Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SEX Roboti ir nākotne

 
Ko jūs domājat par šo?
Kad vīriešiem sievietes drīz nebūs vajadzīgas, tā vietā varēs izmantot sex robotus. Un arī uzturēšanas izmaksas ir daudz zemākas nekā ar īstām sievietēm. Mazāks risks par šķiršanos un mantas savākšanu :D. Kā arī vīrieši netiks vairs tik daudz #MeToo'oti.
https://www.breitbart.com/tech/2018/10/19/tinders-first-sex-robot-becomes-instant-sensation-over-real-women/
>Tinder’s First Sex Robot Becomes Instant Sensation over Real Women
>A sex robot received 92 matches on Tinder in just two hours, with 56 percent of matches open to having sex with it, as part of an experiment to determine public acceptance of the robots.
>Harmony’s 92 matches in two hours likely makes it more popular than most humans on Tinder.
>Sex doll brothels have started to expand in North America, following popularity in Europe, and in January it was reported that online searches for sex robot porn had nearly doubled in 2017.
>The robots are being built with complex features, such as artificial G-spots, Amazon Alexa-compatibility, heating, voice communication, and different modes of interaction.
Drīz arī būs iespējams viņiem dzemdēt bērnus, jo ir jau iespējams mākslīgi apaugļot un audzēt dzīvnieku embrijus.
21.10.2018 21:49 | saite
 
Forši.
21.10.2018 21:50 | saite
 
Par to bērnu dzemdēšanu, aizver acis kad sapņo. Neesi scifi fantāzijā.
21.10.2018 21:51 | saite
 
@Mischa
>Par to bērnu dzemdēšanu, aizver acis kad sapņo. Neesi scifi fantāzijā.
Protams ir jābut reālai sievietei kas ziedos olšūnas, utt.
Bet visu audzēšanu var aizvietot ar tehnoloģijām.
https://www.theverge.com/2017/4/25/15421734/artificial-womb-fetus-biobag-uterus-lamb-sheep-birth-premie-preterm-infant
>An artificial womb successfully grew baby sheep — and humans could be next
>Of course, lambs aren’t humans — and their brains develop at a somewhat different pace. The authors acknowledge that it’s going to take more research into the science and safety of this device before it can be used on human babies. They’ve already started testing it on human-sized lambs that were put in the Biobags earlier in pregnancy. And they are monitoring the few lambs that survived after being taken off the ventilator to look for long-term problems. So far, the lambs seem pretty healthy. “I think it’s realistic to think about three years for first-in-human trials,” Flake says.
21.10.2018 22:00 | saite
 
 
Neticu,ka tas aizies "dzīvē". Nopirks mazs % vīriešu tādas lelles, izmēģinās. Kādam patiks, kādam nē. Atkritīs no nākamo pircēju saraksta tie ,kuriem nepatika ar lelli.
Tagad jau ir visādas mākslīgās vagīnas, piepūšanās lelles , tagad vēl izražo pietuvinātas sexa lelles īstai sievietei, bet ,tāpat lielāka daļa vīriešu izvēlas īstas, dzīvas sievietes.
Bet ,ja tādi ,kuriem ir nepatika pret sievietēm , vai arī uzskata iešanu uz randiņu par laika, naudas tēriņu, tad labāk, lai izvēlas pirkt lelles.
21.10.2018 22:04 | saite
 
Tajā pašā rakstā, ko ieliki:
But it’s important not to get ahead of the data, says Alan Flake, fetal surgeon at the Children’s Hospital of Philadelphia and lead author of today’s study. “It’s complete science fiction to think that you can take an embryo and get it through the early developmental process and put it on our machine without the mother being the critical element there,” he says.
21.10.2018 22:07 | saite
 
Nu bet ļoti labi, ka tehnoloģijas iet uz priekšu. Uztaisīs robotu kungiem, ātri vien arī dāmām sāks tirgot robotus. Vairoties, patiesībā, jau šodien var izmantojot surogātmātes pakalpojumus. Tā ka, nekā nereāla. Toties plusu daudz - tie, kam no otra cilvēka interesē tikai sekss, tiem nebūs vajadzības tēlot "attiecības". Ieguvēji būs visi.
21.10.2018 22:09 | saite
 
Tāpat tur tiek runāts par premature born infants, pirms liec sensacionālas ziņas, iztulko visus vārdus google translate no eng uz lv.
21.10.2018 22:11 | saite
 
Mazāks risks par šķiršanos un mantas savākšanu . Kā arī vīrieši netiks vairs tik daudz #MeToo'oti.

Mani mazliet pārsteidz, ka atrodas latviešu vīrieši, kuri pieseko tieši šai Reddit, vai kur nu vēl šie mgtow zēni pulcējas, subkultūrai. Cik tad mums Latvijā tas metoo un mantas savākšana ir izplatīta, ka tā jāskrien līdzi tieši šiem argumentiem, lai attaisnotu sieviešu nīšanu? Bļauj pretī feminismam, kamēr pašu idejas un argumenti ir tikpat pārspīlēti, fokusējoties tikai uz slikto.
21.10.2018 22:24 | saite
 
Nu ja, robotsieviete nesūdzēsies, ja vecim draudziņš mazs vai nestāv :D Bet diemžēl mūsdienās tik daudziem ir problēmas ar komunikāciju, empātiju u.c. lietām, ka labāk tiešām lai drāž to robotu un nebojā citiem dzīvi ar saviem kompleksiem, egoismu un ņaudēšanu, ka sievietēm vajag tikai piķi( jo pašam ne graša nav).
21.10.2018 22:40 | saite
 
Un arī uzturēšanas izmaksas ir daudz zemākas nekā ar īstām sievietēm. Mazāks risks par šķiršanos un mantas savākšanu . Kā arī vīrieši netiks vairs tik daudz #MeToo'oti.

Normālam, ar galvu domājošam Vīrietim (speciāli ar lielo burtu) šie nekad nebūs argumenti par labu tam, lai, rupji sakot, drāztu dzelzs gabalu. A vīriešu izstrādājumiem, kuri tikai ņerkstēt māk par sliktajām sievietēm, kuras jāuztur, kuras tikai izkrāpj naudu un īpašumus - super, tieši tas, kas vajadzīgs, lai nečakarētu galvu sievietēm, bet laimīgi dzīvotu ar savu robotu! Tā ka apsveicu tēmas autoru - viņa ideālā sieviete beidzot ir izgudrota!
21.10.2018 23:08 | saite
 
Nu ja, robotsieviete nesūdzēsies, ja vecim draudziņš mazs vai nestāv Bet diemžēl mūsdienās tik daudziem ir problēmas ar komunikāciju, empātiju u.c. lietām, ka labāk tiešām lai drāž to robotu un nebojā citiem dzīvi ar saviem kompleksiem, egoismu un ņaudēšanu

+
Dabiskā atlase
21.10.2018 23:14 | saite
 
Jap, piekrītu, ka super - tad tā daļa, kuriem ar sievietēm ir regulāras poblēmas - dārgi izmaksā, draud ar šķiršanos un līdzekļu 'savākšanu', iedomājas varbūt pat runāt pretī utt. - beidzot varēs iegūt savu perfekto partneri un beigas ciešanām.
21.10.2018 23:39 | saite
 
Rekur vēl raksts, priekš tiem kas netic, ka kam tādam ir pieprasījums
https://www.dailymail.co.uk/news/article-4810660/Austrian-brothel-buys-SECOND-sex-doll-high-demand.html
>Austrian brothel buys a SECOND sex doll after its first became more popular with customers than real women
>The unusual story of 'Fanny', a sex doll which has become the top-selling superstar of the Kontakthof brothel in Vienna, became worldwide news in July
>Kontakthof brothel rents out sex doll Fanny for 80 euros (£72.90) per hour
They have now bought a second sex doll due to the huge demand for Fanny
22.10.2018 01:03 | saite
 
@Althena
>Cik tad mums Latvijā tas metoo un mantas savākšana ir izplatīta, ka tā jāskrien līdzi tieši šiem argumentiem
Škiršanās notiek diezgan daudz, Latvija pēc škiršanām Eiropā ir trešājā vietā pēdējo reizi kad tika ievākta statistika.
2012. gadā:
https://divorcescience.files.wordpress.com/2015/01/european-divorce-rates-2012-39-countries.jpg
Uz 1000 cilvēkiem:
Russia - 4.5
Belarus - 4.1
Latvia - 3.6
Pēdējā info:
https://www.oecd.org/els/family/SF_3_1_Marriage_and_divorce_rates.pdf
4. lapā 'Divorces per 1000 people''
2016. gadā ir mazliet pamainījies, bet Latvija joprojām 3 vietā starp OECD valstīm.
Būs jau vēl trakāk ar nākošo paaudzi kas tagad tiek ļoti agresīvi hiperseksualizēta visos veidos.
22.10.2018 01:12 | saite
 
Nū, es nezinu, vai puišeļiem Latvijā, šī lelle sanāks lētāk, jo palasot randiņdiskusiju, šīs lelles mērķauditprija knapi sagrabina etalonam un meičām piedāvā, vietējā čillenē, pašām samaksāt par savu karto ūdeni ar citronu. :D
Bez tam, šī lelle tāpat ātri "novecos", nāks jaunāka versija un atkal būs jāmaina. Tāpat, gribēsies, lai viņai skaista veļiņa vai kleitiņa, tas atkal nemaksā maz.
Tā, ka - jā, piekrītu. Forša ideja, bet čīkstuļi Latvijā arī par šo varēs tikai sapņot, jo sms credit tik lielu summi neizsniedz. :D
22.10.2018 06:56 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!