Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Kam naudu nežēlojat un uz ko ietaupāt?

Piemēram, nežēlojat naudu labiem restorāniem, vienmēr, ja ieturaties ārpus mājas, tad tikai labos restorānos, nevis Čillenē. Bet piemēram, žēl izdot daudz naudu par drēbēm.
Vai arī nekad nežēlosiet naudu labam ceļojumam, bet ietaupīsiet uz kosmētiku, nekad nepirksiet tonālo pa 40 eiro,ja var nipirkt pa 6 eiro Drogās.
16.10.2018 18:46 | saite

Nežēloju wc papīram naudu...
16.10.2018 19:29 | saite

Es žēloju wc papīram naudu, taupu. Slauku tikai 1x.
Nežēloju - tiem mīksto mantu aparātiem lielveikalos.
16.10.2018 19:33 | saite

Es žēloju wc papīram naudu, taupu. Slauku tikai 1x.

Te nesen diskusijā tika pieminēts spermas dvielītis. Tu varētu ieviest kaku dvielīti - vairākreižu lietojams, dabai draudzīgs un ekonomiski izdevīgāks.:-D
16.10.2018 19:41 | saite

Čillenē es noteikti neietu:-D
Man kā pa periodiem. Ir taupības periodi, ir izšķērdības.
Ietaupu uz to, ka pati ņemu līdzi ēst pusdienas darbā neviss eju ēst uz kafejnīcu. Ietaupu uz dārgiem koncertiem , kuriem ir vēlme iet, bet, tomēr paliek naudas žēl un nenopērku biļeti par 60Eur.
16.10.2018 19:46 | saite

vienīgais, kam naudu īpaši nežēloju ir pārtika. Bet tomēr domāju līdzi pie tā ko pērku, lai pēctam nebūtu jāmet ārā.
esmu minimālisma piekritēja, apģērbu pērku reti, bet, ja kaut ko vajaga, tomēr skatos pirmkārt uz kvalitāti, īpaši apaviem. Dekoratīvo kosmētiku praktiski nelietoju, tātad nepērku. Ārpus mājas ēdu varbūt 2x gadā, man patiešām ir žēl tās naudas ko tur atstāju.
Man sanāk ietaupīt ļoti daudz, praktiski, es varu pilnvērtīgi, neizjūtot diskomfortu, dzīvot par ~300euro mēnesī, ieskaitot visus obligātos maksājumus.
16.10.2018 19:46 | saite

Apdomājieties, es nežēloju uz neko. Jā, ja jāiegādājas, piemēram, valrieksti ņemšu lētāko iepakojumu, bet arī ne vienmēr. Citādi, pērku mazāk, bet labas kvalitātes, kas tomēr prasa vairāk naudiņas.
16.10.2018 19:56 | saite

Normāli atbildot uz jautājumu - ja atpūšos un dodos ceļojumos, tad man patīki komforts, tāpēc nežēloju naudu viesnīcai, vienmēr rūpīgi to izvēlos.
Naudu kosmētikai nežēloju, kosmētiku pārsvarā izvēlos no profesionāliem un augstas klases zīmoliem, bet man reāli ir žēl maksāt daudz naudas par dušas želeju. Nu reāli, nesaprotu tos,kuriem ir dušas želeja dārgāka par 4-5 eiro. Tas ir tikai produkts ar ko nomazgāties un aiztek prom pa cauruli. Visas dušas želejas sausina āda, tad labāk nopērku kvalitatīvu ķermeņa krēmu. Tāpat arī ķemeņa skrubi nekad nepirktu dārgāku par 8 eiro.
Netaupu uz pārtiku, apģērbu.
16.10.2018 20:09 | saite

Taupu uz basic drēbēm-parastiem kokvilnas krekliņiem, mājas biksēm. Vilnas džemperus drīzāk pirkšu lietotajos. Ja tā padomā, netaisos pirkt ķermeņa losjonus virs 8 eiro, bet skrubjus un dušas želejas esmu pirkusi. Tā kā viss atkarīgs no situācijas, ko attiecīgajā brīdī gribās. Bet uz visu pārējo - netaupu. Patīk sevi palutināt. Par daudzām lietām pieredze ir parādījusi, ka dārgāks tomēr ir labāks. Man skapī stāv vismaz desmit šampūni, zem 10 eiro, kurus nelietoju un nelietošu, bet tūlīt iešu uz veikalu jau kuro reizi pirkt savu favorītu par 18 eiro. Priekš kam taupījos, ja tā nauda ir aiziet vējā ? :-(
16.10.2018 20:36 | saite

Neteikšu, ka baigi žēloju naudu, bet izvēlos variantus, kur var ietaupīt. Mēdzu paskatīties internetā akciju bukletus un tad iet uz konkrēto veikalu, kur ir akcija, piemēram, lai nopirktu vistas filejas.:-D Smaržas un kosmētu sūtu interneta veikalā, lai nepārmaksātu 2x. Vienkāršākas lietas kā blūzes, krekliņus varu iegādāties arī lietotajos, vai gaidu izpārdošanas lielveikalos.
16.10.2018 20:44 | saite

Es taupu uz bērnu drēbēm. Viņi ārkārtīgi ātri aug un drēbes ātri nolietojas. Labāk nopērku dārziņam zandales pa 15eur uz tirgu vai NS kingā, nekā visas tās ecco zandales pa 45 eur. Tāpat pēc pāris mēnešiem zandales ir notriektas lupatās, purni atsisti un iekša sasmērēta. Tāpat sameklēšu lētākos T kreklus, dārziņa drēbes. Regulāri drēbēm parādās neizmazgājami pleķi. Kombinezoni, ou, kombinezoni! Sezonā tiek noplēsti 2-3 kombinezoni. Tāpēc labāk nopērku pa 20eur, nevis huppas pupas pa 80+ eur. Paaugsies lielāki, tad arī varēs ko labāku nopirkt.
16.10.2018 20:45 | saite

Pirmie trīs komentāri- nu reti debīli! Kur tik glupas bābas?!!
16.10.2018 20:46 | saite

Es īpaši neizdalu vienu kategoriju, kur taupīt. Dalu lielos izdevumus pa mēnešiem, tad varu pirkt gan sakarīgas drēbes, gan kismētiku utt., uz pārtiku netaupu, garšo labi paēst :) vispār sevi par taupīgu nesauktu, visu algu notērēju, bet iekrājumus veidoju ar :)
16.10.2018 20:49 | saite

drēbes, kosmētiku utml pērku daudz, bet lēto, ja dārgs nepirkšu kautvai ļoti patīk, jo varu atrast kas patīk arī pa lēto. ēdienu gan pērku, ko zinu ka garšo , kautvai pardārgi, nevis lētāko, protams akcijas gan skatos. atpūtai savā ziņā žēloju naudu, jo nebraucu uz dārgām vietām vai tāpat vien uz otru latvijas galu, taču no otras puses, mājā nekad nesēžu, tāpat daudz nauda aiziet degvielā piemēram, un arī ballītēs aiziet, kautvai tāpat cenšos taupīgi ballēties :-D
16.10.2018 21:19 | saite

Netaupu uz:
- Grāmatām, sevišķi akadēmisko literatūru;
- Viesnīcām;
- Pārtiku;
- Saprāta robežās apģērbu, somām;
- Sejas kopšanas līdzekļiem;
- Dekoratīvo kosmētiku;
- Kaķa vajadzībām (barību, uzkodām, mantām, vetārstu);
- Smaržām;
- Frizieri un matu kopšanas līdzekļiem;
- Dāvanām sev tuviem cilvēkiem.
16.10.2018 21:22 | saite

Es taupu uz bērnu drēbēm.

Man kaut kas līdzīgs. Es gan nepērku tāpēc sintētiskus lētučus, jo bērni ātri izaug un ātri visu sasmērē un notreic. Pērku second hand veikalos tos pašus ecco/geox/timberland u.tml. bērnu apavus, piemēram, taču lietotus, kuri ir normālā stāvoklī (nav pārāk nonēsāti, izjukuši vai netīri). Maksā vismaz uz pusi lētāk kā jauni veikalos, bet tomēr ir ļoti kvalitatīvi un nekad neberž, nelaiž cauri ūdeni, ādas un izturīgi. Tāpat arī ar drēbēm - pērku tos pašus labos itkā dārgos brendus, tikai lietotus. Nav žēl, kad bērni nonēsā, sasmērē vai kā savādāk sabojā.
16.10.2018 21:25 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad