasmaidīja, neskatoties uz to, ka mēs no smiekliem gāzāmies no kājām. Tiku vaļā no cepuries, viņš pienāk pie kases, bet es smaidu. Tad viņš saka, man kaut kas nav kārtībā, ka jūs skataties un smaidat? Es samulsu. Jutos ļoti neērti. Teicu, ka no spēles izstājos. Pozitīvs ir tas, ka vīrietis ieejot veikalā apjautājās, kur ir smaidīgā meitene, un vienmēr mani pasveicina. Dazas reizes ir uzaicinājis uz pasākumiem. Pagaidām es viņam simpatizēju...un esmu smaidīgā meitene.
 
Erika, 26.05.2017 14:23
Septembris.Rudens mēnesis.Laiks kad bērni iet uz bērnudārzu.Katru rītu es vadāju meitiņu uz bērnu dārzu un tad pati gāju uz autoostu,lai dotos mājās.
Kādu rītu kad vedu meitiņu uz bērnu dārzu es ieraudzīju izbraucam zilo Bmw mašīnu. Tā likās tik apburoša. Tajā brīdī es ieraudzīju arī Bmw vadītāju...Tas arī bija atvedis un vadāja savu meitiņu uz bērnudārzu.Tas bija vīritis,pivilcīgs un tajā pašā brīdī nopietns. Man viņš ļoti iepatikās,bet es zināju,ka nekad vairs viņu neredzēšu,jo nezināju kas viņš ir un kā viņu sauc. Domāju,ka viņam noteikti ir ģimene.. Es,parasta māmiņa no laukiem kur ta varu sapņot par tādu..Viņš gan jau ir cits un tādas kā es nav viņa gaumē..
Tajā pašā dienā mēs vēl redzējamies tas pārbrauca pāri un mūsu acu skatieni satikās vēlreiz...
Viss likās kā filmā..Viņa profesija, kas man ļoti nepatika, bet es nedomāju,ka man iepatiksies viņš..Nekad nevarēju padomāt,ka mēs varēsim būt kopā..Laikam,tomēr,es viņu mīlu un laiks parādija savu, tagad mēs dzīvojam kopā un audzinam trīsgadīgo Danielu un četrgadīgo Milānu..
Dzīve ir interesanta. Piekrītu šaj domai„Ja gribi iemācīties labāk mīlēt, jāsāk ar kādu, ko tu ciest nevari”.
 
Agnese, 24.05.2017 14:06
Katru rītu ejot uz darbu pie durvīm mūs sagaida apsargs, tie mainās katru dienu. Ir viens vīrietis kurš vienmēr sēž nopietns un iegrimis savā monitorā, reti kurš ar viņu sveicinās,jo neveido acu kontraktu. Bet es vienmēr sveicinos ar apsargiem, tajā skaitā arī viņu. Tad nu tagad ir iegājies tā ka sadzirdot manu balsi sasveicinās un viens otram uzsmaidam ... vismaz diena ieejot darbā sākas ar smaidu uz lūpām!
 
Santa, 24.05.2017 13:28
Reiz, kad man bija 16 gadi, es piedalījos jaunsargu nometnē Skrundā. Ceļš no Valmieras līdz Skrundai bija garš, un autobusā bija jaunsari un skauti no Valmieras puses. Autobusā jau tad izveidojās grupiņa no 10 jaunsariem, kas savā starpā atpakaļceļa spēlēja kārtis. Ar draudzeni visu laiku smējāmies. Un bija kāds kluss puisis. Bieži apmainījāmies ar smaidiem. Tajā brīdī es viņu neievēroju. Mēs 2 gadus sarakstījāmies un tikāmies, līdz izveidojām attiecības. Tikai nesen viņš atdzinās, ka es viņam iepatikos sava smaida un smieklu dēļ. Esam kopā 2 gadus, un mums tagad ir bērniņš :) Un šoreiz smaidam bija izšķiroša loma mūsu abu likteņos.
 
Andra, 20.05.2017 04:16
Smaids ir tieši tas, kas piesaista cilvēkus, ikdienā strādājot ar cilvēkiem bieži esmu pamanījusi, ka tieši uzsmaidīšana un pozitīva domāšana rada apkārtējiem uzticību. Neskaitāmi cilvēki pamana katru mazi reizi kad esmu apbēdināta vai satraukta, jo smaids no sejas ir pazudis. Tapēc katru jauno klientu sagaidu ar smaidu sejā lai rastu uzticību un viņi justu patīkamu attieksmi. Smaidi vienkārši uzlabo cilvēkam dienu. Uzsmaidi svešiniekam un tas kaut nedaudz pacels viņa noskaņojumu.
 
Līva, 19.05.2017 15:40
Darba darīšanās nācās doties uz valsts iestādi un nodot sūtījumu svarīgam cilvēkam, cilvēks nebija sasniedzams, līdz ar to bija jāizdomā variants, kā nodot sūtījumu, piegāju smaidīga pie apsardzes darbiniekiem un palūdzu vai to nevar nodot, jo cilvēks nav sazvanāms. Negribīgi un aizdomīgi sūtījumu paņēma, bet vēlāk sāka jokot, par to ko esmu atnesusi un vai nav kaut kas draudīgs! Parasti jau nevēlas apsardze ņemt kaut kādas paciņas, vienmēr meklē attaisnojumus, lai neņemtu. Laikam neapzināti, bet nostrādāja naivais "es nezinu, ko darīt" smaidiņš, lai gan ikdienā esmu no tiem, kas smaida par maz un vienmēr seja ir nopietna!
 
Kristīne, 16.05.2017 10:52
Kopš sevi atceros es smaidu ļoti bieži, jo smaids rada smaidu!! :)))

Kādā jaukā vasaras dienā pirms 4 gadiem manu smaidu ievēroja izskatīgs puisis. Kā pats tagad saka, ka nespēja atraut skatienu no tik žilbinoši skaista smaida. Un tā es šovasar ar smaidu došos pie šī izskatīgā puiša, kurš mani gaidīs pie altāra. Būšu viņa smaidīgā sieva! :)
 
Santa, 15.05.2017 09:41
Sāksim ar to,ka es esmu cilvēks "īgņa",vienmēr sabiedrībā eju cietu seju,liekas smaidīt man ir tabu. Patīk lasīt grāmatas un ļoti bieži ir teikts,ka smaids dara brīnumus-jaunas iepazīšanās,vienkārši pašsajūta uzlabojas, apkārtējo smaidi pretīm nākot un attieksme no apkārtējiem mainās,ja redz pretīm nākam smaidošu cilvēku. Tad nu es izlasot par smaidu šos apgalvojumus veicu eksperimentu,eju pa parku smaidīdama, laimīga un tik tiešām visi,itsevišķi vīrieši atradīs pateikt kādu vārdu,piezīmi,komplimentu.. Nu nevar taču būt sakritība,ka tājā dienā kad smaidu 3 cilvēki man kaut ko pasaka,pilnīgi sveši garāmgājēji!? Bet secināju,ka ir arī ēnas puse smaidam,daudzi it īpaši iereibuši vīrieši,vai bezpajumtnieki tavu smaidu uzskata,kā kaut kādu atvērtību un zaļo gaismu flirtēšanai... Kapēc tā saku!? Jo kad satiekamies ar sen neredzētām draudzenēm,loģiski smejamies,viena otru "velkam uz zoba" un ejam pa ielu smejoties savā kompānijā,un piesienas ļoti daudz vīriešu,burtiski uzbāzīgi. Liekas vai tiešām tavs pozitīvais noskaņojums liecina pat kaut kādu vieglpratību,vieglu pieejamību!? Bet nu tas nieks,tagad saprotu,ka jāsmaida vairāk un sabiedrībai labāk patīk smaidīgi, pozitīvi cilvēki. :) P.S. Ja vinnētu balvu smaidītu vairāk. :)
 
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (12)