Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādēļ jums vajadzīgs skaists partneris?

 
Ir runa par tām vai tiem, kam ir svarīgi, lai blakus būtu izskatīgs vai arī noteiktā izskatā veidots partneris.
1. Kādiem nolūkiem tas jums vajadzīgs? Lai labi justos sabiedrībā, intīmām izdarībām, emocionālam apmierinājumam vai kam citam?
2. Kas tieši ir svarīgs - vispārpieņemts izskatīgums, kas nav saistīts ar ķermeņa veidojumu, vai paša ķermeņa veidojums?
3. Ko domājat par cilvēkiem, kuriem ir svarīgs tieši ķermeņa veidojums?
24.06.2018 03:34 | saite
 
1. Es domāju viss sākas ar intīmo, jo pēc tā ir emocionāls apmierinājums, kas rezultējas komfortablam stāvoklim, izejot sabiedrībā. Bet pieļauju, ka snobiem šis varētu sākties no otra gala.
2. Tādu cilvēku, kas bez skaista ķermeņa būtu izskatīgi, ir ļoti maz, tad jāpiemīt cita veida šarmam - patīkama balss, manieres utt. Ja ir nepievilcīgs augums, tad arī drēbes izskatās nepievilcīgi (subjektīvs pieņēmums). Skaists ķermeņa veidojums - tā tomēr ir vismaz puse no pievilcīga ārējā koptēla.
3. Es domāju, ka šādi cilvēki domā vairākus soļus uz priekšu, saprotot, ka dabīgi izveidots pievilcīgs ķermenis nozīmē arī labāku veselību un mazāku risku saslimt ar daudzām nepatīkamām kaitēm.
24.06.2018 04:19 | saite
 
Nav svarīgi, galvenais, lai man patiktu. Pārējais vienalga, ko citi domā.
24.06.2018 05:11 | saite
 
Skaists ķermeņa veidojums - tā tomēr ir vismaz puse no pievilcīga ārējā koptēla.

Nepiekritīšu šim. Pazīstu daudz cilvēkus tepat LV, kuri ir tievi kā skali (vai nu kā tagad pieņemts kas skaitās "skaists ķermenis''), bet ar krokodīļu purniem.
24.06.2018 05:15 | saite
 
 
tievi kā skali (vai nu kā tagad pieņemts kas skaitās "skaists ķermenis'')
Tagad vai tad tādi tievi skaitās ļoti skaisti? :)
24.06.2018 05:56 | saite
 
Tagad vai tad tādi tievi skaitās ļoti skaisti?

Nezinu, tāpēc arī rakstu, kas nu tagad tiek domāts ar vārdiem ''skaists ķermenis''.
24.06.2018 06:01 | saite
 
Nightberrii, nu, ja atmet to krokodila purnu, tad tievs ķermenis tagad skaitās esam ļoti skaists (pieļauju, ka arī bez muskuļiem)?
24.06.2018 06:06 | saite
 
Kādēļ jums vajadzīgs skaists partneris?

Lai citi (citas) no skaudības zaļi paliktu.:-D
24.06.2018 08:30 | saite
 
1.Katram savs. Es neuzskatu ,ka tas man ir galvenais, jo nav, bet tomēr tas parāda cilvēka attieksmi pret sevi, ar to es nedomāju,ka ir jādzīvo zālē un jāstaigā ar 6paku, bet jābūt vienkārši veselīgā izskatā, nevis norijies kuilis ar vēderu,kas beidzas ap ceļgaliem.:-D
2. Kā minēju veselīgs skats, tīri manām preferncām nedaudz "tintes" uz ķermeņa.:-D Tas tāds ekstra bonus:-D
3. Katram savs, es sevi pie tādiem daļēji pieskaitu, jo nu sorry, bet ar kapitālu kuili vai tiešām netiktos. :-/
Es to nevaru pieņemt, ka cilvēks sev šitā ļauj norīties.
24.06.2018 09:39 | saite
 
"Skaists" nebūs īstais vārds, "fiziski pievilcīgs" būtu piemērotāks. Fiziski pievilcīgs (vai nu "skaists", vai kādas konkrētas miesasbūves, vai "gara auguma sportiska", vai "ar nedaudz tintes") partneris ir vajadzīgs attiecībām, kurās plānojas arī fiziskā daļa. Kāpēc? Lai būtu prieks no fiziskās daļas.
24.06.2018 11:07 | saite
 
Tāpēc, ka grozi kā gribi, bet pirmā lieta, ko mēs novērtējam otrā cilvēkā, tomēr ir izskats un pēc tā var šo to izsecināt par viņa raksturu. Ja cilvēkam ir liels liekais svars, piemēram, tas norāda, ka viņam ir neveselīgs dzīvesveids, kaitīgi ieradumi, kā arī viņš, ļoti iespējams, ir slinks, nemotivēts. Ja cilvēks ir nolaidīgs pret savu ārieni, kur garantija, ka tieši tāpat viņš neattiecas arī pret visu pārējo savā dzīvē?
24.06.2018 12:45 | saite
 
Man galvenais ir raksturs . Uz arejo skatos virspuseeji vai nu cilveks pievelk vai nepievelk. Neviens jau neesam ideaali
24.06.2018 13:16 | saite
 
Es pilniigi 100% uzskatu, ka izskats ir pirmais, kas liek iet soli taalaak, lai redzeetu raksturu un mekleetu tanii sev patiikamas, saistoshas un kopiigas iipashiibas.
24.06.2018 14:18 | saite
 
Ja cilvēkam ir liels liekais svars, piemēram, tas norāda, ka viņam ir neveselīgs dzīvesveids, kaitīgi ieradumi, kā arī viņš, ļoti iespējams, ir slinks, nemotivēts.
Var piekrist vienīgi attiecībā uz dzīvesveidu.
Ja cilvēks ir nolaidīgs pret savu ārieni, kur garantija, ka tieši tāpat viņš neattiecas arī pret visu pārējo savā dzīvē?
Garantija, ja tāda ir, ir tajā, ka šis cilvēks saskata būtisku atšķirību starp izskatu un to pārējo.
24.06.2018 15:12 | saite
 
Ja cilvēkam ir liels liekais svars, piemēram, tas norāda, ka viņam ir neveselīgs dzīvesveids, kaitīgi ieradumi, kā arī viņš, ļoti iespējams, ir slinks, nemotivēts. 

Uj, kadi stereotipi.
Pa temu. Man partneris ir vajadzigs tads kas prieks manis ir pievilcigs, vienalga ko citi domaa. Patik liela auguma viriesi un parasti citam skauz, jo tiesi tadi ir. Ne tikai augums, bet raksturs un prats ir. Tapec skauz.:-D
24.06.2018 15:16 | saite
 
Man svarīgs ķermeņa veidojums. Apģērbs un kosmētika neinteresē. Un tas svarīgs nevis lai izrādītos pasaulei, bet sexuālam baudījumam (tajā ietverts arī emocionālais). Tos, kas domā līdzīgi, labi saprotu, taču bieži ir tā, ka šīs lietas ir visādu stereotipu diktētas. Pazīstu vienu meiteni, kura nevarēja ciest vienu resnu vīru, taču viņš viņai beigās briesmīgi iepatikās. Tātad, cilvēks sākotnēji var neapzināties savas vēlmes vai to daudzveidību.
24.06.2018 15:19 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad