Kontrolē savas finanses

08.10.2014

Rīkojies gudri un vienmēr esi lietas kursā par savu finansiālo stāvokli! Ja ikdienā zināsi, kur paliek tava nauda un kāda summa vēl ir tavā kontā, tev būs daudz vieglāk plānot savus ikdienas izdevumus, kā arī sakrāt iecerēto summu. Bet kā dzīvot tā, lai iekrātu vairāk kā iztērētu? Tev līdzēs pāris Cosmo ieteikumi. Izlasi par paņēmieniem, kā tērēt mazāk!

Pirmkārt, lai izvairītos no kārtējās panikas lēkmes ar nosaukumu “Kur palikusi visa mana nauda?!” mēģini pierakstīt savus izdevumus. Jā, zinām, tas ir apnicīgi, taču tici mums,- ja reģistrēsi visus savus pirkumus, reizēm, pirms iztērēsi lielāku summu, padomāsi, vai kārotā lieta tev patiešām ir nepieciešama. Tas ļaus tev iekrāt vairāk!
Otrkārt, neturi makā lielu daudzumu skaidras naudas. Tā vietā norēķinies ar karti. Kā zināms, ieliekot makā vairākas banknotes, tās neizsakāmu iemeslu dēļ pavisam ātri pazūd.
Treškārt, meklē iespējas ietaupīt. Ik pa laikam iečeko dažādas mājaslapas, kur var uzzināt par atlaidēm pārtikas veikalos, ceļojumu biļetēm vai apģērbiem. Dažkārt tā var atrast patiešām labus piedāvājumus!
Krāj un investē! Iegādājies krājkasīti, kurā ik pa laikam iemet naudu, kas atrodas tavā makā. Tā mēneša laikā iekrāsi labu summu, kuru varēsi iztērēt kādam lielākam un sen kārotam pirkumam. Savukārt, kad tavā kontā iekrājusies lielāka summiņa, noteikti painteresējies, kur savus iekrājumus būtu izdevīgi investēt.

Varbūt arī tev ir kāds īpašs paņēmiens, kā tērēt mazāk un iekrāt vairāk? Padalies ar mums!

 
Komentāri [2]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Iespēja nopelnīt Vēlos padalīties ar iespēju nopelnīt neieguldot ne centu no savas naudas. Princips ir tāds,  ir doti 4 cipari un lauks kur tos ievadīt, par katru ievadīšanas reizi kontā ienāk 5 rubļi. Tā tas jāturpina līdz esat sasniedzis vēlamo summu, bet ne mazāku kā 7000 rubļu, jo tikai pie tādas naudas summas varēs izņemt naudu. Lai savāktu 7000 rubļus ir nepieciešamas aptuveni 2 stundas, protams tā ir minimālā summa kura jāsavāc. Iespēja krāt naudu ir neierobežota. Kad vēlaties izņemt savu sakrāto naudu to ar western union starpniecību nogādās jūsu kontā.   Ieej šajā saitā http://c710.dssfmd.us/556272101121/  piereģistrējies un sāc pelnīt. :)   Un vis labākais ka nauda tiešām ienāk kontā.
08.03.2017 10:01 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Vēl viens no finansu kontroles veidiem ir savu saistību izpilde. Nav noslēpums, ka šobrīd ļoti daudzi atmaksā kredītus. Vēlos vērst uzmanību uz to, ka arī savu kredītu jomu ir iespējams sakārtot. Sīkāk var uzzināt te: https://cred24.lv/kreditu-apvienosana/
21.10.2015 10:51 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)