Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Kažoki

Kur nopirkt skaistu un kvalitatīvu kažoku? Kur pirkāt savus kažokus , cik maksāja un kā nēsājās?
09.01.2019 10:35 | saite

Nepirku nekur. Manējais vēl pa mežu dzīvojas nevis karājas kā līķis ap kaklu :-D
Bet tiešam man ir jautājums- ar kādu nolūku cilvēki pērk kažokus? Vai tā ir nepieciešamība, jo pie mums ir tik ļooooti auksts kā Sibīrijas tundrā vai arī tikai dēļ tā lai izrādītos ar re cik man daudz naudas un varu to izmantot lai pirktu līķus un izskatītos stilīgi?
09.01.2019 10:48 | saite

Daļa noteikti lai izrādītos, daļa jo miiiiiiiiksts un visām krievietēm instagramā taču ir, daļa jo uzskata, ka nekas cits viņu nespēj sasildīt. Bet wee neprasīja mūsu viedokli, bet kur nopirkt :-D
09.01.2019 10:51 | saite

Es jau neizsaku viedokli, es tikai pajautāju, kāpēc tāds ir vajadzīgs .:-D Un pateicu ka mans vēl pa mežu dzīvo un ir ļoti kvalitatīvs sava dabiskajā vidē.
09.01.2019 10:55 | saite

Neatbalstu dabīgos kažokus, bet ir viens mākslīgais kažoks no & Other Stories.
09.01.2019 11:02 | saite

Sākas atkal pareizo vagānveğetāriešuzaļopretkažoku kustība.
"Galerija Rīga" ir redzēts kažoku veikals. Bet tas bija kādu laiku atpakaļ, nezinu vai vēl ir, bet kažoki izskatījās kvalitatīvi.
09.01.2019 11:08 | saite

Blja , bābas , atkal sākās..... 8-)
Es gribu kažoku, jo 1) tā ir perfekta sajūta ziemā staigāt vieglā maikā + virsdrēbe , neviss džemperi u.t.t
2) man patīk kā izskatās , varu valkāt daudzas sezonas.
3) vakarkleita + kurtka nav tā kombinācija , kurā vēlos kaut kur ierasties.
Un beigu beigās man patīk, kā izskatās , es arī ikdienā staigāju ar lapsu ap kaklu , ar visām ķepām un asti!
Reakcija tāda it kā es paprasīju kur kokaīnu nopirkt 8-)
Par kosmo veikaliem es zinu , varbūt ir kādi mazāk pazīstami. Nu kā tie showroomi fb....
09.01.2019 11:18 | saite

Pie tās Didrihsones. :D
09.01.2019 11:49 | saite

09.01.2019 12:00 | saite

3) vakarkleita + kurtka nav tā kombinācija , kurā vēlos kaut kur ierasties.

Āmen! Diendienā redzot parka/pufaika/kurtka + kleita/svārki slikti paliek!
09.01.2019 12:04 | saite

Redzot sievietes nēsējot dzīvnieku līķus slikti nepaliek?
09.01.2019 12:08 | saite

Dālllija- man kažoki nepatīk, bet ja wee patīk, lai nēsā. Nav jēgas mums te vienai otru noriet, vienmēr būs kāds kurš būs pret un tāds lurš mīzīs karstu ieraugot kažoku :)
09.01.2019 12:22 | saite

Redzot sievietes nēsējot dzīvnieku līķus slikti nepaliek?

Man tevi ir žēl., grūti pārvietoties pa ielām , kur katra 3šā ir kažokā. :-D:-D it īpaši , kad tik.ļoti uztrauc ko valkā citas sievietes
09.01.2019 12:24 | saite

Sākas atkal pareizo vagānveğetāriešuzaļopretkažoku kustība.

++ :-D
Man personiigi kazhoki nepatiik, man vinji nepiestaav un es labaak izveelos skaistu meeteli pie sviniiga outfita. BET lai tak cilveeks peerk un gjeerbj ko grib,liecieties mieraa . :-D
09.01.2019 12:30 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!