Attiecības ar vīra māti

Lieta tāda, ka vīra māte jau ilgu laiku nepieņem. Cenšos izpatikt un meiğinu izpatikt pēc prāta nekas neizdodas. Tagad, kad vairs necenšos , viņa vairs nepieņem savu mazbērnu uzskata, ka tas nav no viņas dēla. Tiklīdz stāstu vīram viņš man netic, bet pati acīs pasaka ka vēlas taisīt dnss analīzes. Es nezinu , kā lai rodu ar viņu kopīgu valodu .
08.11.2018 16:02 | saite

Nu atrodi citu (maksas) aukli, tas, pirmkārt. Otrkārt, samazini komunikāciju līdz minimumam. Ja pret mani tā izturētos, uz veikaliem nevadātu un vispār neiesaistītos nekādā kopīgā darīšanā.
08.11.2018 22:39 | saite

nu nekādi. cerams, ka vismaz vīrs arī to saprot.
08.11.2018 23:05 | saite

Ja, un es ari teiktu viram. Isti nesaprotu domu kapec viram neko neteikt un klusinam ciest apvainojumus. Es sagaiditu no vira, lai pastav par savu gimeni. Jaja, mani un musu bernu ka savu gimeni ne mammu
09.11.2018 00:09 | saite

Es ar vīreni savādāk darītu - kāda attieksme pret mani, tāda pret viņu.
Un lai iet labi talu dirst. Esmu cilvēks ar raksturiņu apveltīts, kas neļaus kāpt kaut kādām tantēm un vīramātēm uz galvas.
09.11.2018 08:24 | saite

Mazais bārziņā vēl neiet jo rinda jāgaida. Auklīte ir, bet uz brīvdienām neņemam, jo dārgi iznāk, strādāju tik veikalā, baigā alga arī nav.
Vīram esmu stāstījusi, bet viņš netic ka mamma tā saka. Arī viņas meita parasti saka tas nav mana brāļa bērns utt. Jo redz bērns nav kopija tēvam bērnībā.
09.11.2018 09:44 | saite

Esmu pat prātojusi viņai teikt , to ka lai beigtos šis murgs piedāvāt taisīt dnss uz pusēm maksăt un ja dnss būs tā ka tam ir jābūt lai aiztrinās no mūsu dzīves. Protams, bez vīra klātbūtnes lai viņai beidzot iesmērētu acīs to, ko domā ka nav viņas mazbērns
09.11.2018 09:53 | saite

Slima ģimene. Un ko nozīmē vīrs netic?? Viņš tad domā ka esi nojūgusies un visu izdomā? Tad tā mutere sava dēla priekšā izliekas, ka viss ok?? Tavs vīrs galīgi akls vai kas īsti viņam kaišs?
To māti vispār ignorē un izvairies, necel telefonu vai tā arī pasaki lai iet dirst. Nesper kāju viņas mājā, nekad mūžā tādai žurkai savu bērnu nedotu, tad jau labāk aiziet no darba un mekētu ko citu.
09.11.2018 09:59 | saite

Vīra priekšā, viņa ir labā omīte, bet tiklīdz vīrs iziet tā sākās īstā viņas būtība. Vienīgais viņas vīrs/ vīra tēvs izturās ļoti labi pret mazo.
09.11.2018 10:03 | saite

Nu, paternitātes testu bez tēva nevar veikt (tāpc jau tas ir paternitātes tests). Vispār, baigi intersanta tendence, ka vīramāte un vīra māsa domā, ka bērns ir no cita vīrieša. Varbūt, tam ir kāds iemesls? Es saprotu, ka šis ir tavs stāsts un tava situācijas interpretācija. Un, nē, es nesaku, ka bērns ir no cita vīrieša, bet loģika baigi dīvaina. Es būtu tik riebīga, ka kādā ģimenes saietā pateiktu, ka redz vīramāte netic, ka bērns no vīra, tāpēc piedāvāju viņai šo testu apmaksāt. Bet, vispār, man kaut kas liek domāt, ka ģimenē sāpe drīzāk slēpjas neuzticībā kā tādā un arī testa rezultāti situāciju diez vai atrisinās.
09.11.2018 10:05 | saite

sugar

Pirms mazais mums bija, bija tā ka mums bija jābūt bērniņam, bet viņš nomira vēl nepiedzimstot, tad iegrimu depresijā, vīrs arī. Tad kaut kā izšķīrāmies , abiem bija citi partneri. Bet pagāja laiks un sagājām kopā, pēc 4mēn pieteicās mazais. Varbūt tādēļ viņai ir šī doma, nezinu.
09.11.2018 10:12 | saite

Neko nesaprotu, Tu divas reizes pazaudēji mazo un vienreiz veiksmīgi iznēsāji?
09.11.2018 10:46 | saite

Lai taisa DNS testu,ļauj viņai,ļauj šajā izpausties, bet nepieliec ne kapeikas, lai viņa pati arī maksā.:-D Tas moments , kad viņa sāks procesu, visa viņas rīcība būs redzama. Pats sīkais nav teicis, ka viņam nepatīk pie viņas, ja ir, izdari tā lai vīrs par to uzzinā no paša sīča.
Ir nevis jācieš , bet jārīkojas VILTĪGI.:-D
Vīram esmu stāstījusi, bet viņš netic ka mamma tā saka. 

Tieši šī iemesla pec kaut ko teikt ir maza jēga, jo tā ir VIŅA MĀTE.:-D Jā, ir veči, kas kam tādam noticētu,bet to ir tik maz.:-D
09.11.2018 10:48 | saite

Kāda vēl naudas dalīšana uz pusēm. Lai māte ar meitu, tad met tam dns vai arī aizveras ( es tieši tā arī pateiktu).
Tev nav jāmēgina tagad būt jaukai pret cilvēku, kurš nāk tavā mājā un bārsta apvainojumus. Maksimāli izvairītos no satikšanās un palikšanu divatā ar šādu personu!
Vīrs netic? Vins domā, ka to no izdomā, jo?
Ieraksti jūsu sarunu un lai paklausās. Man būtu loti nepatīkami, ja vīrs man neticētu!
09.11.2018 10:58 | saite

Izskatās, ka vīramātei nepatīc. Tā ir subjektīva nepatika pret Tevi, viņa noteikti nav apmierināta, ka esi viņai vedekla, kur nu vēl viņas mazbērnu māte. Bet nu un? Ja Tu viņai un mazbērns tik ļoti nepatīkat, tad nevajag arī. Pacel galvu augšā un neizej uz kontaktu, nelūdz viņai neko, esat patstāvīga ģimene un nodali to omi nost no jūsu dzīves. Nedomāju, ka DNS analīzes daudz ko mainītu.
Nevarat atļauties aukli? Vai tāpēc vajag tās labās attiecības? Ko Tev dotu kaut neitrālas attiecības ar viņu? Ka ir kas bērnu pieskata šad un tad?
Tu esi mēģinājusi sadraudzēties un nodibināt kontaktu. Ja viņa to nevēlas, tad Tev to nevajag arī. Ir, protams, žēl, bet padomā arī par savu labsajūtu ģimenē.
09.11.2018 11:08 | saite

Pat, ja uztaisītu tās DNS analīzes un rezultātos bērns parādītos, ka ir viņas dēla, Tu domā, ka attieksme pret Tevi no tā mainītos? Ka viņas atvainotos, cik nelabas, nejaukas ir bijušas un ka tagad bērns būs viņu mazais lolojums un tagad būsi pieņemta ģimenē? Es nedomāju vis. Visdrīzāk viņa ir ragana un tāda arī paliks, un rezultāti tur neko nemainīs.
09.11.2018 11:13 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad