Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atsalums attiecībās.

 
Sveikas! Esmu precējusies 6 gadus,kopā esam 9 gadus. Bērni kopīgi nav un dabīgi nevar būt,pašlaik ejam uz mākslīgo apaugļošanu. Sākumā viss bija forši, kā jau sākumā, bet tagad liekas tāds aukstums iestājies attiecībās, liekas ka vīrietis mani negrib,sekss ir ļoti reti,varbūt iespējams dēļ tuvojošā procesa.. Nezinu kā lai uzlabo attiecības,ieteikumi? Šī ir vienīgā iespēja man kļūt par māti, bet ja tāda vienaldzība turpinās un ja process neizdodas ar pirmo,ko tad? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi? Ieteikumi?
21.10.2018 22:55 | saite
 
Runāt ar partneri un uzzināt iemeslus attieksmes maiņai :)
21.10.2018 23:33 | saite
 
Jūs esat kopā 9 gadus, tagad plānojat kopīgu bērnu. Loģiski, ka vienīgais risinājums ir tikai un vienīgi sarunas, komunikācija vienam ar otru, centieni saprast kāpēc otra attieksme ir mainījusies, izzināt otra iemeslus, rast risinājumus. Iemesli atsalumam var būt desmitiem un, diemžēl, mēs šeit nevaram zināt kas notiek ar cilvēku ar kuru esi kopā teju 10 gadus, labāk par Tevi pašu.
21.10.2018 23:36 | saite
 
Nezinu kā lai uzlabo attiecības,ieteikumi?

Ko saka vīrs? Vispār esi runājusi ar viņu par šīm tēmām?
vienaldzība turpinās un ja process neizdodas ar pirmo,ko tad?

Mēģināsiet vēlreiz. Vai atradīsi citu, ar kuru būs iespēja kļūt par māti.
Ieteikumi?

Nu, mēs jau nezinām, iemeslus tādam vēsumam attiecībās. Iespējams, ka Tu visu laiku runā par bērnu, mākslīgo apaugļošanu un to visu pārējo, bet viņam jau tas kaklā sēž. Tieši tāpēc vēlas distancēties no tā visa... Un tas jau nav nenormāli vai slikti. Vispār, iesaku Tev mazāk par visu stresot un uztraukties, bet izbaudīt katru minūti kopā ar vīru. Smejies, joko, esi pozitīva. Pati labāk jutīsies, un vīrs priecīgs, jo redzēs, ka blakus ir tā pati meitene, ko apprecēja, nevis grūtsirdīgā kundze. :D
__
Tik pat labi vīrietim var būt problēmas darbā, un tāpēc viņš pēdējā laikā nomākts. Tiešām var būt 100 iemesli tam visam.
22.10.2018 10:45 | saite
 
 
Noteikti nopietna saruna, pāru psihologs, JO pat ja jums būs bērns tas negarantē to ka attiecības uzlabosies. Visbiežāk bērns ir attiecību pārbaudījums, tādēļ ir ļoti svarīgi pirms šāda nopietna soļa izrunāties, saprast ko vēlaties viens no otra, ko sagaidāt pozitīva rezultāta gadījumā. Bēnrs nav nekas magic, kas radīsies un viss būs kā bijis, vai vēl labāk, mainīsies jūsu dzīves, šim solim ir jābūt gatavam. Ja attiecībās ir TAGAD problēmas, tās pašas no sevis neatrisināsies un vai tiešām esat gatavi 3 !
22.10.2018 10:56 | saite
 
Kursh ir beerna iniciators? Viirs uzstaaj uz beernu vai Tev par visaam vareem vajag beeeeebiiti un shim tas beerna bijis nebijis? Neshkjiet, ka sheit buutu tas variants, kad ABIEM vienaadi traki vajag un dziivei bez beeeeebiisha beigas.
1. Ja vinjam traki vajag beeebiiti, tad vinjsh noteikti pie sevis domaa, ka vienkaarshaak buutu bijis to uztaisiit sievietei bez probleemaam, nevis kaa vaislas bullim valkaaties pie aarstiem un drochiit burcinjaa problemaatiska sievishkja deelj.
2. Vinjam tas beerns bijis nebijis, dziivotu sveetaa mieraa, tachu sievishkjis, kuru pilnai laimei dabigi apaugljot nevar, uzstaaj uz beebiiti un bonusaa pie taa, ka simtu gadu beebiiti nevajag, veel jaavelkas drochiit burcinjaa.
22.10.2018 11:39 | saite
 
DieKleinHeHe. Iniciatori ir abi, vīrietim arī ir problēmas,dabīgi apaugļot nav iespējams. Dzīvoju dzīvi kāda tā ir.
22.10.2018 11:46 | saite
 
Nu ne, saja situacija nav iespejami tikai tadi divi tupi varianti. Ne viss japasniedz tada pustupaa manieree
22.10.2018 11:47 | saite
 
Esmu runājusi ar vīru, bet viņš negrib atvērties,ir protams lietas par kurām runājam.
22.10.2018 11:48 | saite
 
Night sky? Par kadiem variantiem tu runa?
22.10.2018 11:49 | saite
 
Iespējas vīrietis, nonācis līdz atbildīga lēmuma pieņemšanas brīdim, sāk šaubīties un nav pārliecināts par sevi.
Tas bija plānots un darīts laicīgi, vajadzēja jau būt gatavam. Varbūt vajag laiku, varbūt viņš nav ticis skaidrībā ar sevi.
Nomāktībai un nerunībai var būt arī citi iemesli, nesaistīti ar jūsu plāniem.
Nevajadzētu uzspiest izrunāšanos, ja viņš noslēdzies sevī, tad tas var izveidot vēl dziļāku konfliktu.
22.10.2018 12:20 | saite
 
Parasti, ja attiecībās ir problēmas, tad bēbis tikai visu pasliktina. Ja attiecības ir labas un nav īsti nekādu problēmu, tad bērniņš vēl vairāk stiprina un uzlabo visu.
Cik daudz nav sievietes, kurām liekas ka bērns visu atrisinās...tikai realitātē viss kļūst tikai sliktāk.
Pirms to bērnu taisat, labāk atrisiniet tās problēmas.
22.10.2018 13:53 | saite
 
Viegli teikt,šī man ir vienīgā iespēja kļūt par māti,kurām nav tādas,problēmas,nesapratīs. 2 gadus gaidījām rindā.
22.10.2018 13:59 | saite
 
Visās attiecībās ir problēmas,nekur nav ideāli
22.10.2018 13:59 | saite
 
Viegli teikt,šī man ir vienīgā iespēja kļūt par māti,kurām nav tādas,problēmas,nesapratīs. 2 gadus gaidījām rindā.

Nu, paga, problēmas radās, nez, pēdējā mēneša laikā? Vai tas tomēr jau gadiem, ja jau saki, ka sākumā viss bija forši (pirms deviņiem gadiem). Kāpēc nerisini problēmas, bet čīksti tagad? Vai attiecību nokārtošana/uzlabošana/u.t.t. ietekmē to, vai kļūsi par māti? Es īsti nesaprotu, kas ir Tava problēma - vēsums attiecībās vai tas, ka netiec pie bērna dabiskā ceļā, un tagad ir Tava vienīgā iespēja? Tas viens otram netraucē, manuprāt. Taisi bērnu un risini problēmas. Citādi izskatās, ka Tu sēdi un gaidi brīnumu. (t)
22.10.2018 14:11 | saite
 
Ja Tu šitā uzvedies divus gadus, kamēr rindā gaidi, tad nav brīnums, ka vīrietis kļuvis vēss.
22.10.2018 14:14 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!