Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

3-9.12 Sarunas

https://latvijasaptiekas.lv/pic/article/bb602-sniegaviri.jpg
03.12.2018 08:25 | saite

(t)
03.12.2018 08:26 | saite

Labrīt.
Lai siltas, foršas un ražīgas sarunas šonedēļ .
03.12.2018 08:27 | saite

Labrīt! Vakar izpaudos Depo, uz izpārdošanu dabūju visādas spīdošās lampiņas un dekorus. Mājās "nodekorēju" palodzes, sēžu un ķeru Ziemassvētku sajūtu. Noliekamies gulēt, istaba no lampelēm gaiša kā dienā.:-/ Cēlos augšā un slēdzu ārā tos prožektorus8-). Tagad sēžu un zīlēju, vai piparkūku mīklu mēģināt pašai taisīt vai arī nečakarēties un nopirkt veikalā.
03.12.2018 08:37 | saite

Labrīt!
Šorīt miegs galīgi nelaiž vaļā :D Nespēju ieskrieties dienai - pirmdienu faktors :D
03.12.2018 09:20 | saite

Labrīt!
Man pēdējā brīvdiena, sēžu arī istabā ar vēl iedegtām lampiņām, dzeru kafiju un domāju, CIK ĻOTI GRIBAS UZ DARBU. Esmu pamatīgi noilgojusies pēc intensīviem darba pienākumiem. :D
03.12.2018 09:42 | saite

Šonedēļ plāns, ja ne sagatavot pašas dāvanas, tad vismaz sastāvdaļas dažām dāvanām. Taps lūpu balzami, vannas bumbas. Un mājām arī šis tas jāuztaisa. Tā kā šī būs īsta diy nedēļa.
Man arī sanāk lampiņas slēgt ārā uz nakti, jo pārāk spilgtas. Bērnībā bija pa visu istabu, dažādās krāsās un mirgoja, bet nemaz netraucēja. Laikam vecums :-D Vai arī tagad spilgtākas lampiņas.
03.12.2018 09:56 | saite

Man arī sanāk lampiņas slēgt ārā uz nakti, jo pārāk spilgtas. Bērnībā bija pa visu istabu, dažādās krāsās un mirgoja, bet nemaz netraucēja. Laikam vecums

++ :-D Man arī tāda pati situācija. Lampiņas stiprākas/spilgtākas :D
03.12.2018 11:45 | saite

Kā man besī lilit/cosmo feed gļuks:-D, tad kad meklēju beztēmu, nebija. It's fine , this is fine.:-D
Bet enīveij,ceru , jo šodien visiem labs garīgais, jo man ir.:-D Jūtu kā starp ribām viens muskulis raustās, pilnīgi uz tausti jūt, tā tracina.:-D
Gaidu kad sniegs nokusīs, jo man iesalis logu šķidrums aizmugrē, logu nevar notīrīt, pa pagājušo nedēļu sāku novērtēt ,kāda tā ir ekstra, tāpat kā apsildāmi spoguļi:-D ,jo viens man tagad nestrādā, jo kāds kretīns man stāvvietā tā pa spoguli atvilcis , ka vairs nestrādā apsilde.
03.12.2018 11:48 | saite

Labrīt! Šodien esmu īpaši agresīva un viegli nokaitināma. Tā muļķīgā sajūta, kad šķiet, ka viss ir slikti. Labprāt sēdētu mājās un raudātu spilvenā, uz strādāšanu pavisam noskaņojums nevelk. Eh...:'-(
03.12.2018 11:49 | saite

Visiem neiet lattelecom internets? Galvenais, ka atslēdza pēkšņi, bez brīdinājuma. Labi, ka telefonu ar datoru saslēdzu, vismaz pastrādāt varēs.
03.12.2018 13:40 | saite

Man iet!
03.12.2018 13:57 | saite

Man šodien bēda..Atkal varēšu krāt vairākus tūkštošus, lai izdarītu nepieciešamo ,lai ,it kā iekļautos vispār pieņemtajai sabiedrībai. Ko darīt, ja kāds čep-ļep savu darbu veic un tagad atkal jāiet visam tam cauri?
03.12.2018 14:34 | saite

Visiem neiet lattelecom internets?

Man jau likās, ka es vienīgā tāda :D Pēkšņi pārtrūka un viss. Nav.
Vajadzīgo caur telefonu kaut kā meklēju. Nav forši.
03.12.2018 18:25 | saite

Man iet
03.12.2018 18:36 | saite

Viņiem ir Rīgā galvenā kabeļa bojājums. Praktiski visam Rīgas reğionam nav interneta un tv. Sola salabot līdz 5 rītā. Daudziem šodien bija brīvdiena:-)
03.12.2018 19:02 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad