Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

16.07.

Čau! Nu baigais karstumiņš. :D Liekas, ka iesnas esmu saķērusi.
Lai labi!
16.07.2018 12:38 | saite

Sveikas!
Jā, karstumiņš ir diezgan...Bet mani diemžēl šāda sutoņa neietekmē pozitīvi, bieži vien galva dulla.
Naktī vairākas reizes modos augšā, grūti bija pagulēt. Tā jau gulēju bez pārvalka, bet tik un tā karsts.
Drīz jāiet pusdienās. Jau vēders rūc. :-D
Veiksmīgi! (l)
16.07.2018 12:58 | saite

Es pirmo reizi izlamājos pa telefonu. Nu tā ar paaugstinātu balss toni un skaļumu. Tie AVON konsultanti galīgi kaunu pazaudējuši. Apmēram gadu atpakaļ man zvanīja avon parstāve un aicināja uz prezentāciju, it kā mani ieteikusi kaut kāda draudzene. Es atteicos, jo nebija ne laika, ne intereses. Tad no avon man uzzvanīja ik pa pāris mēnešiem aicināt uz to debīlo prezentāciju, solīja dāvanas, bet es laipni atteicos. Jo es savā būtībā esmu laipns cilvēks. Pāris dienas atpakaļ man vairākas reizes zvanīja nepazīstams nr., bet es nepaspēju pacelt un atpakaļ nezvanīju. Šodien telefons iezvanījās, kad mazulis gulēja. Mazais no trokšņa pamodās un sāka cīkstēt. Es paceļu un tur avon pārstāve sāk savu runājamo. Viņa pat sākumā nepajautāja, vai man ir laika sarunai, tikai maļ savu runājamo, ka mani esot ieteikušas vairākas draudzenes ekskluzīvai un fantastiskai iespējai piedalīties viņu rīkotajā prezentācijā. Es ar mokām iestarpinu, ka man nav laika runāt un avon mani neinteresē. Fonā vēl joprojām bļauj bērns. Es noliku klausuli. Tā konsultante zvana atpakaļ. Es pacēlu jau valdot dusmas. Un tas sievišķis aizvainoti skarbā balsī man sāk pārmest, ka es atsakoties un vienreizējas iespējas, ka es negribot mainīt savu dzīvi un kļūt stāvus bagāta (citēju: nopelnīt pat ievērojamu naudas summu). Tonis kundzei bija tāds, it kā tas būtu zem viņas goda runāt ar tādu stulbeni kā mani. Nu tad es uzsprāgu! Pateicu visu, ko es domāju par viņu sektu, izlamāju par to, ka bez manas atļaujas tiek zvanīts uz manu telefona nr. un ka viņa bojā manus nervus un tērē manu laiku, jo man tos avon sūdus nemūžam nevajag. Beigās pateicu, ka ja man vēlreiz no viņu kantora piezvanīs, tad es aiziešu uz to debīlo prezentāciju un viņi klātbūtnē dabūs no manis bietē! Tad tā harpija nometa klausuli, bet es vēl labu laiku vārījos dusmās. Sajūta, it kā uz galvas būtu uzkakāts...(e)
16.07.2018 13:12 | saite

Zvanīt atpakaļ laikam ir jauna stadija. :D
16.07.2018 13:24 | saite

Čau, jādodas pa ilgiem laikiem uz bibliotēku. :D
16.07.2018 13:34 | saite

Čaviņ (l)
Man šodien sāp rokas un pleci, brīvdienās riktīgi izlaivojos (l)
Kādas meičukiem brīvdienas bija? :-)
16.07.2018 13:36 | saite

Nevajadzēja jau tā atbildēt tam avon.
16.07.2018 13:36 | saite

Gatavojos lielām pārmaiņām un iekšā ir tāds satraukums un neziņa. Ceru, ka tas būs veiksmīgi un pareizi, bet vispār nav ne jausmas. Tāda neziņa, bet paliekot tur, kur esmu, īsti laimīga neesmu. Cerams, ka risks atmaksāsies.
16.07.2018 14:23 | saite

Šaaausmas, kā nāk miegs darbā |-)
16.07.2018 14:58 | saite

Sajūta, it kā uz galvas būtu uzkakāts...

Kura tad kurai uzkakāja vairāk? :-D
bet piekrītu, ka tā uzbāzība ir neciešama, īpaši, ja vēl sliktā momentā. Labi, ka man nav tādu draudzeņu, kas mani ievelk tādās lietās. Bet man jau vispār nav draudzeņu :'-( :-D
16.07.2018 16:58 | saite

Čau!
Brīvdienās 2 aktīvas dienas suņu izstādē. Tāda atpūta, ka joprojām nevaru atiet :-D
.
Parasti jau nekādas draudzenes nav neko ieteikušas, tas vienkārši tiek minēts kā iemesls, kādēļ vispār tiek zvanīts, un kādēļ tieši Tu, tāpat kā vēl pāris tūkstoši cilvēki, ir tikuši pie šī ekskluzīvā piedāvājuma :-D:-D
Dažas nokompānijām tiešām ar savu nekaunību pārkāpj visas robežas. Man pirms laika manā vārda dienā sāka nākt sms zvanīja no kaut kādas kredītkompānijas, ka varu aizņemties naudu ar atlaidi :-D Sākumā atnāca sms, ka piedāvā 50% atlaidi, tad 100%. Vēlāk jau zvanīja, prasīja, vai plānoju kā vinēt, un varbnūt svinībām man vajag ko aizņemties :-D Pateicu, ka nē, un tad man jautāja, ka varbūt zinu kādu draugu, kas vēlētos aizņemties :-D
16.07.2018 18:05 | saite

Vakar stumdīju mēbeles un šodien viens tāds riebīgs trigerpunkts lāpstiņas rajonā, izstaro sāpi uz žokļa rajonu tiiiiik nepatīkami (e)
16.07.2018 20:30 | saite

Kura tad kurai uzkakāja vairāk?

:D
16.07.2018 20:59 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)