Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

EX atziņa

 
Par nomuļāto tēmu - EX.
Bijām kopā 4 gadus. Dzīvojām kopā. Bija gan skaisti mirkļi, gan strīdi, -kā jau visiem. Bija laiks, kad strādāju (intelektuāli), esmu jurists, 24/7. Ikdiena bija pakārtota darbam.
Tad pienāca tas brīdis, kad draudzne pateica - čau! Tu par daudz dzer, Tev tāds darsbs utt.
Sākumā bija pofig... - darbs aizmigloja acis. Pēc brīža uznāca nemiers un tad salkas pēc attiecībām. Vēlāk sāpes, kā jau visiem zaudējot bijušo. Sāku stresot, sirds sāka sāpēt, parādījās jautājumi kā atgūt bijušo, ko darīt, lai nomierinātu sirdi - tiešām spēcīgi pārdzīvoju.
Ik pa brīdim sarakstamies, bet tam nav īpašas jēgas. Vēlējāmies satikties (viņas iniciatīva), bet nav iznācis.
Vakar, pārdomājot dzīvi, nonācu pie secinājuma - laikam jau, ņemot vērā manu dzīves ritmu, viņa man nebija vajadzīga, - biju izvirzījis sev mērķi - darbs un viss tam tika pakārtots.
Nobloķēju soc tīklos, izdzēsu Nr.
Jūsu domas. Ja meitēns parādās un uzraksta - atbildēt, tikties, vai nelikties ne zinis? Katru dienu par viņu domāju, bet nesapratnē par meiteni, - ja aizgāji, kādēļ raksti?
11.10.2018 06:33 | saite
 
nav jēgas čakarēties.
Katru dienu par viņu domāju, bet nesapratnē par meiteni, - ja aizgāji, kādēļ raksti?

ir cilvēki, kuriem vienmēr gribas palikt relevantiem citu dzīvē. būs cita meietene, nedomāsi par ex. pašlaik domas par viņu tikai aizpilda to tukšumu, vismaz manuprāt.
11.10.2018 09:10 | saite
 
Nu, varbūt meitene gribēja pierādīt, ko tu zaudēsi, ja nemainīsi prioritātes un viņa aizies. Bet es tavā vietā padomātu, cik tev pašam vispār ir nepieciešamas attiecības, ja darbs un karjera ir pirmajā vietā. Otrā pusīte jau nav nekāda ērtā mēbele, lai sēž mājās un gaida stūrītī. Nu.. ja vien otrs ar nav karjerists.
11.10.2018 09:37 | saite
 
ja aizgāji, kādēļ raksti?

Varbūt gaidīja, ka skriesi pakaļ. Neskrēji un nu dod atgādinājumu par sevi, lai celtu savu pašapziņu ar to, ka joprojām neesi pret viņu vienaldzīgs. Iespējams, ka šajā laikā nav parādījies jauns pielūdzējs, tāpēc laika kavēklim vēl izmanto Tevi. N
11.10.2018 10:04 | saite
 
 
Un tomēr. Lai jau pagājuši !!!3!!! gadi, aizvien katru dienu par viņu domāju. Un gadiem ejot, aizdomājos, vai tā nav bijusi tā ar kuru drīzumā veidot ģimeni :)
Ehh, kā saka, laiks... ;)
11.10.2018 10:26 | saite
 
Ja pats esi brīvs, ja meitene ir brīva, tad es mēģinātu no jauna. Kāpēc ne? Iespējams, viņa ir pārvērtējusi savas vērtības un kaut kas ir mainījies.
11.10.2018 10:30 | saite
 
čau! Tu par daudz dzer,

Ding, ding, ding, ding!!! Te nu arī problēma.
11.10.2018 10:40 | saite
 
7heaven +++
11.10.2018 10:51 | saite
 
Ne jau dzeršanā ir problēma. Bet gan jautājumā - ir vērts vēl interesēties par EX vai pilna veida bloks ir labākais variants ;)
11.10.2018 10:52 | saite
 
Nu nez, ja tu joprojām dzer tikpat, cik toreiz, tad maz ticams, ka tagad pēkšņi viņai šis pats alkohola daudzums būs kļuvis pieņemams.
.
Nu labi, painteresēsies par EX, satiksies, sāksiet kopā dzīvot - kāpēc tu domā, ka tās problēmas, kas jums bija pirms tam, būs pazudušas? Cik ļoti tu esi mainījies? Cik ļoti mainījusies viņa? Ja esat mainījušies, viss var beigties labi, ja ne, pēc pāris gadiem viņa tev atkal pateiks, ka tu par daudz dzer.
11.10.2018 10:57 | saite
 
Es biju domājusi, ka frāze par dzeršanu ir pārrakstīšanās vai kas, jo kāds sakars jurista darbam, pārpūlei, darbam 24/7, nav laika otrai pusītei ar "daudz dzer"? :D "tu par daudz dzer, tev tāds darbs" -??? Vai tas nozīmē, ka jurista darbs ietver dzeršanu? :D Ja tas bija domāts, ka tiešām daudz dzer, tad varbūt jāapdomā atmest šo ieradumu uz retāku dzeršanu svētkos, jo nevienai normālai meitenei nepatiks, ka dzer daudz.
11.10.2018 11:04 | saite
 
Dārta. Es to sapratu, ka vīrietis ir karjerists un vienīgo veidu, kā atslābināties pēc stresainas dienas, kurās risina daudz un dažādas problēmas, viņš izvēlas pāris glāzes viskija katru vakaru.
11.10.2018 11:15 | saite
 
Un tomēr. Lai jau pagājuši !!!3!!! gadi, aizvien katru dienu par viņu domāju. Un gadiem ejot, aizdomājos, vai tā nav bijusi tā ar kuru drīzumā veidot ģimeni

Nevis tu domā par viņu, jo nevari atrast citu, bet tu nevari atrast citu, jo domā par viņu. 4 gadu attiecības pēc 3 šķiršanās gadiem būtu jāpārvar, ja vien nesēdi kā nelaimes čupa dīvāna stūrī un katru vakaru pēc viskija glāzes izdzeršanas sevi ar tās lauskām negraizi.
11.10.2018 11:20 | saite
 
Varbūt meitenei ir vēl kādas jūtas pret tevi, ja jau, kā saki, aizgāja dēļ tā, ka daudz dzēri un tev nebija laika viņai karjeras dēļ. Es arī aizietu, pat ja ļoti mīlētu, jo vienkārši puisim ar alko problēmām nav vietas manā dzīvē. Ko darīt tagad? Nu, izvērtē, kas un cik daudz ir mainījies tavā dzīvē- vai tagad ir laiks attiecībām, vai alko patēriņš ir samazinājies. Ja atbilde ir jā, tad kāpēc gan nemēģināt? Ja atbildē ir nē, tad nav jēgas neko atsākt.
11.10.2018 11:43 | saite
 
Daļa veiksmīgo juristu ir vai nu lieli sportisti vai lieli dzērāji! :-D Tie ir 2 populārākie veidi, kā attiet no tā darba. Vēl arī, protams, lieli frīki un nūģi. :-D
Man nav citu ieteikumu kā vien pārvērtēt, ko īsti dzīvē vēlies. Vai nu rauties priekš naudas un sava ego, vai arī vēlies normālas, cilvēcīgas attiecības. Kas nu kuram. :-)
11.10.2018 11:48 | saite
 
Šādi dzīvojot nepaliec par naudīgu vecpuisi :D
Man parasti mīt uzskats, ka otru iespēju nedot, nu priekš kam, ja vienu reizi nesanāca, tad otrajā reize arī nesanāks :-D Laiks dziedē visas sāpes :D
Un kas vainas puišiem, kuri domā par darbu un karjeru, es savu draugu atbalstītu un varbūt reizēm censtos novērst viņa domas no darba vai mazlietiņ pačīkstētu, ka man viņa pietrūkst un lai velta laiku man arī :-D
Un alkohols, nuuu, tas gan ir klupšanas akmens attiecībām :-/
11.10.2018 12:04 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad