Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

svīst rokas,kājas

 

gribēju lūgt jūsu padomu kā mazināt vai novērst roku,kāju svīšanu?

man pēdējos 2 gados ir sākušas ļoti svīst rokas, kad biju mazāka nesvīda, ne rokas, ne kājas.

nav man nekādu problēmu ar vairogdzederi.

lasiju, ka var uz nakti uzlikt cinka ziedi plānā kārtiņā, esmu likusi tikai 3 naktis, bet liekas, ka roku svīšana paliek lielāka un tas neko nepalīdz. varbūt ir vēl kaut kādi krēmi, kas mazinātu gan roku,gan kāju svīšanu? vai kaut kādas maskas vai kaut kas tāds.

un kādas veselības problēmas vēl varētu būt saistītas ar roku,kāju svīšanu?

16.01.2011 14:47 | saite
 
Man šķiet,ka kkas nav kārtībā ar asinsriti ;-) (cerams,ka neko nejaucu)
16.01.2011 14:55 | saite
 
Man arī tā ir (e) Mēģināju mērcēt ozola mizās, bet tad nagi nokrāsojās brūni un rokas kļuva riebīgi sausas.
16.01.2011 15:10 | saite
 
Varbūt esi nervoza, nestabila nervu sistēma? Pati arī pastiprināti svīsti? Man bija pēdas un plaukstas, pilnīgi līniju varēja redzēt, kur sākas slapjais. Es tā mocījos ar to lietu, raudāju ļoti tā dēļ, jo tiešām traucēja. ~7 gadus man tā bija. Slapjas plaukstas vnm, ne es varēju kkur piedalīties, jo neērti bija slapju roku dot citam, ne rakstīt skolā normāli - lapa vnm sabojājās slapjo plaukstu dēļ. Visu ko izmēģināju, visus dabas uzlējumus, malto ozolu mizu pulveri un ko tik vēl ne. Nelīdzēja pat drusku. Biju pie ārstiem, visu ko pārbaudīju (vairogdziedzeri, asinsriti, asinis, nervus, galvai magnētisko rezonansi, galvas pakauša nervus, redzes sistēmu). Ļoti daudz kas var ietekmēt, bet man visur bija ļoti labi rādītāji. Un pagājušā vasarā man viens ārsts izrakstīja tādas tabletes uz recepti (Noofen 250), izdzēru visas kā vajadzēja, likās, ka nekādas starpības nav, nu neko, atkal jutos emocionāli s*dīgi. bet pagāja ~ nedēļa, kad biju beigusi dzert tās zāles un man rokas bija sausas. Es no laimes nezināju kur likties. Domāju jau, ka beidzot esmu tikusi galā, tā labi bija ~ 2 mēnešus. Un atkal sākās. Biju atkal dusmīga, atkal pārdzīvoju par to. Dabūju atkal tās pašas zāles. Izdzēru to paciņu un tpu tpu tpu vēl līdz šaj dienai man ir ideālas rokas un pēdas pat stresainās dienās un uztraukumā! Es tik daudz esmu paveikusi kopš pieveicu šo problēmu, tik laimīga jūtos, ka vairs nav to kompleksu un varu nekautrējoties dot roku citiem. Un pats galvenais - es varu studēt to, ko vēlos, nebaidoties, ka slapjo plaukstu dēļ nevarēšu strādāt šajā profesijā!! Gari sanāca, bet nu tā ir mana pieredze, un es zinu, cik šausmīgi tā problēma traucē. :-/ :-)
16.01.2011 15:22 | saite
 
 
Rokija, tas nozīmē, ka tu no tās problēmas vaļā tiki dzerot tikai Noofen? :-O man arī būs jāpamēģina...
16.01.2011 16:10 | saite
 
Rokij, nē, itkā nav nestabila nervu sistēma un pati arī pastiprināti nesvīstu!
LIELS,LIELS paldies par to visu garo, ko tu uzrakstiji, man tieši tā pat, nu par to, ka kompleksi un tā!
tiešām milzīgs paldies!!
vajadzēs nopirkt tās zāles!
tik priecīga esmu,ka vismaz ir kaut kādas zāles, kuras visdrīzāk palīdzēs!
PALDIES LIELS LIELS LIELS!!! :))
16.01.2011 16:25 | saite
 
Tagad izdzēru vienu paciņu jau pagāja nedēļa, itkā man bija izrakstītas divi tie iepakojumi, bet tagad nav naudas, lai nopirktu to otru, kaut kad tuvākajā laikā nopirkšu, bet nu jā, man no tās vienas pakas, tagad pagāja nedēļa nekas nepalīdzējā.
tu dzēri vienu paku (iekšā divas tāfelītes ar tām tabletēm) vai divas pakas?
05.02.2011 20:39 | saite
 
Es 2 pakas izdzēru, un tad pēc nepilnām 2 nedēļām viss bija ok. Pēc tam, kad problēma atgriezās, tad atkal izdzēru vienu paku, un tad atkal pagāja biš ilgāk par nedēļu un bija labi. Tikai nepārforsē ar tām zālēm, katram jau citādāks organisms, bet nu es esmu ļoti pateicīga tām tabletēm, jo beidzot jūtos kā cilvēks.
05.02.2011 21:07 | saite
 
Dīpaka Rokija ,qwertyuiop

Vai tā arī Jums nav atgriezusies svīšana ?
Es mokos pusi dzīves ar to nelaimi :(
03.02.2013 22:18 | saite
 
Varu ieteikt Driclor dezodorantu. http://www.vesels.lv/informejam/cits/driclor.html
03.02.2013 22:23 | saite
 
Man ļoti ilgu laiku bija tiešām miers. Pat stresiņos tādos kā eksāmeni, praktiskie eksāmeni, randiņi ( ;D ) utt. man rokas bija sausas. Bija tiešām ok. Tagad pēdējā mēneša laikā atkal besī man tās plaukstas un pēdas, atkal mokos, bet nu man tagad pārmaiņas dzīvē un slodze liela, mācos jaunas lietas, kurās negribu izgāzties, atbildība, tāpēc tāds uztraukums ikdienā ir un šķiet, ka tāpēc tā atkal. Tabletes sen neesmu dzērusi. Varbūt vajag, nezinu, tikai nav laika recepti dabūt.
03.02.2013 23:05 | saite
 
A ko lai nesaku es, kurai stresa dēl problēmas ar vēderu?
03.02.2013 23:09 | saite
 
Sirds arī var būt pie vainas.
03.02.2013 23:13 | saite
 
A ko lai es daru, visu laiku svīstu, viss svīst :D Pat ziemā, auksti, bet tapat :D gan rokas, kājas, pat vēders, mugura, nošauties gribas :D Bet nu problēmas ar vēselību tapec tā :(
03.02.2013 23:14 | saite
 
Pa televizoru gāja reklāma, ka esot tabletes, kas samazinot svīšanu. Tagad pēdējā laikā nav redzēta, bet pirms kāda gada bija.
04.02.2013 23:39 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!