Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

29-04 BEZTĒMĀ

29.10.2018 12:54 | saite

Labdien,
drīz paliks ārā atkal nedaudz siltāks, citādi salstu nost no šitā vēja. Kaut kādu ziemas jaku, biezo cepuri, šalles trīs īsti negribas vēl likt. :D
Pēdējās dienās kaut kā veselība sašķobījusies, nevar saprast, vai kaut kāds vīruss no sazin kurienes vai kas vainas. Vai arī nepanesu vitamīnus, kurus sāku dzert.
29.10.2018 12:56 | saite

Spēju domāt tikai par gaidāmo atvalinajumu, ceru līdz tam atrisināt dzīves vietas jautājumu.. citādi var sanākt neatslēgties. No stresa jau vairāk kā nedēļu naktīs slikti guļu/neguļu drīzāk. Nervostrongs nepalīdz, varbūt kādai ir kādi ieteikumi saldākam miegam? Velams dabīgi :-|
29.10.2018 13:33 | saite

Heyā!
29-04? :-D Saprastu, ja sajauktu vienu mēnesi, bet aprīlis un oktobris ir tā patālu viens no otra..
Šonakt gulēt salīdzinoši maz, darbā grūti koncentrēties, nāk miegs un nedaudz galva sāp. Rokas gan salst ārā bez cimdiem, bet rītdien jau tomēr paliks siltāk atkal. Tad jau lai vēl pastāv skapī tie cimdi.
Veiksmīgi!
29.10.2018 13:45 | saite

Cavina!mums te sniegs.brr...nepatikami.viss slapjs...
29.10.2018 13:52 | saite

Theresa Neesmu 100% pārliecināta, bet šķiet, ka bija domāts 29.10.-04.11. :-D
Man atvaļinājums beidzies, jādodās atpakaļ uz darbu, bet nu tā negribās. :-/
29.10.2018 13:56 | saite

Hey! Man sācies melnais posms dzīvē, daudz strīdu ar tuvajiem, veselības problēmas, patstāvīgs stress, kā arī tiku atlaista no darba, dēļ pārlieku daudz darbiniekiem. Jūtos galīgi izpumpēta, nezinu, kur smelties iedvesmu, lai ātrāk tiktu atpakaļ uz kājām.
29.10.2018 13:57 | saite

varbūt kādai ir kādi ieteikumi saldākam miegam? Velams dabīgi
Jā, likvidēt stresa izraisītājus. :-D
tiku atlaista no darba, dēļ pārlieku daudz darbiniekiem.]
Ko tur stresot? Ņem savu atlaišanas kompensāciju (ceru, ka tu tādu saņēmi) un brauc uz siltajām zemēm. :-D
29.10.2018 14:33 | saite

Laikapstākļi manā pusē, neesmu starā.
29.10.2018 14:59 | saite

Es arī sapratu, ka tā domāta nedēļa, līdz 04.11.
*
Man gan patiktu, ja mums būtu sniedziņš, bet manā galā (Rīgā) nav. :(
29.10.2018 15:04 | saite

Dzēru kafiju un revidēju savu IG kontu, es gribu atkal tumšus matus, tā ir sanācia, ka es patreiz esmu diezgan gaišiem matiem.:-D
29.10.2018 15:06 | saite

Būt atlaistai nekad nav patīkami, bet toties tagad var izbaudīt brīvu laiciņu, tiešām kaut kur paceļot vai vienkārši kārtīgi izgulēties :) un tad jau mesties jaunā darba meklējumos.
Es negribu, lai mani atlaiž, bet labprāt pabaudītu brīvu no darba laiku. :-D
29.10.2018 15:06 | saite

Āā, ok, sorry. Aizmirsu, ka te ir nedēļas beztēmas. :-D
29.10.2018 15:10 | saite

varbūt kādai ir kādi ieteikumi saldākam miegam? Velams dabīgi

Varbūt pamēģini banānu mizu un kanēļa novārījumu?! Kaut kur ārvalstu saistos var atrast recepti.
29.10.2018 17:05 | saite

Jaestades, Tad man vajadzetu laimèt superbingo :-D(l)
Andie, kur tas briesmîgais sniegs sniga? Paldies Dievam sola, ka kłûs siltàks!
Scandinav, izklausàs interesanti. Papētīšu.
29.10.2018 19:48 | saite

Nervostrongs nepalīdz, varbūt kādai ir kādi ieteikumi saldākam miegam?

Man tepat forumā pirms laba laiciņa ieteica Persen Forte kā labu palīgu, bet nu es laikam nopirku tik vienu iepakojumu, tāpēc savas atsauksmes nebūs :D
Un, jā, nežēlīgi auksti šodien bija, brrr. Saulīte arī neizlīda, tāds drūms noskaņojums, laikam esmu laikapstākļu cilvēks :D Un kā man ir apnicis gandrīz ikrīta korķis pie Baložu krustojumu ceļā uz Rīgu (t) Vienu brīdi jau bija ok kaut kas saregulēts luksoforos, bet nu kad beidzot izdomās kādu risinājumu :D(t)
29.10.2018 21:48 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad