Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brīvdienu beztēma 13. un 14.oktobrī

 
Sveikas :)
Kādi plāni siltajām brīvdienām? Iesaku doties uz Siguldu,pie mums lapas krāsojas pilnā plaukumā un ir ļoti skaisti (l) Es pati śodien laikam likśu plānā Cēsis! Kuras vispār ir jūsu iemīļotās vietas rudenī?! :)
Un tad jau par visu pārējo, jauno uz veco!
13.10.2018 10:52 | saite
 
Es tieši rīt uz Siguldu taisos doties(l)
13.10.2018 11:07 | saite
 
Latvijā ir tik daudz skaistu pilsētu - Cēsis, Valmiera, Alūksne, Kuldīga,Vecpiebalga, Ogres zilie kalni. Es nesaprotu to Siguldas kultu.. skatos pēc draudzenes IG bildēm vilcienā no paša rīta jau bija pārbāzts un pieļauju, ka šodien tur būs pusLatvija. Jo Siguldā taču! :-D Baudīšu zelta rudeni savā mazajā pagastā, te starpcitu arī ir krāsainas lapas kokos, klusums, miers un dabu var tiešām izbaudīt. (l)
13.10.2018 11:11 | saite
 
Piekrītu, ka Latvijā ir daudz skaistu vietu, kur baudīt rudeni, taču es saprotu arī Siguldas kultu! Nu man ir tajā Siguldā kaut kas maģiskāks kā varbūt citā skaistā vietā 8-) Un noķert to sajūtu ir kaifs.. ikreiz, kad esmu Siguldā, vienalga, rudenī, ziemā, pavasarī, vasarā (l) Man ļoti patīk Vidzeme :) Imanta Ziedoņa Murjāņu mājas apkārtne arī ir kaut kas debešķīgs (l)
Es šodien rudeni baudīšu mājās - Zemgalē :D Darbu saraksts ir tāds, ka gribētos kosmosā uzšauties, bet jāatvēl arī kāds brītiņš būs svaigam gaisam, gribas arī kādas skaistas bildes noķert (l)
Es vakar biju šopingā Plazā, iesaku tur šajās brīvdienās doties, ja gribas jaunas štātes, jo tur ir shopping nights :) Ļoti daudzos veikalos 20% atlaide visām precēm, diezgan izdevīgi, ja jāpērk jauns mētelis vai apavi 8-) Es moskito nopirku garo jaku - ah, tik skaista (l) Jāgaida tagad aukstākas dienas :D
13.10.2018 11:37 | saite
 
 
Dupijs, man arī patīk Siguldā un samērā bieži aizbraukt sanāk. Bet nu masveidā braukt vienā nedēļas nogalē...
Līdz kuram Plazā ir atlaides? Man tieši vajag garo ziemas jaku..
13.10.2018 12:58 | saite
 
O, jā, tur ir maģiski, skaisti! Lapas tik skaistas, ir kur paēst gardi, ir kur nolīst mežā, ir kur veikalos pabūt, ir kur paķert kafiju un doties tālāk pa takām un parkiem. Super. (l)
13.10.2018 14:33 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)