Attiecības ar vīra māti

Lieta tāda, ka vīra māte jau ilgu laiku nepieņem. Cenšos izpatikt un meiğinu izpatikt pēc prāta nekas neizdodas. Tagad, kad vairs necenšos , viņa vairs nepieņem savu mazbērnu uzskata, ka tas nav no viņas dēla. Tiklīdz stāstu vīram viņš man netic, bet pati acīs pasaka ka vēlas taisīt dnss analīzes. Es nezinu , kā lai rodu ar viņu kopīgu valodu .
08.11.2018 16:02 | saite

Virenem un vira masam nevajag iemeslu, lai nepatiktu sieviete, tas notiek tik biezi, ipasi, ja dels vienmer skrejis ciemos uz kotletem, visadi aptekalejis masu un maati, un tad nu uzrodas svesa sieviete, kura nabagu atnem, vispar virenem biezi skiet, ka vinju delini ir tiiik ideali un neviena nav gana laba. Tad jau, lai vaino sevi, ka vinas dels redz nez kadu briesmoni apprecejis, pati audzinaja :-D Viram gan jau mamma iestastijusi, ka ir pati svetaka sieviete pasaule un puika tic, vienigi vinam jadzivo ar tevi un jusu bernu, ne ar mammu un maasu...
10.11.2018 01:55 | saite

Vienkārši ir daļa sieviešu, kas savus bērnus uzskata par savu īpašumu, nevis atsevišķiem, patstāvīgiem cilvēkiem un individualitātēm. Nereti tam līdzi nāk bailes no vientulības, jo savu dzīvi nav izdzīvojušas, bērniem visu atdevušas un nu vecumdienās atprasa parādu. Un sievas, vīri tad ir tie, kas ienāk un apdraud ierasto kārtību.
10.11.2018 00:23 | saite

Goda vārds nesaprotu, kas ir ar tām mātēm. Mana vecāmāte manipulē pati savus bērnus, lai kašķētos savā starpā. Manam tēvam stingrs raksturs, pateica mammai, lai vienkārši nekontaktē, jo mūždien bija asarās. Tā arī nesalaba līdz pat manas mātes nāvei. Tikai tagad, kad aizbraucu ciemos (kas vienreiz pa gadu), tad jāklausās, cik laba meita un znots bijuši..kamēr pie reizes zākā abus dēlus un viņu ģimenes. Un tā arī turpina manipulēt...Mums stāsta, cik mēs labi, viņi slikti vice versa. No pieredzes saku - TURIES PA GABALU, cik vien vari. Un vīrs izklausās pēc lupatas... Viens ir negribēt strīdēties ar radiem, otrs nostādīt tos priekšā SAVAI ģimenei...Protams, nevar jau kā tīne pamest vīru un izjaukt ģimeni dēļ tā, bet es personīgi ko tādu ilgi neciestu.
09.11.2018 23:59 | saite

vēlos ğimeni, kuras man nav bijušas
neviena paša tuva asinsrada?
Tava vīra radinieki zina?
09.11.2018 23:16 | saite

, kāpēc Tu esi kopā ar savu vīru? 
laikam esmu stulba,jo mīlu viņu un vēlos ğimeni, kuras man nav bijušas
09.11.2018 22:58 | saite

viss kas skar viņa ğimeni respektīvi māti un tēvu, viņš negrib klausīties manī. Brīžiem liekas, ka vaina manī, es jau vairs pat nezinu, ko domāt.
^ nu, Tu vari domāt to, ka vecāki un viņu domas, uzskati un spriedumi viņam vēl joprojām svarīgāki par dzīvi, ko veido kopā ar Tevi. Derēs?
.
maritemara, kāpēc Tu esi kopā ar savu vīru? Kas viņā tik foršs, ka Tu esi gatava pieciest šo it kā sīkumu (kas nemaz nav tāds sīkums, vismaz Tev noteikti nē, ja Tevi tā grauž), ka nav no Tava vīra Tev atbalsta, nu, vismaz ne jautājumos, kas skar viņa vecākus?
Varbūt ir vēl kādas tabu tēmas jūsu attiecībās?
09.11.2018 21:51 | saite

Kāpēc no Tava vīra puses iztrūkst emocionālais atbalsts
viss kas skar viņa ğimeni respektīvi māti un tēvu, viņš negrib klausīties manī. Brīžiem liekas, ka vaina manī, es jau vairs pat nezinu, ko domāt.
09.11.2018 21:31 | saite

maritemara, tiešām, vīramāte, vīramāsa un pārējā radu saime te ir mazākā bēda. Kāpēc vīrs Tev netic?
Kāpēc viņš ļauj cirkulēt tik neglītām baumām par ģimeni, kuru veido kopā ar Tevi, kāpēc ļauj melst, ka viņš audzinot svešu bērnu? Tas taču briesmīgs apvainojums viņam pirmkārt, turklāt viņu apvaino paša māte bez jebkādiem pierādījumiem, tik vien uz tā idiotiskā pieņēmuma pamata, ka bērnam obligāti jābūt tēva kopijai.
Kāpēc no Tava vīra puses iztrūkst emocionālais atbalsts, ka Tev 'nebija ar ko aprunāties par šo situāciju'?
09.11.2018 19:09 | saite

Štrunts ar visu vīra māti, ne jau ar viņu tev ir jādzīvo un ģimene jāveido. Kāpēc tavs vīrs tev netic? (t) Man šī liekas lielākā problēma. Viņam būtu tevi jāaizstāv, jāieklausās tevī, jūs esat pāris, nevis kaut kādi kaimiņi. Ko viņš tev atbild, kad tu viņam stāsti par vīra mātes teikto?
09.11.2018 18:08 | saite

Dīvaini jau šķiet, ka meitas vīru un bērnu pieņem, bet tieši autori un viņas bērnu nē un nē. Un ne tikai vīra māte nepieņem, bet arī māsa. Bet nu lai jau tas paliek pašas autores ziņā, kāds ir patiesais nepatikas iemesls. Bet šādā situācijā, kad vīra māte Tevi un Tavu bērnu nepieņem, variants laikam ir tikai viens - netikties ar vīra māti un nevest pie viņas bērnu. Ja dēla klātbūtnē vīra māte pret bērnu izturas normāli, lai ved pats mazo ciemos, ja gribēs. Ar visādu sarunu ierakstīšanu un Dies' zina ko vēl, autore neko nepanāks. Viņa māte ir viņa māte, un sieva ar bērnu ir sieva ar bērnu. Pateikt, ka kādam jābūt "mīļākam", īsti nevar. Tāpat aizliegt vīram tikties ar savu māti nevar. Līdz ar to, ja ir vēlme saglabāt ģimeni, laikam jau vislabākais risinājums ir izolēties no vīra mātes.
09.11.2018 17:58 | saite

Es var teikt arī tāpēc no sava puiša izšķīros. Paņēmu dzīvokli mums abiem, bet viņa mamma uzkrītoši zvanījās un prasīja, kad brauks ciemos. Viņš ar mani padzīvoja dienas divas un atkal jau entie zvani. Es ar bāzu acīs savējam, ka viņa mamma speciāli to dara, bet viņš negribēja ticēt. Tāpēc ejam katrs savu ceļu. Es nevarēju izturēt, ka viņa izdomāja visādus trikus tikai, lai viņš braukt pie viņiem(t) Veiksmi tev!
09.11.2018 17:50 | saite

Un pat ja bērns būtu no cita vīrieša, vai tā ir bērna vaina?! Tas nedod tiesības pieaugušajam izturēties riebīgi pret mazu nevainīgu bērniņu, iespaidojot to emocionāli negatīvi. To sievieti ar savu meitu abas ir jāizolē no bērna. Punkts. Tā ir emocionāla vardarbība pret bērnu. Ko autore ir vai nav darījusi, tas lai paliek autores pašas ziņā. Malacis, ka saņēmies aiziet no darba un pieskatīt mazuli pati.
09.11.2018 17:18 | saite

besame ja nesaproti humoru, nav mana vaina!
:-).
09.11.2018 16:52 | saite

Wow, sognare kā vienmēr ar savu “intelektu” izcelas!
09.11.2018 16:48 | saite

:-D:-D
Tie divi smaida kā pie piektdienas. Žēl, ka nav radinieki, sanāktu jautra ģimenīte :-D
09.11.2018 16:47 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad