Mode

Mēs esam sajūsmā par jauno Bearpaw apavu NeverWet tehnoloģiju, kura palīdz saglabāt sausas un siltas kājas pat tad, ja esi iekāpusi stindzinošā slapjdranķa peļķē! Apavi ar NeverWet ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, lai Tev šajā ziemā vairs nebūtu jāuztraucas par slapjām kājām. Aitas vilnas iekšpuse padara tos īpa&scaro...

 

Keita Mosa (Kate Moss) atklāja Reserved rudens kampaņu, bet šajā sezonā Reserved vārdu modes pasaulē nes modes blogeri un modeļi, tadi kā: Irina Šeika (Irina Shayk), Džons Kortajarens (Jon Kortajarena), Dzordans Duns (Jourdan Dunn) un Advoa Aboa (Adwoa Aboah).

 

Donna B.C., specializētā zeķbikšu, zeķu un veļas veikala pirmsākumi Latvijā meklējami vairāk nekā pirms 25 gadiem. Tajā laikā Latvijā itāļu produkcija bija ārkārtīgs retums. Rodoties vēlmei ievest šīs valsts burvību, gaumi, stilu un smalkuma izjūtu arī Latvijā, Itālijas šarms turpina apburt Latvijas sievietes arī šodi...

 

Universālveikalā “Galerija Centrs” durvis vēris dāņu apavu zīmola ECCO jauna koncepta veikals. Tā uzmanības centrā ir ECCO ādas izstrādājumu klāsts un īpašā bērnu zona, kas ir ne vien praktiska, bet arī mazo apmeklētāju uzmanību piesaistoša. Jaunajā veikalā apmeklētājs var iedvesmoties un nesteidzīgi apsvērt savu pirkum...

 

Topmodele Zuzanna Bijoša (Zuzanna Bijoch) ir jaunākā Reserved džinsa lookbook seja. Reserved šī rudens modi diktē 80.gadu stila tendences. Balināti džinsi un ielāpi atgriežas no gandrīz divdesmit gadu senas pagātnes, lai iekarotu modes virsotnes no jauna.

 

Kad ārā jau jūtamas pirmās rudens vēsmas, Dānijas apavu zīmols ECCO iepriecina ar patiešām labām ziņām: apavi ECCO SOFT atgriezušies jaunā ampluā. Praktiski, ērti un stilīgi - tie būs nevainojama izvēle šajā rudenī.

 

Polijas vadošais modes zīmols RESERVED ar gandarījumu nodod publiskai apskatei fotgrāfijas no jaunās 2017.gada rudens/ziemas apģērbu kolekcijas, kas tapusi sadarbojoties ar britu supermodeli Keitu Mosu (Kate Moss).

 

Julia Janus ir modes un dzīvesstila zīmols, kurš uzrunā brīvas un neierobežotas dvēseles, radot unikālus apģērbus, ādas izstrādājumus, aksesuārus un ādas izstrādājumus, kā arī dažādus interjera elementus ikdienas lietošanai, kas atbilst 21. gadsimta dzīves ritmam.

 

Kaut gan Latvijas vasara vēl neiepriecina ar pārlieku siltām dienām, karstāko mūzikas festivālu laiks ir klāt! Kuras ir nemainīgās festivālu tendences, kā savā izskatā izpausties radoši un sekot pasaules modei? Šīs vasaras sezonas festivālu modes un make-up aktualitātēs dalās tirdzniecības centrs Domina Shopping sadarbībā ar stilis...

 

Beidzot ir klāt siltā sezona, kad var nolikt biezās džemperu kārtas un izbaudīt gan vasaru, gan modi visās tās krāsās! Kādi apģērbi ir aktuāli šajā sezonā? Iepazīstieties ar modes tendencēm un sagatavojieties kontrastu pilnai sezonai!

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!