Ko sievietes saka, lai sadusmotu vīrieti?

Nu, atzīsties - reizēm, kad viss šķiet līdz kliņķim, tu draugam pasaki kaut ko, kas viņu simtprocentīgi sadusmos. Izrādās, vīriešus visvairāk kaitina tādi teikumi kā "Es būšu gatava pēc piecām minūtēm!" vai telefona zvani ar jautājumiem: "Kur? Ar ko? Vai tiešām? Mmm... Patiešām, ja?" Izstāsti arī tu, kas no tevis teiktā visvairāk sadusmo tavu mīļoto!

Piedalīties

 

Meiteņu stāsti

Laura, 25.01.2015 03:12
Tiklīdz pajautāju savam draugam, lai nopērk man kaut ko (neatkarīgi no tā, vai tās ir drēbes vai saldumi) viņš dusmojās, jo redz man to visu nevajagot. Ja ne tā pieskaros viņa matiem, viņš uzvedās kā mazs histērisks bērns kam atņemta konfekte .
Inga, 20.01.2015 21:00
Manu virieti spej nokaitinat,kad uz manis paskatas citi puisi,jo vins ir loti greizdirdigs,ka ari spej nokaitinat mana neizlemiba un runasana par bijusajiem
Madara, 22.09.2014 17:01
Manu vīrieti kaitina, tas, ka mēdzu būt neizlēmīga.
Bieži, kad viņš kaut ko jautā, atbilde ir - nezinu. Ne jau tādēļ, ka kaut ko slēpju vai negribu teikt, bet tik tiešām nezinu
Dažreiz, kad prasa vai nopirkt kādu ēdienu, saku, ka negribu, bet kad pārnāku mājās, viņš sadusmojas, ka sāku ēst viņa atnesto, jo taču piedāvāja vai man ir kādas vēlmes.
Gadās reizes, kad viņš pasaka kādu apgalvojumu par mūsu attiecībām un es pārjautāju - Tiešām? lai pārliecinātos. Arī tas viņam mēdz aizsvilties.
Šerī, 04.09.2014 16:17
''Dari kā zini!'' - protams, ar attiecīgu intonāciju! :D
Dagnija, 14.08.2014 19:03
Man neko daudz nevajag lai nokaitinatu manu puisi tikai pajautat kapec! Piemeram kapec trauki netiri kapec ziepju nav kapec maizi nenopirki un kadas 5 minutes pajautaju par katru sikumu kapec vins vienmer paliek niksns un ar mani neruna dazas stundas un tas mani biezi sasmidina un par smiekliem vins dusmojas vel vairak. Vardam KAPEC ir liels speks :)
 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad