Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

24.06.pēc svētki beztēma

Čau! :)
Šodien laiks tiešām atbilst svētku nosaukumam un visiem ticējumiem. :D
Kā tad gāja vai vēl joprojām iet?
24.06.2018 13:40 | saite

Labi, ka nav darbs. Var mierīgi šodien apēst pārpalikumus no vakardienas un dusmoties par visu ko, kas kaitina. :D
24.06.2018 14:09 | saite

Es shodien sagaidiju saullektu(pec laika), lija lietus.Redzesim,kas bus.;-)
24.06.2018 14:36 | saite

Čau!
Esmu mājās (sausumā un siltumā). Lai arī vieta laba, kompānija arī, secināju, ka visu laiku biju tāda diezgan mierīga (atskaitot piektdienas vakaru) un gribēju gulēt. Šodien, saprotot, ka visu dienu līs, gribējās, lai mani ar visu guļvietu atved mājās.
24.06.2018 14:59 | saite

Nagi niez pasūtīt vienas ziepes - nu reāli ziepes, smaržīgās. :D Bet reāli jau tagad nevajag, bet gribas. :D
24.06.2018 15:29 | saite

Ja saullēktā līst, kam tad jābūt?
24.06.2018 15:36 | saite

Čau. Tā kā vakar svinēt sākām jau pirms 18.00, man jau pēc pusnakts bija nedaudz apnicis un biju pārliecināta, ka līdz saullēktam nesvinēšu. Aizgāju gulēt pirms 3 un rezultātā jau laicīgi biju augšā. Draugs gan nosvinējās stipri ilgāk un tikai tagad piecēlās :-D Tagad štukojam braukt uz picēriju vai nē :-)
24.06.2018 15:36 | saite

Šodien tāda pilnīga neko nedarīšanas diena. Priecājos par skaisto pļavas ziedu buķeti vāzē no vakardienas. Lasu grāmatu un dzeru vīnu. Laiks apmācies un vējains, vēja zvani šķind, šodien nekur ārā negribu doties. Ir labi tāpat un teapat.
24.06.2018 15:38 | saite

Viss pa labo nosvinets. Tagad baud tv..ar daudzam latviesu filmam. Dazas 360tv uzliku ieraksta, tagad skatos "Pie bagatas kundzes" velak tad "'Ezera sonate"" un 'Mans draugs nenopients cilveks""
24.06.2018 16:37 | saite

P.S. Nu sogad musu tv kanali ir lieli, lieli malaci...tiiik daufdz latviesu filmu..bauda. Vakar skatijos np rita vel bija laiks""varnu ielass republika""(l)
24.06.2018 16:39 | saite

bet labakasi kamer es viena LV gala manejie LV otra nakti telti salija :D Un otrie manejie Francija priecajas par siltumu pa dienu un vesumu vakara....:D
24.06.2018 16:41 | saite

Ai, Dafnija kā sākārojās vīnu tagad. Labu sarkanvīnu. Bet pēc vakardienas alus dzeršanas un ēšanas vajag atslodzi šodien.(t)(s) Ūdens vīna glāzē būs uzvarētājs :-D
24.06.2018 16:44 | saite

Mūsu pusē vakar ar laiku paveicās, jo pa dienu traki pūta, bet vakarā pierimās un bija lielisks vakars. Šodien lai tik līst, lietus tīk (l)
24.06.2018 16:47 | saite

Zanjuks Jā, man tieši sarkanvīns šodien :-) Ta kā vakar svinēšana bija mierīga, varu atļauties vīnu šodien
24.06.2018 16:55 | saite

Hello, man bija lieliski Jāņi šogad, neierastāki - gājām 19 kilometrus no Vitrupes uz Tūju maršrutā Vidzemes akmeņainā jūrmala. Baigi, baigi forši bija, protams, nogurām arī, jo mazliet nezinājām, kurp vedīs pats gala mērķis, tāpēc uzreiz bijām apbruņojušies ar gaļu un alu, beigās palikām vienā kempingā, uzslējām telti turpat pie jūras (3km bija arī veikals), bet neko nenožēlojām, sagaidījām saulrietu, pavadījām laiku draugu lokā, nogurdinoši, bet tik ļoti forši bija! Aizmigu uzreiz kā ielīdu teltī.. tiešām laikam 10 sek laikā. Maršruts arī ļoti skaists, iesaku visiem!
24.06.2018 17:12 | saite

Ou ābolīt super. Kas par kempingu? Cik maksajat, dudz tautas?
24.06.2018 17:26 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!