Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

7-13.janvāris '19

Laba nakts!
Kas notiek jūsu pusē?
`
Šodien paziņas vienam salstošam cilvēkam izsauca ātros. Viena no brigādes gan bija visai neapmierināta, ka traucējot ar tādām lietām, bet nu cilvēks nekustīgi gulēja sniegā. Atjēdzies tikai tad, kad jau ātrie bija klāt, palicis slikti, nemaz piedzēries nebija. Kaut kāda neforša pēcgarša.
07.01.2019 02:18 | saite

Labrīt! Thats all.
07.01.2019 08:37 | saite

Labrīt.
Auksts rīts, bet tas aukstums nav tāds nepatīkams, priecājos par ziemu, bet nedaudz apnikusi tumsa, gribas dienas garākas. Citādi jau 4 sajūta, ka vakars, bet vasarā 4 pats dienas vidus :-D .
Esmu atpakaļ darba dunā, darbs pilnas rokas.
Biju Rīgā, ak dies, uzvilku ādas zābakus un visi konkrēti ar sāli, manā pierīgas "mazpilsētā" sāli uz ietvēm nekaisa, līdz ar to tādu problēmu nav, Rīgā naturāli sabojāti apavi :-/(e)
07.01.2019 08:44 | saite

Labrīt.:-D
Mazliet negaidīti ,vakar ap desmitiem vakarā saņēnu ziņu, ka šodien dabrā jāparādās, vienīgi ceru, ka visu nedēļu nebūs jābūt.(t)
Ārā ir ļoti auksti kaut kādi -12 no rīta ap astoņirm bija, tā negribējās no mājas līst laukā.
07.01.2019 09:26 | saite

Labrīt,
Man šodien pirmā ATVAĻINĀJUMA diena. (l)(l)
Dzeru kafiju, pamazām taisos pārgājienam. Druškai šodien brīvdiena, sarunājām abas aizstaigāt līdz ezeram (~ 7 km vienā virzienā) .
Mājas darbi apdarīti. Ēdamais uztaisīts. Esmu uz brīvām kājām visu dienu. :-D:-D:-D Tik vēl jaaizstaigā līdz vietējai ciema bibliotēkai , jāpaņem pasūtītā grāmata.(l)
07.01.2019 10:18 | saite

čiu riu, šodien darbs no mājām, un varbūt tā visu nedēļu, nesūdzos :D nepatīk man birojā sēdēt, vai nu mežā vai savās mājās :D Nākamo nedēļu gan atpakaļ laukā, aukstums mani pagaidām nebaida, patīk pārbaudīt savu spēju robežu :D
.
Nopirku hiacintes, uz palodzes baziliks aug, foršas sajūtas, pavasarīgas (l)
07.01.2019 10:18 | saite

Čau!
Tik daudz brīvdienas mēneša sākumā, nezinu, ko darīt. Ok, darīt jau būtu ko, bet.. ārā tāds aukstums, ka man jau mocības sagādā suni izvest ārā :-D Nepatīk man ziema (t)
Tiku pie Prāta Vētras biļetēm Liepājā. Prieks jau lielais, bet palikt nav kur, lētākā naktsmītne Liepājā šobrīd ap 300 eur :-D Tiešām vairāk nav un nebūs variantu, kur palikt.. ? :-/
07.01.2019 10:39 | saite

Solo_, lasot par Tavām darba gaitām, un izklausās baigi forši :-D Ja nav noslēpums, kādā jomā darbojies ? :)
07.01.2019 10:42 | saite

Sisley - Mezšaimniecība :) Ļoti norūdījis mani šis darba stils, gan lielā karstumā, gan lielā salā, bet forši ļoti :)
07.01.2019 10:48 | saite

Solo_ Jā, kādā jomā strādā, es ar tā gribu.
Man diemžēl darba līgums liedz strādāt no mājām, attālināti.
Jābūt 9-18. Brrr..
07.01.2019 10:49 | saite

Labrīt!
Šodien ir tik auksti. Brr... No gultas izlīst likās kā no vasaras pa taisno iekāpt ziemā, nezinu kāpēc, bet šorīt dzīvoklis likās extra auksts. :'-(
Tagad mūsu pusē aiz loga tik skaisti snieg, labprāt būtu ar suni gājusi garā, garā pastaigā, bet jāstrādā. Pēc noslimotas pagājušās nedēļas nogales ir baigi grūti atkal ielekt ritmā, mosties laicīgi un atrast prieku nākt uz darbu. Laikam jāiet sataisīt kafija, varbūt uzmundrinās un parādīsies kāds prieks strādāt! :-)
07.01.2019 10:50 | saite

Mocheato - dienas, kas strādāju iekšā, var pa visu gadu uz roku pirkstiem saskaitīt :D atgad vairāk iekšā, jo mg jāraksta, kas saistīts ar darbu, citus gadus tās ir max 10 dienas pa iekšu
07.01.2019 10:53 | saite

Jūs apmierina tas darba laiks no 9:00-18:00 , manuprāt ļoti neforš darba laiks. Sanāk izdevīgs tikai darba devējam, jo stunda ir pusdienlaiks, man pietiek paēst pa 30min ar atliektiem galiem. Turklāt 18:00 beigt darbu, tulīt jau vēls vakars un gulēt, ja ir bērni tad vispār, pa galvu pa kaklu jāskrien uz dārziņu, jo dārziņus taisa cieta jau 19:00, un neforši ka bērns paliek pēdējais, un darbam tad arī jābūt pie mājas, citādi ja jāpavada laiks ceļā, tas ir traki... Visa dzīve darbā!
07.01.2019 10:55 | saite

MaijaGardi, mani vairāk kā apmierina šāds darba laiks, jo iepriekš strādāju 10:00-19:00 pilsētā, kurā pēc 20:00 viss jau ir ciet. Uz 08:00 man būtu grūti piecelties, 09:00 ir tieši laikā, pēc 18:00 savukārt varu paspēt uz teātri, kādu publisko lekciju vai mierīgi ar draudzenēm pasēdēt kafūzī. Vēl labāk būtu, ja pati varētu izvēlēties savu darba laiku, bet tas šobrīd nav iespējams.
.
Pēc 18:00 gulēt? :-O Jā, man arī darba dienu vakari paiet ātri, bet ar labu laika plānošanu noteikti var "pavilkt ilgākus". Kur problēma tās otras 30 min. pusdienlaika iziet izvēdināt galvu vai aiziet uz veikalu nopirkt produktus vakaram? Ietaupīsi laiku pēc darba.
07.01.2019 11:12 | saite

MaijaGardi
Manu bērnu bērnudārzā pēc plkst. 17:00 vairs nav neviena bērna un tas ir Rīgā. Nav ne jausmas kur tie vecāki strādā.
07.01.2019 11:13 | saite

Šoko, paldies!!!(l) Patīkami! :-) Es gan šogad neatradu spēku un resursus sevī...:-/
Jauns gads - jauna es...kā tad! :-| Jau kuro dienu esmu atskaitēs...
Un jau kuro dienu mani moka starpribu nerva iekaisums...Nu jau līdz raudienam. :'-(
07.01.2019 11:19 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (3)