Nedienas ar apakšveļu H&M

Tāds besis. Vakar nopirku braleti un klāt paņēmu biksītes tās,kas nav saspraustas kopā,bet ir pa vienai. Atnāku mājās un skatos ka staklē balts traips,izskatās,ka kāds tās ir mērījis un vēl uz plikas pakaļas. Nu wdf kā tā var?tik pretīgi,izmetu ārā,bet nu jautājums- tās,kas ir strādajušas veikalos tiešām ļauj kāds mērīt apenes?nu kā tas var ienàkt prātā?!sabojàts garīgais riktīgi un tik pretīga sajūta,fui. Ne velti apakšveļu neņem atpakaļ higiēnas normu dēļ,a te kādam ļauj nest hn mērīt?!
23.09.2018 13:05 | saite

ne reizi vien pati esmu vaļā taisījusi īstās lūpenes, lai notestētu,bet tās es atstāju kā testerus,lai citas var testēt,

Paldies par sabiedrībai vertīgu devumu, bet vai tu tos arī nomarķē attiecīgi kā testerus? :-D Man tomēr liekas, ka rezultātā tie kļūst par kārtējiem atvertajiem produktiem, kas sanikno pircējos.

Bet tas, ka nav testeru ir tizli gan, tomēr vairāk raksturīgs lētajiem brendiem.
23.09.2018 22:42 | saite

Savus gurnus un pecpusi nepazistat?

:D
ka nedrikstetu laikot... es esmu karusi ausis ceturtdalmiljonu vertus auskarus, sajusminatu pardeveju pavadiba.

:D
23.09.2018 22:33 | saite

Nekad nemeru biksites. Es tacu zinu savu izmeru un vienkarsi to ari paprasu, ja nemu krusturi. Liekas divaini, ja kadam "jazina, vai piestav". Savus gurnus un pecpusi nepazistat?
Ja, sievietes var but cukas, bet man, par laimi, nekas tads nav gadijies: neesmu cucibas ne piedzivojusi , ne redzejusi.
Ja redzetu- zinotu.
Sasmejos par auskariem, nekad nav ienacis prata, ka nedrikstetu laikot... es esmu karusi ausis ceturtdalmiljonu vertus auskarus, sajusminatu pardeveju pavadiba.:-D Man tikai ir pienemts, ka rotas pasniedz ar cimdiem un ari liek uz samta salites , nevis pa tieso uz galda.
23.09.2018 22:22 | saite

Cik veikalos esmu manījusi, vienmēr ir rakstīts,ka biksītes mērīt nedrīkst. Vai arī var mērīt tikai tad,kad ir speciāla 'uzlīme' ielīmēta iekšpusē. ;-)
23.09.2018 21:12 | saite

Parasti gaišām blūzītēm pierasta lieta ir tonālā pleķi :D
23.09.2018 20:06 | saite

Drogas ar tām tušām pēdējā laikā viss ok - stāv paraudzins tai otai. Jo tušai testeri vajag, lai tik to otinu redzētu ( vismaz man) vai ir kāda, kas arī testē uz skropstām? :-D
Nesen bij gadījums, kur izvēlos zekubikses un blakus pārītis stāv un meitene cītīgi plēš kādu piekto paku ar zekubiksēm un velk ārā. Es aizrādīju, protams. Pretī sanēmu ne īpaši glaimojošus vārdus :-D nu drausmīgi tie cilvēki mēdz būt.
Es pat pirms pielaikot apgērbu - kārtīgi to izpētu. Ja gadās kāds ieplēsts vai nocūkots - nododu tuvākajai veikala darbiniecei, jo vinas jau ar visu nevar uzspēt.
23.09.2018 19:44 | saite

Swarovki neļauj mērīt,tur ir tāds plastmasas kvadrātiņš kurā iekarina auskaru un var pielikt pie auss kā izskatās.
Kāda varbūt drogas e veikalā ir ko sūtījusi?tur cerams no noliktavas sapako visu jaunu,nevis atvērtas tušas,laikam tā būs jādara.
23.09.2018 19:28 | saite

Es arī nesaprotu, kā var mērīt auskarus. Tas liekas ārkārtīgi nehigiēniski. Ja nu iepriekšējai mērītājai ausis strutainas vai ieplēš ar metālu? Ausu infekcija ir mazākā nelaime, kuru var dabūt. Bet pārdevējas ne tikai ļauj mērīt, bet pat mudina piemērīt - lai tik nopērk preci.(t)
23.09.2018 19:22 | saite

vispār šo tēmu cilāot esmu priecīga, ka esmu tirgū atradusi vienas super ideālas biksītes (kokvilna + mežģīnes), kuras ir daudz krāsās pieejamas. Es aizeju uz to vienu konkrēto vietu, paprasu savu modeli un izmeru , savu krāsu un voilā, pārdevēja izņem no saviem krājumiem un vismaz redzot kā viņa atver paku man paliek ticības moments, ka manas apenes nebūs vilktas :D
23.09.2018 19:22 | saite

Bet par zeķubiksēm vuspār 1x dzirduzkāds tās arī mēra,nopietni,pako vaļā un rauj kājās?:-D
23.09.2018 19:21 | saite

Tavā vietā uzrakstītu sūdzību H&M.

Un klāt pievieno pierādījumu- netīrās apenes:-D:-D:-D
Man ir bijis līdzīgi ar zeķubiksēm. Nopērk un vēlāk ierauga, ka purngalā caurums. Kāds vilcis ar gariem kāju nagiem.

Te arī vainīgā nav tālu jāmeklē:-D;-);-)
http://lilit.lv/forums/topic/212933-plist-zekes/
23.09.2018 19:19 | saite

Es esmu pārsteigta par to,ka ļauj mērīt apenes,jo redz atpakaļ neņem HIGIĒNAS apsvērumu dēļ,bet redz ja veikalā piemēri un nenopērc,tad pofig uz higiēnu?kkāda dubultā morāle. Ok peldkostīmiem vismaz ir tās aizsargplēves,bet ne velti apenēm to nav jo nav paredzēts mērīt,es parasti pastiepju un pielieku klāt pie gurniem caur džinsiem,vai tad tiešām uz aci pat pieliekot klat neredz,ka jāstiepj virsū?peldkostīms ja neder,to vismaz puse pludmales redz,bet vai tiešām ja apnenes nu drusku nederēs tad būs tāda katastrofa?tipa jātaupa nauda?a pārējām jāsamaksā par to ka kāda cita grib ietaupīt,jo vnk negribas vilkt jau vilktas un jāmet ārā?plus vēl moralais,es saku man šķiet man murgos šitas rādīsies.
23.09.2018 19:15 | saite

Es hm pirku komplektu nemērot, jo zinu tur izmēru un kādi modeļi. Nezināmā veikalā būtu citādāk. Bet pie kases man pārprasīja, vai es esmu kārtīgi piemērījusi, jo atpakaļ nepieņem, nemaina apakšveļu.
23.09.2018 19:06 | saite

neattaisnoju, mērīt apenes uz plikas pežas ir kkas drausmīgs, bet tāpat neatbalstu apeņu nemērīšanu vispār. Kā es varu zināt,man piestāv,der vai nē? Tās mēru tikai uz savām apenēm vai zeķubiksēm .

Piestāv vai nē? :D tev cik gadi? Joprojām nezini kadas formas apenes tev piestāv? Un ja katastrofāli nemainās svars uz dirsas tad izmērs ar baigi nemainās.....sviests.
23.09.2018 18:56 | saite

Nevarēju iedomāties, ka kāds mēra - ar vai bez savām biksītēm. Paldies dievam, es gandrīz vienmēr pērku tās, kas sakniedētās pa 2,3.
23.09.2018 18:37 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad