Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik reāli.

 
Čau!
Pēc Jūsu domām, cik reāli ir atvēr nelielu, savu biznesu, veselīgās pārtikas jomā. :-D
Zinu, ka tagad daudz cilvēki ar to nodarbojas, liels bums. Svaigēdāji, vegāni un visādi brīnumi.
Taču vienmēr ir gribējies, parasti gatavoju visādus labumis sev un draugiem, bet vienu dienu draudzene ieteica tādu domu, ka varētu pamēģināt arī nopelnīt kādu naudiņu.
Idejas ir, koncepts ir, līdzekļi nelieli ir.
Tāpēc jautājums- vai Jums pašām interesētu dažādi veselīgie batoniņi, uzkodas, pre/after workout uzkodas, kūciņas, cepumi ne par veikala cenām. :-D
Mērķauditorija, manuprāt, ir salīdzinoši liela, tomēr prast ro visu pareizi pasniegt.
Varbūt kāda nodarbojas ar ko līdzīgu?
P.S. neplānoju to kā kaut kādu lieli biznesu, vairāk priekam un un kādai liekai naudiņai.
05.11.2018 08:17 | saite
 
Tāpēc jautājums- vai Jums pašām interesētu dažādi veselīgie batoniņi, uzkodas, pre/after workout uzkodas, kūciņas, cepumi ne par veikala cenām.

Dārgāk?
Kā cilvēki noticēs, ka produkts ir veselīgs?
Kā ar PVD?
05.11.2018 08:20 | saite
 
Loģiski, ka lētāk.
Domāju izveidot blogu,veikala lapu kurā katram produktam būs apraksts, video ar pagatavošanu. Cilvēkiem, kuri seko līdzi savam uzturam, patīk redzēt, kas lācītim vederā. Protams, liela daļa tautas, izlasot nosaukumu Fitness, automātiski ierindo produktu pie veselīgiem. Ideāls mārketinga triks.:-D
Protams, būtu atbilstoši etiķete ar sastāvdaļām un uzturvērtību( uzturzinātne ir mans lauciņš).
PVD manā gadījumā nebūtu problēma. :)
Taču paskatoties uz lielu vairumu kūku cepēju, kuras facebook u.tml izplata savas preces, saskarsme ar PVD, domājams, nav bijusi nekāda.
05.11.2018 08:37 | saite
 
Es piedalījos pirms gadiem 2-3 raw projektā, gatavoju kūkas, cepumus , batoniņus u.c ... Mana pieredze rāda, ka tas viss nav tik spīdoši kā gribētos....
05.11.2018 08:43 | saite
 
 
Loģiski, ka lētāk.

Ņemot vērā Latvijas nodokļus un likumdošanas normas, kas jāievēro, būs grūti stipri lētāk uzlikt cenu, ja pati vēl arī vēlies nopelnīt.
Bet ja viss nelegāli, tad līdz mirklim (gads, divi, varbūt trīs), kamēr kāds neuzsūtīs pārbaudi.
Protams viss atkarīgs no apgrozījuma, ja reāli tie būs 20-30 cilvēki mēnesī, kas pie Tevis iepirksies, tad Tu nevienam neinteresēsi. Un neko daudz arī nenopelnīsi. Bet ja Tev būs izveidojies liels piekritēju pulks un aktīva Facebook lapa, tad gan būs jāskatās, cik ilgi bez papīriem ņemsies.
Atgādinu, ka pasūtīt torti pie privātas cepējas nesanāk lētāk kā veikalā nopirkt. Viss ko vari iegūt, ir augstāku kvalitāti, bet ne zemāku cenu (visbiežāk jau arī cena ir dārgāka).
05.11.2018 08:54 | saite
 
Es neminēju nekur, ka plānoju kaut ko darīt nelegāli, bet gan to, ka ar PVD nebūs problēmu, lai nokārtotu attiecīgās pārbaudes, ja tas gadījumā būs nepieciešams.
Lētāk bija minēts kā piemērs, lai rosinātu interesi cilvēkos.
Es nemaz neplānoju veidot grandiozu biznesu, vienkārši nedarīt to, ko daru pilnīgi par brīvu. Sava potenciālo "iebaroto" klientu loks ir, kuri ir novērtējuši gan kvalitāti gan garšu.
05.11.2018 09:04 | saite
 
Es nemaz neplānoju veidot grandiozu biznesu, vienkārši nedarīt to, ko daru pilnīgi par brīvu. Sava potenciālo "iebaroto" klientu loks ir, kuri ir novērtējuši gan kvalitāti gan garšu.

Nu tad tikai uz priekšu;-)
05.11.2018 09:21 | saite
 
Zin, kā saka mēģināts nav zaudēts. :-D:-D
05.11.2018 09:23 | saite
 
Manuprāt ļoti sarežģīti būs ko tiešām vērā ņemamu nopelnīt... jo šai jomā jau ir tik daudz produkti pieejami .. turklāt nodokļi ir lieli.. kautvai lai atvērtu sia jau ir izdevumi.. lai uztaisītu mājaslapu ar lašu info un dizainiski pievilcīgu būs vērā ņami izdevumi.. rēķinies tev sākotnēji vajadzēs visus piedāvātos produktus vēl vairākos eksemplāros sagādāt lai ir uzreiz pieejami un tam iespējams nepieciešamas arī telpas ... nezinu produktu realizācijas tremiņi kas var notecēt ... gramatvediba firmas dokumentiem...
Pirmos gadus jābūt gatavam strādāt kaut uz 0 .. ja ne pat mīnusiem kamēr tevi kāds iepazīst un iziet tautās info..
Reali jābūt skiet vairāku tukstoshu sakumkapitalam ko ieguldīt un nekādu garantiju ka izdosies atpelnit kaut sakotnejos ieguldijumus...
05.11.2018 09:27 | saite
 
un manuprat sie vegani, vegetariesi .. + kas vel ed tiesu specializeto partiku nevis izlasa no parastas partiaks ko var est.. ir salidzinosi pamaz .. tatad merkauditorija ir ne parak liela un konkurenti ir daudz.. praktiski visso uztura bagatinataju veikalos un pat partrikas veikallos var atrast visadus specializetos produktus sai merkauditorijai
05.11.2018 09:30 | saite
 
Man paris gadus atpakalj pasam bija neliels biznesins oficials.. mikrouznemums ...
05.11.2018 09:31 | saite
 
Zināju, ka Kabans atskries. :-D:-D:-O:-O
05.11.2018 09:32 | saite
 
Kabans zināšanai - pastāv arī tāda opcija kā mājražošana. Tad dažādi mazie tirdziņi, kur kvalitatīvus gardumus pērk arī par lielākām naudām kā veikalā. Ja ir vēlēšanās, tad noteikti jāmēģina, veiksmi! :-)
05.11.2018 09:34 | saite
 
Iesaku iestāties biznesa inkubatorā. Ja komisijai patiks tava ideja un tevi uzņems, tad tur atrodoties var saņemt gan grāmatvedībai, gan telpu nomai, gan mājaslapu izstrādei līdzfinansējumu.
05.11.2018 09:57 | saite
 
Es uzskatu, ka ar attieksmi "es te tagad drusku paķibināšos" biznesā nav jālien. Tur būs tikai izniekots laiks un materiāls. Ja gribi biznesu, tad taisi biznesu, meklē normālu finansējumu, kaut ar jau minēto biznesa inkubatoru un taisi augšā. Pilni soctīkli ar visiem šitiem sīksūdiņu darinātājiem un biznesotājiem, kam pēc pāris mēnešiem apnīk ķēpāties un viss pamirst (izņemot vaimanas, ka LV jau ar uzņēmējdarbību nevar nodarboties, viss ir grūūūti, viss tik dāāārgi, viss tik sliiiikti). Ja pietiek uzņēmības, esi gatava veltīt šim savu laiku, piepūli, nervus un finanses - tad uz priekšu.
05.11.2018 10:44 | saite
 
Man kā pilsonim labāk patiktu, ja būtu atvērti veikali/ publiskās ēdnīcas cilvēkiem ar speciālām vajadzībām. T.i. tādiem, kuriem diētas. Rekur ģimenē esam 2 cilvēki, kuriem ir nepieciešams ārsta noteikts uzturs.
Cik esmu viesojusies pa ēdnīcām, visur piegāzta eļļa, majonēze, pludojošs krējums trekns un saldie ar milzīgu tauku saturu, tad neko citu nevaru atļauties ēst kā sausus griķus. Un otram cilvēkam ģimenē tas pats. :-) bet nedomāju, ka Latvijā ir baigi daudz žultsakmeņu/nieru slimības, nieru cistas, gremošanas slimības tāpēc varu tikai par to sapņot
Palabojiet mani, ja tavā veselīgajā biznesa plānā ietilpst ēdieni ar zemu tauku saturu :-)
05.11.2018 11:35 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits