Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Vai iespējama grutniecība ?

Sveiki meitenes .. Esmu nesaprašanā , tikai izstiksim bez nejaukiem komentāriem .. Esmu ar puisi jau gadu attiecībās , Un dzimumnakts mums notiek bez izsargāšanās, jo puisis uzticos Un beidz viņš atejot no manīm.
Tikai viena reize bij tāda galīgi savādāka, mēs nodarbojāmies ar seksu , taču seksa laikā viņa saucamais draudziņš nocēlās .. Es protams neko ne jautaju Un nemaz nedomaju par to , taču tagad liekas ta divaini .. vai pastāv iespēja kua viņš beidza manī vai kā ? Noderēs katra viedoklis , paldies .
11.07.2018 19:52 | saite

11.07.2018 19:54 | saite

https://internetaptieka.lv/lv/testi
Pārrunā ar mammu radušos situāciju.
11.07.2018 20:07 | saite

'nocēlās' ir kas domāts? nolaidās?
par pārtraukto dzimumaktu un uzticēšanos puisim, preejakulātu utt palasi internetā.
to, vai viņam tur kaut kas vienkārši nolaidās vai (es nezinu, kādu leksiku lietot šeit...) izšāvās un tad nolaidās, jāprasa viņam vien būs.
11.07.2018 20:35 | saite

Un dzimumnakts mums notiek bez izsargāšanās, jo puisis uzticos Un beidz viņš atejot no manīm. ]

Mūsdienās ir pieejama informācija it visur - tv, nets, avīzes, žurnāli, bet tāpat atrodas pa kādai, kas nejēdz pirms likties ar veci gultā, uzzināt kas notiek, ja netiek lietota kontracepcija. Viduslaikos i to sievietes bija vairāk informētas. :-D
11.07.2018 20:43 | saite

Uzticies, jā, ļoti "droši". Pērc jau pamperus laicīgi bērnam.
11.07.2018 20:57 | saite

Duuja - Es rakstiju par ko citu Un jautaju par citu reizi , ne par to uzticēšanos ..
11.07.2018 21:00 | saite

Nav tur ko uzticēties, jo palikt stāvoklī vari katru reizi, pat ja izvelk it kā laikā!
11.07.2018 21:02 | saite

Nodarbojoties ar seksu VIENMĒR ir iespējama grūtniecība. Ja tu to nezini, tad ar seksu nav ko nodarboties.
11.07.2018 21:04 | saite

Turpini uzticēties, it kā tas palīdzētu kontrolēt veča ķermeņa šķidrumus. Viņš pats sev šajā lietā nevar uzticēties, ko tava uzticēšanās var palīdzēt? 8-)
11.07.2018 21:05 | saite

Šādā veidā tas ir neprognozējami. Lietojat prežus!
11.07.2018 21:11 | saite

Uzticies - ok. Bet vai esat gatavi kļūt par vecākiem ja tik ļoti uzticaties viens otram ? Viss var gadities un visam jābūt gataviem...
11.07.2018 21:17 | saite

Meitenes , jus visas rakstat par vienu - Paldies par to pašu , bet jautaju Es jums par ko citu
11.07.2018 21:22 | saite

Ketija345543
Tu domā šeit gaišreģi atrast? Loģiski, neviena nezinās, vai viņš beidza Tevī vai nebeidza vispār.
Ja Tev ir šaubas, ir jātaisa tests vai analīzes, lai pārliecinātos kā tur īsti ir, nevis prasīt absurdas lietas lilit.lv
11.07.2018 21:26 | saite

Grūtniecība jūsu gadījumā var iestāties KATRU seksa reizi. Un jā, arī tavā aprakstītajā gadījumā. Ej uz aptieku, pērc testu un gaidi. Un ja paveiksies un sakritības rezultātā grutnieciba šoreiz nebūs, tad turpmāk izmantojiet jebkurus izsargāšanās līdzekļus, izņemot pārtraukto dzimumaktu, jo pārtrauktais nav izsargāšanās.
11.07.2018 21:29 | saite

tad pag, svarīgais jautājums ir " vai pastāv iespēja kua viņš beidza manī vai kā ?"?
Atbilde: JĀ!
11.07.2018 21:37 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!