Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapinusies jūtās

 
Labdien! Vēlos izstāstīt problēmu par ko esmu nedaudz noraizējusies.
Esmu kopā ar draugu 3 gadus. Abiem šīs ir pirmās attiecības. Viņš ir mans ideālais vīrietis - visādā ziņā - labāks nevar būt. Es viņu ļoti mīlu un vēlos, lai viņš kādreiz ir arī mans laulātais draugs.
Taču pirms apmēram pusgada sākās problēma. Manī atgriezās sajūtas no pusaudžu gadiem, kad ieķēros kādā nesasniedzamajā puisī, vai arī kādā no ikdienā satiekamajiem. Nu, lūk. Vairs iekāroju ne tikai savu vīrieti... Man ir radušās simpātijas pret dažiem pazīstamajiem vīriešiem, bet vislielākā problēma pašlaik ir crush on viens skatuves mākslinieks (LV), kura dēļ jūku prātā, stalkojot googli, rokot ārā visādas vecas ziņas, sekojot soc.tīklos utml. Un nezinu, vai tas ir tāpat kā pusmūža sievietēm, kurām patīk kāds jaunības laiku dziedātājs... Jo mani šī personība pievelk arī seksuālā ziņā. Fantazēju par kaislīgiem momentiem kopā ar viņu, dažreiz pat mīlēšanās laikā iztēlojos, ka to daru ar viņu (s)
Ak, Kungs, man tiešām ir neērti šo visu stāstīt. Vienkārši ja tas notiktu kādos gados 14, uztvertu to veselīgi, bet šobrīd, kad gadu 10 jau ir vairāk un esmu attiecībās, nemitīgi ir sajūta, ka daru kaut ko sliktu.
Vai tas ir traucēklis un drauds attiecībām? Ir nepieciešama psihologa palīdzība, vai to var uztvert kā normālu dzīves sastāvdaļu, ka iekārojam ne tikai to cilvēku, ar ko esam kopā? :-(
Ceru uz jūsu atsaucību un labestību komentāros!
11.01.2019 12:45 | saite
 
Tavs fantāziju objekts ir Kivičs? :-D:-D:-D
11.01.2019 13:37 | saite
 
Tavs fantāziju objekts ir Kivičs?
Kad rakstīju savu stāstu, nez kāpēc nojautu, ka kāds to pajautās :-D Galu galā, "degošākā" tēma pašlaik visos medijos:-D
Nu, protams, ka nē.
11.01.2019 13:44 | saite
 
Kurš tad? :-P
11.01.2019 13:51 | saite
 
 
viens skatuves mākslinieks (LV)

tātad grupas dalībnieks, savādāk teiktu 'dziedātājs'.
Khmmm...galva plika? :-P
11.01.2019 13:59 | saite
 
Un nezinu, vai tas ir tāpat kā pusmūža sievietēm, kurām patīk kāds jaunības laiku dziedātājs...

:-D pieļauju, ka nē, pusmūža sievietēm tomēr ir lielāka pieredze savu emociju kontrolēšanā un mazāk laika, lai stalkotu kaut kādus jaunības laika dziedātājus
man liekas, ka problēma ir tāpēc, ka šīs ir pirmās attiecības un varbūt kaut kur iekšā sākas trauksme par to, ka nezini kā ir būt ar citiem vīriešiem un varbūt gribās pamēģināt kā būtu, ja būtu :)
11.01.2019 13:59 | saite
 
Nesaprotu, kādēļ jums visiem tik interesē, kurš tas ir...:-P:-D
Njā, šķiet, ka esmu pārāk ātri satikusi savu īsto. Atzīstu, ka iepriekšējas attiecību pieredzes izpalikšana ir raisījusi interesi par citiem vīriešiem. Jo es nezinu, kā var būt citādāk- man nav ar ko salīdzināt. Tā tik turpinu idealizēt visādus nesasniedzamos vīriešus, kā šobrīd.
11.01.2019 15:44 | saite
 
Uzraksti tam skatuves māksliniekam mesidžu "čau būsim kopā¿"
11.01.2019 15:52 | saite
 
Njā, šķiet, ka esmu pārāk ātri satikusi savu īsto

Neizklausās....ka esi satikusi īsto. Var jau puisis būt super labs un ideāls, bet ja nav līdz galam tad manuprāt nav īstais...
Pirmais vispār reti kad ir īstais un uz visiem laikiem. Arī pirmajās attiecībās svēti ticēju ka ideālais, īstais, uz mūžu utt :D protams nebija.
11.01.2019 16:04 | saite
 
Lasot šo, tā vien gribas domāt, ka ir vien tie 14:-D
11.01.2019 16:09 | saite
 
Es ,šodienas diskusiju rezultātā, šonakt lkm iztēlošos Dzelzīti . (l):-D:-D
11.01.2019 16:28 | saite
 
Uzraksti tam skatuves māksliniekam mesidžu "čau būsim kopā¿"
:-D Šis būs uz mutes. Nē, labāk uzrakstīšu "caw skajstajs pujsi newelies satikties kafeinica? ":-D:-D

tātad grupas dalībnieks, savādāk teiktu 'dziedātājs'.
pareizi...
Khmmm...galva plika?
nepareizi :-P
12.01.2019 12:30 | saite
 
Es tiešām nezinu, kā lai dzīvoju pašreizējās attiecībās, kuras tiešām ir laimīgas, stabilas, līdz šim arī abpusējas... Ja vienkārši manu hormonu trakuma dēļ esmu iekārojusi citu vīrieti, kuru neesmu satikusi klātienē. Mans vīrietis seksuāli vairs īpaši mani neuzrunā. :-|
Un, pat ja es būtu brīva dāma - kāda tur būtu iespēja iepazīties ar sabiedrībā ievērojamu personu?
Kā lai nolaižas no debesīm, ja aizliegtais auglis šķiet tik salds? (s) Bez kam, objektīvi skatoties mans puisis ir vīrišķīgāks, izskatīgāks, cik radies priekšstats par iekāroto - arī raksturs manējam ir labāks, un protams, ka piemērotāks personīgi!
Bet es nevaru beigt fantazēt...esmu savaldzināta. (s)
13.01.2019 17:44 | saite
 
Bet es nevaru beigt fantazēt...esmu savaldzināta.

Bērnudārzs... (t) Kas tev liedz turpināt fantazēt un sapņot? Tas tāpat drīz pāries, jo nav nopietni. Kāpēc uzreiz tāda panika un vēlme sev visu sačakarēt esošās attiecībās? Turpi pie sevis savas fantāzijas un dzīvo laimīgi.
13.01.2019 18:23 | saite
 
pārāk agri satiku īsto
===
šo laikam vajadzētu ierāmēt
13.01.2019 20:56 | saite
 
Varbūt pāries. Ja šis ir tiešām tas, ko Tu domā
Viņš ir mans ideālais vīrietis - visādā ziņā - labāks nevar būt. Es viņu ļoti mīlu un vēlos, lai viņš kādreiz ir arī mans laulātais draugs.
, nevis esi uzrakstījusi, jo “tā tam vajadzētu būt”, tad ieteiktu pārāk nedramatizēt, sevi nešaustīt un attiecības pārāk nepreperēt. Varbūt pamēģini atcerēties, kas Tev lika iemīlēties Tavā tagadējā draugā, jūsu pirmos randiņus. Varbūt variet kaut ko pamainīt savā ikdienā - ieviest jaunas randiņvietas, pamēģināt ko jaunu intīmajā jomā?
13.01.2019 22:39 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits