Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

tiesas sēžu sekretārs

Vai kāda ir strādājusi par tiesas sēžu sekretāru? Kādas atsauksmes? Alga maza.
04.11.2018 13:16 | saite

Esmu strādājusi, bet aizgāju ļoti ātri. Alga tiešām maza un darba ļoooti daudz, vismaz tiesā, kur strādāju es. Jāraksta protokoli, jāsūta visādas pavēstes/paziņojumi/spriedumi,gan parastajās vēstulēs, gan eletroniski, jāatbild uz tel.zvaniem, utt. Man nepatika.
04.11.2018 14:01 | saite

Darba tur tiešām daudz, bet labs atspēriena punkts un noteikti vērtiga pieredze. Alga cik zinu ir knapi 500.
04.11.2018 20:43 | saite

Kas kuram skaitās maza, ja pieredzes faktiski nav vai esi students, vai iepriekšēja pieredze ne īpaši labos amatos, tad 500 ir ok attiecībā pret pozīciju un gūtajām zināšanàm, bet ja ir viss ar uzviju, tad atliek tēmēt augstāk atbilstoši savām spējām.
04.11.2018 21:45 | saite

Kā jau iepriekš minēja darba apjoms tiešām liiieeels, liekas, ka darbs nekad nebeidzas un meitenes pat ņem darbu uz mājām, jābūt stresa noturībai, izaugsmes iespējas pārsvarā tikai lielajās tiesās, rajonos retāk. Bet meitenes pierod un strādā gadiem.
04.11.2018 21:52 | saite

Jā, man priekš pieredzes šo visu vajag.
05.11.2018 11:10 | saite

Sanāk man būs jāstrādā vienā kabinetā ar tiesnesi un palīgu, kuri man dos norādījumus?
Un kā ar apmācībām, cik ilgi tās būs?
05.11.2018 11:18 | saite

Kura tiesa interesē? Algas norādītas sludinājumos. Esmu strādājusi, bet man nebija jāuztraucas par iztikšanu, alga drīzāk bija kā kabatas nauda. Ja man vajadzētu izdzīvot ar to algu Rīgā vienai pašai, domāju, ka tas nebūtu iespējams.
05.11.2018 11:20 | saite

Ir sekretāri sastāvos un ir brīvie sekretāri. Brīvie sekretāri nav piesaistīti tiesnesim, iet pie visiem pēc nepieciešamības. Sastāvā ir piesaistīts pie viena tiesneša. Domāju, ka kabinetu izkārtojumi atkarīgi no tiesas. Manā tiesā pārsvarā sēdēja tiesneša palīgs + sekretārs vienā kabinetā vai pat vairāki šādi komplekti vienā kabinetā, tiesneši atsevišķi.
05.11.2018 11:23 | saite

Atvainojos, ka tik daudz rakstu, nejauši nosūtījās ātrāk. Tevi apmācīs cits tiesas sēžu sekretārs, bet norādījumi tev būs no tiesneša, arī tiesneša palīga. Pārbaudes laiks 3 mēneši. Neatceros, cik ilgi bija "apmācības" - vai visus 3 mēnešus vai mazāk.
05.11.2018 11:26 | saite

Esmu strādājusi par tiesas sēžu sekretāri, bet nu jau jāsaka - krietni sen. ap 2005.gadu. Tagad klausoties mazliet svaigākas pieredzes, šķiet, ka lietas iet uz labo pusi - piemēram, protokolus vairs nav jāraksta ar roku :)
Nostrādāju tiesā (Administratīvā rajona tiesa) nepilnu gadu, alga bija smieklīga pat tiem laikiem (80 lati uz rokas), bet man patika pieredze, kuru guvu šajā darbā.
05.11.2018 14:47 | saite

Apgabaltiesa vai administratīvā tiesa, vēl nēesmu izlēmusi.
Meitene, kura man vēstuli uzrakstīja, kur tu pazudi? Nevaru tev atbildēt. Rāda, ka izdzēsts profils.
07.11.2018 08:35 | saite

Ja man būtu tagad jāizvēlas, vēlreiz izvēlētos Administratīvo (vienalga - rajona vai apgabaltiesu), nevis vispārīgajā, kurā izskata krimināllietas/civillietas. Nu, vai arī tad mērķētu jau uz Augstāko tiesu :) Tādēļ, ka cita rakstura/tipa lietas, mazliet tomēr arī cilvēku kontingents patīkamāks, nekā strādājot kādā no, piemēram, rajona tiesām, kur iztiesā dažāda satura krimināllietas. Bet tas mans subjektīvais viedoklis - nekad neesmu vēlējusies savu dzīvi saistīt ar kriminaltiesību jomu.
07.11.2018 09:15 | saite

Man krimināltiesības ar nepatīk, vairāk jau civillietas interesē. Būs jāiet uz administratīvo tiesu, arī mājām tuvāk.
07.11.2018 11:43 | saite

Kas kuram skaitās maza, ja pieredzes faktiski nav vai esi students, vai iepriekšēja pieredze ne īpaši labos amatos, tad 500 ir ok attiecībā pret pozīciju un gūtajām zināšanàm, bet ja ir viss ar uzviju, tad atliek tēmēt augstāk atbilstoši savām spējām.

man patīk šitie komentāri :-D:-D ja es esmu bez pieredzes un esmu students, tad neesmu pelnījis cilvēka cienīgu algu un dzīvi?Pie tam strādājot Valsts darbā.
07.11.2018 13:23 | saite

Es agrāk domāju, ka valsts darbā algas jau ir labas, bet izrādās ka nekā:-D
07.11.2018 14:57 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad