Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

troļļi u.c.

kā jūs atkožat, kurš forumā ir trollis, kurš slēpjas zem citas identitātes, lieto 2 profilus, slēpj dzimumu u.t.t.? ļoti interesanti, jo es forumu lasu jau pailgu laiku(lai arī reģistrējos nesen), taču citreiz piemin to, ka tieši kāds konkrēts lietotājs nav tā dzimuma, par kuru uzdodas, vai, ka ,piemēram, JaukaisCilveks ir tas pats, kas Gustavs35(?), es nekad to nepamanu. kā jūs to saprotat?:-D:-O
24.06.2018 17:38 | saite

Un Tu domā, ka tagad tas tā publiski tiks atklāts, lai troļļi turpmāk uzmanītos? :D Turklāt tie "atklājumi" ļoti bieži ir maldīgi.
24.06.2018 17:42 | saite

MAGIC!
24.06.2018 17:43 | saite

Ja, momenta atkozu.Un laiks kasa te gadiem pavadits rada ka man taisniba. Tagad atkodu ka skudrulace ( ja ta ir meitene kas dzeku telo) un vinai ir vairaki it ka dzeku profili...patiesiba smiekligi:-D
24.06.2018 17:48 | saite

skudrulace ( ja ta ir meitene kas dzeku telo)
Tātad, tomēr neesi pārliecināta. :D
24.06.2018 17:50 | saite

Rīdziniece savā elementā, kā vienmēr, izrādās, esmu skudrulāča (ces) viens no personības dalīšanās profiliem. Jūtos pagodināts.
24.06.2018 17:53 | saite

Paskatījos Tavus komentārus 'Draudzene Taizemē' diskusijā. :) Turpini rakt un ar laiku arvien labāk sapratīsi. 8) Man arī sākumā nebija nekādas poņas. :D Tagad ir vieglāk.
24.06.2018 18:08 | saite

Kurš tur aiz kāda profila - necenšos baigi atkost. Bet par troļļiem kopumā - visbiežāk viņu veidotās tēmas ir klaji neloģiskas, provokatīvas vai arī vnk muļķīgas, un komentāri pulni cinisma un absurda. Pārskrienot ātri pāri tādai tēmai vai diskusijai ir skaidrs, ka tas ir mākslīgi veidots temats, bieži vien nekvalitatīvi, muļķīgi un pārāk primitīvi.
24.06.2018 18:27 | saite

Turpini rakt un ar laiku arvien labāk sapratīsi.

Kuru tu mudini uz rakšanu?
24.06.2018 19:07 | saite

estupendo, kā tev šķiet?:-D
24.06.2018 19:26 | saite

:D
24.06.2018 19:53 | saite

Es arī nesaprotu, kā var būt tik pārliecināts par to, kurš ir trollis un kurš nav, kas aiz kā slēpjas utt. Protams, ja diskusijā aprakstītā problēma izklausas neticama vai vismaz stirpri pārspīlēta, es arī mēdzu nodomāt, ka gan jau troļļo, bet...zinu personīgi vienu cilvēku, kurš šeit ir izveidojis pāris diskusijas, kurās daudzi rakstīja "trollis", bet cilvēks ir īsts (bez citiem profiliem te un nemelo ne par dzimumu, ne vecumu) un diskusijās aprakstītās problēmas arī ir iz dzīves, tikai pašas par sevi visai smieklīgas un apkaunojošas :-D
24.06.2018 20:06 | saite

Man jau šķiet, ka daži foruma troļļi ir paši admini vai viņu norīkoti cilvēki. Protams, tās tikai manas domas... (s)
24.06.2018 20:31 | saite

Moonlady, kāpēc tā domā?
24.06.2018 20:38 | saite

zinu personīgi vienu cilvēku, kurš šeit ir izveidojis pāris diskusijas, kurās daudzi rakstīja "trollis", bet cilvēks ir īsts (bez citiem profiliem te un nemelo ne par dzimumu, ne vecumu) un diskusijās aprakstītās problēmas arī ir iz dzīves, tikai pašas par sevi visai smieklīgas un apkaunojošas
Arta*, pat ja problēma ir iz dzīves, pat ja lietotājs ir visiem ļoti labi zināms iz dzīves, diskusija ir veidota trolliski, ja tās mērķis ir nevis atrast risinājumu, prasot padomu foruma lietotājiem, bet izrādīties, uzdzīvot, 'pabaroties' uz foruma lietotāju rēķina. Narcisms ir viena no troļļa pazīmēm.
.
Troļļi var darboties gan anonīmi, gan ar savu īsto identitāti, var būt arī populāri sabiedrībā, var darboties savas iniciatīvas vadīti vai cita uzdevumā, nekas no tā nemaina to, ka viņi troļļo.
24.06.2018 20:48 | saite

Man jau šķiet, ka daži foruma troļļi ir paši admini vai viņu norīkoti cilvēki.
Tā diez vai varētu būt, jo, ja reiz pastāv visādas domas, kuras jūs saucat par trolliskām, tad ir arī cilvēki, kuri tās uzraksta forumā, kurš labi piemērots šādiem mērķiem. Sieviešu klubā gan administrācija laikam veidoja pati tēmas, lai to forumu noturētu virs jūras līmeņa.
24.06.2018 20:53 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad