Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Sekss ar meiteņu ādas jaciņu

Meitenes, Tava ādas jaciņa man dod tādu vārdos neaprakstāmu baudu, kad daru TO uz viņas. Nobeidzot tajā un ieraugot savu spermu uz tās, nekas nav labāks. Un nemaz nemēģini man iestāstīt, ka tā nav, jo Tu pati to nezini, neviens uz Tavas ādas jaciņas nav beidzis, ja Tu man mēģināsi iestāstīt pretējo, es atņemšu jūsu ādas jaciņas.
11.11.2018 16:51 | saite

It kā Helovīns jau garām un pilnmēness vēl nav pienācis. Hmm, mošķi nevar atrast ceļu uz savām alām?
11.11.2018 17:06 | saite

Diskusijas virsraksts itkā skaidrs, bet tik un tā ņēmu un atvēru. Labi vismaz, ka ārā pārāk auksts, lai vilktu ādas jaku. Ceru, ka līdz pavasarim aizmirsīšu to, ko te izlasīju.
11.11.2018 17:15 | saite

Ceru, ka līdz pavasarim aizmirsīšu to, ko te izlasīju
Nē, raitis gobins (es sākumā izlasīju goblins) nāks un tev atgādinās. Uuuu... :-D
11.11.2018 17:18 | saite

Es sākumā padomāju, ka "ādas jaciņa" ir tikai dīvains epitets, kā nosaukt pežu, nevis tiešām ādas jaka :-|
11.11.2018 18:11 | saite

Ir spicpapēžu frīks un tagad arī ādas jaciņu frīks? :-D
11.11.2018 18:19 | saite

tagad arī ādas jaciņu frīks?

Tweek, Šis frīks jau ir ļoti ilgu laiku, ja nemaldos pat Bez Tabu bija sižets par viņu. :-D:-D:-D Viņš īstenībā esot fake- vārds un uzvārds cita, bet bilde pavisam cita cilvēka!:-D
11.11.2018 18:23 | saite

Esmu redzējusi tās bildes , ko viņš publicēja kaut kādā saitā, kur beidza uz tām jakām. Un meitenes sūtīja un priecājās. Bez Tabu rādīja.
11.11.2018 19:26 | saite

Ir spicpapēžu frīks un tagad arī ādas jaciņu frīks
Šitas no tā otrā nemaz tik ļoti neatšķiras, tik Mairas kungam patīk miklās sandales, a šitam slapjas ādas jāciņas. :-D
11.11.2018 20:47 | saite

atverot šo murgaino tēmu , atnāca atmiņā, ka kādu laiku atpakaļ, kautkur fb vai draugos bija lapa - meitenes ādas jakās vai tml, kur kautkāds nenormalais baigi par to jūsminājās. pretīgi un slimi vnk.
11.11.2018 22:55 | saite

meitenes ādas jakās vai tml, kur kautkāds nenormalais baigi par to jūsminājās. pretīgi un slimi vnk.

Ļoti veselīgie jūsmo par Jēzu, Ameriku, sēnēm rudenī.
11.11.2018 23:02 | saite

Esmu redzējusi tās bildes , ko viņš publicēja kaut kādā saitā, kur beidza uz tām jakām. Un meitenes sūtīja un priecājās. Bez Tabu rādīja.

Jā, tas ir tas pats čalis, ja nemaldos, tad viņam pat Instagram ir, kura viņš liek tās jakas uz kurām viņš ir beidzis. :-D
raitisgobins a kāpēc tieši uz jakām? :-D
11.11.2018 23:54 | saite

atradu sevis minēto lapu draugiem.lv tikai angliski ir tas nosaukums, bet latviešu lapa, jo apraksts latviski- i love girls in leather jackets
bet varbūt nav saistība ar šo murgu, jo par beigšanu uz tām jakām tur itkā nekas nav
12.11.2018 06:33 | saite

Feisītī pēc šī paša vārda var atrast gan viņa veidotu grupu, gan pašu jaunēkli. Tur viss ir redzams - gan meitenes, gan jaciņas. Tik pats jaunēklis slēpjas tāpat kā Mairas kungs. :-D
12.11.2018 08:07 | saite

O jēē, jauns fetišists!!! Jums ar Mairas kungu vajag apvienoties uz knipsēšanos kopā.
Re kur pirmā ideja - Mairas kungs vazājas pa peļķēm ar Tevis piesmietu ādas jaciņu.
12.11.2018 09:22 | saite

Lai cik smieklīgi tas te nebūtu, dzīvē tie gadījumi bija šizīgi.
12.11.2018 22:33 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!