Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā ēdat

 
Ēdat visu ko gribas, un jūtaties ok, vai ēdāt strikti piedomājot pie veselīga uztura, vai cenšaties piedomāt, bet nereti noraujaties un nesanāk.. varbūt neēdat atsevišķas pārtikas uzturvielas, jo vienkārši nedrīkstat, un varbūt esat veģetārietes, bet varbūt no gaļas ēdat tikai cūkgaļu, vai varbūt esat vegānes?
Un kā ir ja ģimenē kāds ēd atšķirīgi no jums? Tas ir vienkārši, nekad nesagādā grūtības?
16.10.2018 02:02 | saite
 
ēdu visu, ko gribu un jūtos ok. protams, neēdu to kas negaršo , piemēram no gaļas speķi.
16.10.2018 06:20 | saite
 
Galju needu jau gadiem ilgi, bet uzturaa lietoju juuras produktus. Pa lielam, eedu visu ko veelos, bet, protams, saldumi un naski ir vairaak kaa iznjeemums, nekaa kas taads, ko lietotu ikdienaa.
16.10.2018 06:46 | saite
 
Ēdu visu, ko gribu, bet, to sakot, man garšo daudz relatīvi veselīgu lietu. Man liekas, ka ap 80% mans uzturs ir +/- veselīgs un atlikušie 20% ir tādi kā ir :-D. Esmu cilvēks, kuram nedarbojas speciāla uztura ievērošana, tāpēc nekāda ‘noraušanās’ nesanāk, jo nav no kā ‘norauties’. Neizslēdzu kategoriski nevienu produktu - negaršo pipari, bet tajā paša laikā dievinu taizemiešu zaļo kariju, kurā pipari parasti netiek taupīti.
16.10.2018 09:21 | saite
 
 
Neierobežoju sevi, ēdu daudz ceptus ēdienus, dažādus sāļos našķus un visu citu, ko gribu un cik daudz gribu. Jau gadiem vispār neēdu saldumus, bet tas tāpēc, ka man nav nekāda vēlme pēc viņiem. Pēdējos pāris mēnešos ierobežoju piena produktus, jo uz sejas mūžīgi ir pumpas, bet īsti nepalīdz tikt pie ideālas ādas, tikai esmu panākusi tādu efektu, ka tāpat kā saldumi, arī piena produkti nepavisam vairs negribas, lai gan agrāk no siera vien pārtiku :-D
16.10.2018 09:47 | saite
 
Mazliet piedomāju, bet noteikti ne līdz līmenim, kad čipšu paka vai kūkas gabals skaitītos "noraušanās". Mana piedomāšana izpaužas tā, ka veikalā nenopērku šokolādes tāfelīti, no diviem garšīgajiem jogurtiem paņemu to, kam mazāk kaloriju, salātos ielieku jogurtu bez piedevām, nevis krējumu, utt. Ja baigi sakārojas nograuzt pusi tortes Cielaviņa, nograuzīšu arī un vainīga nejutīšos. Bet nu, kopš piedomāju un retāk ēdu saldumus, daudz mazāk kārojas kaut ko saldu.
.
Ģimenes locekļi, kas neēd to, neēd šito, kam nedrīkst to un vēl arī šito - pilns. Tad ir divi varianti - gatavot kaut ko tādu, ko drīkst visiem un kas garšo visiem, vai pabarot nedrīkstētājus un pašai apēst kaut ko, kas stāv ledusskapī - pelmeņus, pusi tortes Cielaviņa vai korejas burkānu kastīti.
16.10.2018 09:50 | saite
 
Ēdu visu ko gribas, bet man ir tāpat kā Pasadenai, garšo veselīgs uzturs, tātad ikdienā ēdu avokado, zivis, zaļumus ar olīveļļu, dārzeņus, augļus, grieķu jogurtu, melno šokolādi. Vienīgi cenšos ievērot režīmu un neēst visu cauru dienu, ēdu max 3 maltītes dienā ar 4-5 stundu pauzi pa vidu. Brokastis neēdu.
16.10.2018 09:50 | saite
 
Man ļoti garšo labs ēdiens, esmu pie tāda pieradusi, tādēļ bistro utml. eļļām pārbagāti ēdieni man negaršo. Gluži vienkārši dabīgi esmu pieradusi pie laba, kvalitatīva ēdiena.
Ikdienā es sveru ēdienu un skaitu kalorijas, jo man patīk tā, tas man ir devis atklāsmi to cik šķietami veselīgs ēdiens var pārtapt par pamatīgu kaloriju bombu pievienojot piemēram ļoti treknu krējumu, sviestu, eļļas, mērces .
Veikalā skatos nezināmu produkta saturu, piemēram mērces, noteikti nepirkšu ikdienā 25% krējumu un Spilvas cēzara un tūkstošsalu mērces, pie salātiem pagatavošu pati.
Mana ikdiena nav čipsi, tādus varbūt uzkožu pāris reizes gadā kādā ballītē, šokolādes tāfelīti nenoloku, jo man nav tāda iekāre pret šokolādi, man tiešām pietiek 1 līnija, tāpat vienmēr izvēlēšos labāko šokolādi no plaukta kurā ir 70% kakao saturs, ja iespēja bez pievienota cukura.
Bulkas, cepumus arī ēdu ļooti reti, pati praktiski nepērku un nav iekāriens, labāk tad pati pagatavoju savu plātsmaizi ar tiem produktiem kurus uzskatu par labiem.
Eļļu izmantoju maz cepjot ēdienus, nepērku pusfabrikātus (desas, pelmeņus, picas, saldētas bulkas, pankūkas un majonēžu salātus).
Jūtos labi, man nav noraušanās, lai gan nē, man ir vājība, man ĻOTI garšo avokado, rieksti un lasis. To varu apēst uhh, tā ir mana vājība, un kad sacepju ķirbju vai pupiņu braunijus arī roka stiepjas (l)
16.10.2018 10:13 | saite
 
Patīk sev uztaisīt svētkus un kādu reizi, reizi mēnesī aiziet uz kādu garšīgu kūkotavu, kur apēst patiešām baudāmu un garšīgu konditoreju un izdzert kvalitatīvu kafiju! Tas jā!
Starpcitu alkoholu arī lietoju labi ja 1x mēnesī kādu glāzi vīni, bet esmu atturējusies no alkohola arī kādu pus gadu, nerunāsim par gaidību laiku un krūtsbarošanu kad nedzēru vairāk kā 2 gadus neko!
16.10.2018 10:15 | saite
 
Ēdu visu kas garšo un cik daudz prasās. (l) Patīk junkfoods un vispār labi paēst. Man vienkārši ir noveicies ar labu vielmaiņu, un tāpēc svarā nepieņemos.
Ļoti garšo piena produkti, vista, bekons tāpēc nekad nevarētu būt ne vegāne, ne veģetāriete.
Gribētu izslēgt no sava uztura saldumus un čipsus, bet nav tam gribasspēks... ehhh varbūt kādu dienu. (s)
16.10.2018 10:43 | saite
 
Ēdu vadoties pēc savām sajūtām. Neēdu gaļu un beidzot atteicos arī no piena, visu pārējo ēdu, bet ievēroju, lai vismaz 60% ikdienas uzturā sastādītu nepārstrādāti produkti, lai uzņemtu nepieciešamo vitamīnu devu.
Izstudēju par uzturvielām no A-Z un zinu ar ko aizstāt, lai nebūtu deficīta.
Esmu ievērojusi, kad apēdu vairāk saldumus, tad otrā dienā sāp kakls un ir pavājinājusies imūnsistēma, tātad saldumi arī samazināti līdz minimum, īstenībā, jo mazāk apēd, jo mazāk kārojas. Vai arī taisu pati, kā, piemēram svaigēdāju kūkas, raw cepumiņus utt.
Ģimene pamatā ēd tāpat kā es, jo esmu tā, kas gatavo. Vīrs šat tad apēd gaļu, kad aizbrauc ciemos pie mātes :-D
Ģimenē strīdu nav par to ko ēdam.
16.10.2018 10:51 | saite
 
Ikdienā piedomāju pie tā, ko ēdu, jo dikti aizrauties nevaru - uz svariem uzreiz redzamas sekas. Ir lietas, ko neēdu (vai arī ēdu ļoti reti) tāpēc, ka organisms slikti panes - visādus balto miltu izstrādājumus, saldumus, vairākus augļus, stipri sāļus ēdienus. Svētku reizēs necenšos sevi pārāk ierobežot, bet sekoju līdzi izjūtām - ķermenis pats pasaka, ka pietiek... Pēdējā laikā nemaz neprasās gaļu un svaigpiena produktus - tāpēc domāju kaut kad pamēģināt padzīvot +/-veģetāri un paskatīties, ko organisms saka. Cerams, ka pilnīgam vegānam man nenāksies kādreiz būt, jo no biezpiena, olām, siera, kā arī zivīm man grūti atteikties.
16.10.2018 10:57 | saite
 
Kaut kādus 7 gadus esmu veģetāriete,respektīvi, neēdu gaļu,zivis (jo tā arī ir gaļa) citas reiz dzīvas jūras radības arī neēdu, nekad nav garšojis, olas uzturā vispār nekad īsti neesmu lietojusi, šķiet pretīgi, piena produktus gandrīz vispār nelietoju. Pēdējos 3 gadus pamatā ikdienā ēdu kā vegāne, vrb gadā dažas reizes sanākn kļūt atkal par veģetārieti, noraujos uz mājas siera rēķina.:-/ Cenošos ēst veselīgi, man ir ļoti jāpiedomā pie tā ko ēdu, citādi no sērijas "pasmaržoja šokolādi +10kg":-/
16.10.2018 11:10 | saite
 
Ēdu visu, ko gribu un cik daudz gribu, taču, neskatoties uz to, tik un tā sanāk ēst salīdzinoši ierobežoti, jo, piemēram, negaršo nekas salds (ar ļoooti retiem izņēmumiem), negaršo nekas trekns, negaršo eļļā cepti produkti, negaršo zivis un jebkādi ēdieni, kuros zivs ir kā viena no sastāvdaļām. Ikdienā sanāk apēst ļoti daudz zaļumu, dārzeņu. Esmu izteikts salātu cilvēks, tāpēc salātus dažādos veidos (bet tikai svaigos salātus, kuros nav desas, gaļas, krējums utt.,jo tādi man ir par smagu) varu ēst visu laiku. Vēl uzturā daudz lietoju piena produktus. Gaļu pavisam reti, jo arī ne visai garšo. Dienā izdzeru vairāk kā 2l ūdens. Organisms pieradis un pielāgojies pie šī uztura, pati arī jūtos ļoti labi. Ģimenes sanākšanās norauties nesanāk, jo tad parasti galdā tiek celti kartupeļi, gaļa, zivis, rosoli, kūkas, savukārt mani viss no iepriekšminētā šķebina. :D
16.10.2018 11:40 | saite
 
Edu visu, ko gribu un cik gribu, bet izvelos kvalitativu partiku. Izvairos no fast food, saldinatajiem dzerieniem utt. Esmu saldummile, bet ari tad prieksroku dodu restorana desertam, nevis Snickeriem.
Ar svaru man probemu nav, bet uzskatu, ka partika ietekme ari veselibu un adas stavokli, tadel sekoju tam, ko lieku mute.
Ak ja, izvairos no produktiem, no kuriem pusas veders un nepanesu juras veltas- visi lobsteri, juras skalopi, austeres utt. nav man. Saja zina: jo smalkakas juras veltes, jo sliktak man paliek. :-D
16.10.2018 11:48 | saite
 
Es ka kuro bridi. Kad uznak, edu ko velos, daudz saldumus utt, bet pec tam atkal ieturos, edu veseligi un pec iespejas netrekni, jo man atri vien iet labuma tapec ta nevaru atlauties est kad un ko gribu, jo tad nakas vel vairak ietureties, lai atgrieztos pie velamajam formam.
16.10.2018 12:12 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad