Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Oktobris 01.-07.

 
Labrīt, meitenes!
01.10.2018 08:17 | saite
 
Jautājums, vai esat mēģinājušas tīrīt traipus no mēbeļu auduma ar sodu? Tā, ka uzber dzeramo sodu, patur un tad ar putekļusūcēju izsūc.. ?
Nav līdzīgi kā tad, kad ar ūdeni ko cenšas ko labot, bet tiek pie vēl lielāka pleķa? (t)
01.10.2018 08:20 | saite
 
Scandinavian, nav mēģināts ar sodu... Veikalos gan jau ir speciāli traipu tīrošie līdzekļi mēbelēm (teiksim, manā galā ir OXI spreja veidā tieši traipiem paredzēts - gan uz drēbēm, gan mēbelēm. Esmu gan izmantojusi tādu tikai drēbēm un darbojās lieliski). Par mīkstajām mēbeļēm - nesen nopirku mazgājošo putekļsūcēju tieši paklājiem un mēbelēm (nav paredzēts grīdu mazgāšanai kā tādai). Salīdzinoši lēts, bet labs - satīrīju dīvānu un gluži kā jauns izskatās.
01.10.2018 08:33 | saite
 
Sveikas,
man šodien brīva diena - plānos nekas! Urraaaa, jo vakar visu ko vajadzēja, to izdarīju. Šodien laiskošos, iziešu pastaigā , jo skatos ka ārā jauks laiks. (l)(l)(l) Dievinu rudeni, visu vasaru gaidīju. :D (l)(l)
01.10.2018 08:46 | saite
 
 
Labrīt! Esmu normālā šokā cik kosmo paškidrs paliek.:-O
Man atkal grūti ar to mīlestību pret rudeni - no rītiem tumši, dzīvoklī auksts, normāli jātuntulojas, lai ārā izietu:-D.
01.10.2018 08:50 | saite
 
Nesen ar draugu nopirkām anatomiskos spilvenus pareizai guļai - galvai, kaklam utt. Lēti nebija. :-D
Kas ir sērīgā vēsts? Es uz tā spilvena nevaru pagulēt. Nu galvu nolieku, bet naktī no viņa veļos nost, jo neērts. No rīta uzmostoties, uzlieku galvu atpakaļ uz spilvena, lai būtu tā pareizā guļa un nevaru aizmigt - tikai grozos līdz modinātājam.
Vai kādai vēl tā ir bijis? Par tiem spilveniem izgrūsta nauda, bet ilgstoši, kvalitatīvi nogulēt uz viņa nevaru. Vai turpināt sevi spiest gulēt pareizi, kamēr aizies tā lieta, pat ja tas nozīmē neizgulēšanos? :-D Kādai ir bijusi līdzīga pieredze?
01.10.2018 08:51 | saite
 
Nu tas , ka dzīvoklī vēss, tas gan ir nejauki jā.
Tuntulējos džemperos, vilnas zeķēs. Rokas pat salst.:-D
01.10.2018 08:53 | saite
 
Dzervenes-ir jāpaiet laikam lai pierastu. Man arī ir tas speciālais spilvens, sākumā bija grūti, cēlos augšā ar galvas sāpēm, savilktu sprandu, bet tagad es nespēju pagulēt vairs uz parastajiem spilveniem. :-D
01.10.2018 09:02 | saite
 
Šodien paliku mājās, jo esmu saaukstējusies, bet līdz ceturtdienai jābūt uz strīpas, jo jābrauc uz Stokholmu. :-P
01.10.2018 09:06 | saite
 
Pūcīte, cik ilgs laiks Tev pagāja, kamēr pieradi? Es arī gaidu to brīnumu, kad tā notiks. :-D Dzer daudz karstus šķidrumus un staigā vilnas zeķēs! Ja jābūt uz strīpas, tad jādara viss, ko vajag. :-D
01.10.2018 09:15 | saite
 
Dzervenes, jā, ir iespējams, ka no sākuma būs grūti pierast, īpaši, ja muskuļu grupas kakla/plecu rajonā ir mainījušās (piem., dažas saīsinātas, dažas pagarinātas). Varētu paiet kāds laiciņš (pat mēnesis), kamēr pieradīsi. BET vēl der pārbaudīt, vai Tavs anatomiskais spilvens der Tev pēc izmēra (tas ir atkarīgs arī no ražotāja - varbūt viņiem ir mājaslapa, kurā var apskatīties vai viņiem ir dažàdi izmēri). Nu, ir, protams, arī daži gadījumi, kad cilvēks vienkārši nevar pierast, bet domāju, ka vērts vispirms pamēģināt.
01.10.2018 09:15 | saite
 
Es gan rudeni nemīlu. Nē, nevis nemīlu, bet ienīstu :D ārā auksti, dzīvoklī auksti, guļu kārtīgā pidžamā un zem 2 biezām segām, no rītiem grūti no gultas izlīst, ārā vētras un lietus, rīti un vakari paliek arvien tumšāki, noskaņojums tāds depresīvāks kļūst. Būtu man izvēle, labprātāk sēdētu +30°C un ēstu saldējumu! :D
01.10.2018 09:21 | saite
 
Pasadena, paldies! Izmērs būs īstais, bet jāpagaida, jāpagaida. Jocīga tā sajūta, ka nevaru tik anatomiski pareizi viegli iemigt (parasti ar to nebija problēmu), bet tagad jūtu to spilvenu un aizmigt paiet ilgāks laiks, naktī vispār attopos nost no tā spilvena. Nu tāds prasīgs tas spilvens! Bet ceru, ka tas ir pārejoši!
01.10.2018 09:23 | saite
 
Lāaabrīt.:-D
Nē, man kapitāli par maz to 2 brīvdienu. Uzbvrīvdienām mazloet biju off no soc.tīkliem un interneta vispār.:-D Ok..IG un FB es nevaru atmest, tomēr ir vēlmē ar draugism pačatot.:-D
6dien sanāca aizbraukt uz totālu nekurieni, tur pat ceļa nav, es braucu pa pļavu. Man ir smērā zema mašīna, kas noteikti nav paredzēta neceļam....brr....braucu visu laiku jūtu, ka visāda draza skrāpējas gar "pannu" apakšā, un lai vēl vairāk man izčakarēt garīgo , tā izkritu cauri ar priekšējo ratu kaut kādā bedrē, zeme vnk izkrita cauri, tā atsitu piekari.:'-( Jūtu, ka sailentbloks būs azigājis līdz galam vismaz. Bail celt augšā un skataities, kas vēl uzsists....tie būs bijuši dārgākie kāposti manā dzīvē.:-D Pēdejā reize, kad es parakstos uz kāda ņaudēšanu "man vajag kāpostiņus no laukiem"(e)
01.10.2018 09:44 | saite
 
Sveikas. Sāku just, cik auksti paliek, tomēr pludmales sezona ar to nav beigusies un kamēr vien saule bebedīs un sniega nav, tikmēr aiziet - uz jūru projām. Darāmo darbu saraksts kā jau vienmēr, bet pa brīviem brīžiem ienāku palasīt, kas šeit notiek. :)
01.10.2018 10:33 | saite
 
braucu visu laiku jūtu, ka visāda draza skrāpējas gar "pannu" apakšā,

Vismaz dubļus notīrīji:-D
01.10.2018 10:59 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (1)