Abonēšanas kampaņa sākusies veiksmīgi

Ir kļuvis jau par tradīciju, ka pirmssvētku periodā abonējot kādu no mūsu žurnāliem, lasītājiem ir iespēja laimēt vērtīgas balvas, piedaloties Lielajā Abonēšanas Loterijā. Turklāt jau trešo reizi pēc kārtas mēs piedāvājam unikālu loterijas mehānismu - iespēju katram lasītājam izvēlēties balvu, kas visvairāk kārojas. Balvu izvēle ir ļoti plaša, šogad kopumā mums ir jau 37 dažādas balvas, kuru kopējā vērtība pārsniedz 20 tūkstošus EUR! Arī varbūtība laimēt atšķiras, jo dažas balvas ir dārgākas un dažas mazāk, atšķiras arī balvu skaits. Loterijai ir arī ieverojams atbalsts medijos – TV, internetā, radio un presē.

Arvien populārāka kļūst arī abonementu noformēšana dāvanas formā. Darot to vietnē www.abonesana.lv mēs piedāvājam laimīgajam saņēmējam nosūtīt kartiņu ar dāvinātāja uzrakstītu apsveikuma tekstu. Turklāt šogad dāvinātājam būs pat iespēja izvēlēties kartiņas dizainu.

Treškārt, pēdējos gados uzlabojusies ir Latvijas Pasta piegāžu kvalitāte, nodrošinot to, ka abonētāji saņem savus žurnālus nebojātus un laikā. Līdz ar to žurnālu abonēšanas tradīcija arvien nostiprinās. Piemēram, 2017. gadā Pasts ir piegādājis Latvijas iedzīvotājiem vidēji vienu kilogramu preses katram (ieskaitot mazuļus un lasīt nepratējus)!

Vērtējot pirmā abonēšanas kampaņas mēneša, oktobra rezultātus, var prognozēt būtisku kopējā abonētāju skaita pieaugumu Lilitas žurnāliem arī nākamajā gadā.