Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atjaunot attiecības

 
Sveikas meitenes un puiši! :-)
Vēršos pie Jums pēc palīdzības. Ir sanācis tā, ka esmu sabojājusi attiecības ar savu mīļoto cilvēku - pirms laika dēļ strīdiem neizturēja nervi un es piedāvāju šķirties. Tomēr jau pēc dažām dienām sapratu, cik lielu kļūdu esmu uztaisījusi. Centos salabt, bet tomēr saprotu, ka esmu ļoti aizvainojusi mīļoto, ar to, ka principā padzinu viņu no dzīvokļa. Pašlaik saprotu, ka tie stīdi nebija tā vērti, lai pazaudētu cilvēku ko mīlu. Pašlaik ļoti strādāju ar sevi, lai tomēr mani nervi vairs nebūtu tik vāji, +lai viņš gribētu pie manis atgriezties, bet bail, ka tas aizvainojums viņam nepāries.
Vai Jums ir izdevies atjaunot attiecības? Ja jā - cik liela pacietība ir vajadzīga (saprotu, ka jāgaida līdz dusmas norims)? Varbūt varat pastāstīt savu pieredzi?
14.06.2018 12:13 | saite
 
Visam savs laiks. Galvenais neuzbāzies un neterorizē viņu. Viņu arī strīdi nogurdināja, tāpat kā tevi un varbūt arī bija doma šķirties, tad gan neko nevar labot, ja otrs negrib atjaunot attiecības.
14.06.2018 12:56 | saite
 
Es no sirds atvainotos. Pasaki viņam, ka Tev nervi neizturēja, un Tu tagad saproti kādu kļūdu esi pieļāvusi. Ka strīdi bija muļķīgi, lai pazaudētu savu mīļoto cilvēku.
Atvainojies no sirds un dod viņam laiku. Viņam būs jāpieņem lēmums un Tev jāsaprot, ka tas var būt gan labs, gan slikts.
14.06.2018 13:07 | saite
 
Es tagad tieši tā daru - esmu atvainojusies, paskaidroju viņam visu, jo nu tiešām, nemīlu jau citu, bet vienkārši stress un strīdi darīja savu.
Tagad cenšos neuzbāzties - lai sailgojas un nomierinās, bet tajās retajās reizēs, kad viņš man uzraksta, es atbildu ar lielu pozitīvismu, un vispār nepieminu neko sliktu.
Tomēr vienu vakaru viņš man uzrakstīja, ka nezin ko darīt, jo saprot ka nebūsim kopā... Tad nu nesaprotu, vai tagad viņam ir lielais pārdomu brīdis, vai tomēr esmu visu sačakarējusi pilnībā.
14.06.2018 13:52 | saite
 
 
Vispār ir svarīgi, kāda iemesla dēļ Tu esi pateikusi to, ko pateici... Vai tas bija kkāds strīds par nesvarīgām lietām, vai viņš arī izdarījis ko nopietnu.
14.06.2018 13:54 | saite
 
Nu, padomā arī par to, kā viņš jūtas.
Tika padzīts no dzīvokļa... Vai normāli ir kādu strīda dēļ padzīt prom? Man tas liktos pazemojoši un es negribētu atgriezties, jo kur ir garants, ka tu atkal strīda karstumā cilvēku neizmetīsi uz ielas?
14.06.2018 14:33 | saite
 
Gan jau katrai no mums mēdz būt sliktais mēnesis - darbā trakums, klienti moka, atvaļinājuma nav, sakasās par sūdiem, PMS un tad vienā brīdī sprāgst... Parasti man tie sprādzieni ir glābjami, paspēju nomierināties, bet šoreiz - viņš neko sliktu neizdarīja, vienkārši abiem bija grūts mēnesis, abi bijām uzvilkti, strīdējāmies par sīkumiem... Tā tas arī sanāca...
Protams, ka viņš man to arī saka - ka netic man, ka nekas tāds vairs neatkārtosies. Bet ja godīgi - sapratusi, ka esmu pazaudējusi cilvēku ko mīlu, esmu tik ļoti salūzusi, ka vienkārši zinu - nekad mūžā to neatkārtošu, jo visu var izlabot.
14.06.2018 14:48 | saite
 
Tev nekas cits neatliek kā dot viņam laiku. Ja strīds nonāca tik tālu, tā bija Tava brīva griba, lai viņš aiziet un viņam tagad ir viņa brīva griba, vai pie Tevis atgriezties.
14.06.2018 15:13 | saite
 
Tu savu sakāmo esi pateikusi, tagad dod viņam laiku izlemt.
14.06.2018 15:16 | saite
 
saprotu, ka esmu ļoti aizvainojusi mīļoto, ar to, ka principā padzinu viņu no dzīvokļa.
Kur mīļais un dārgais tagad dzīvo?
14.06.2018 15:51 | saite
 
Kur mīļais un dārgais tagad dzīvo?

Aizbrauca pie vecmammas :)
Nu jā, laikam jau nekas cits neatliek, kā nepadoties, iedot laiku apdomāt un gaidīt.
14.06.2018 16:19 | saite
 
Kāpēc Tu viņu gribi atpakaļ? Kas Tev no tā?
.
(vari neatbildēt (t), šis Tev pašai pārdomām)
.
viņš man to arī saka - ka netic man, ka nekas tāds vairs neatkārtosies.
Kas Tev liek domāt, ka Tavs pms vai darba problēmas neradīs nejauku garastāvokli un nebūsi īgna?
14.06.2018 16:34 | saite
 
Es pa lielam atbalstītu džeku un teiktu, ka lai iet dillēs, nav ko ar vārdiem mētāties, jo visi mēs par stulbumu maksājam....BET....
Pašam ir bijis dzīvē gadījums, ka dusmu uzplūdos sieviete sarunā visādas muļķības un tai skaitā sūta prom no mājas.....Bet nu es no otras puses sapratu, ka tās ir tikai dusmu runas, kam nav seguma nākotnē. Līdz ar to nekur neaizgāju, lai gan vīrišķais lepnums voi kā gribēja pacelt cepuri un pazust, ja jau tik smuki dziedam kliedzot. Ja attiecības būtu ļoti neilgas (zem gada), tad gan jau ka būtu momentā pazudis.
14.06.2018 16:36 | saite
 
Man bija lidzigi, bet nebija milotais virietis. Vins bija tikai draugs pie kura vel principaa dzivoju. Vinam paradijas jutas pret mani kamer man nekaa. Teicu ka varbut naakotnee bet neko nesoliju. Galu galaa beidzas ar to ka izlika aiz durvim 2 nedelas padzivoju citur kamer piedavaja darbu aypakal tajaa pilseetaa. Izligaam, izrunaajam, bet tagad atkal tas pats saakas taka mekleju maajokli sev jaunu vai apsveru iespeeju parcelties pie labaakas draudzenes koleeges. Bet domaju ja jau izmeti ara tad to nepiedos un maz zinaams ma to aks ir sabrucoa var rekonstrueet.
14.06.2018 17:30 | saite
 
Ja vīrietis tik viegli "piekrīt" idejai par šķiršanos un pēc tam "nepiedod", tad tu tikai vārdos izteici to, ko viņš jau ir jutis iepriekš. Ja mīlētu pa īstam, nekur prom neskrietu un necimperlētos ar "piedošanu".
14.06.2018 17:43 | saite
 
kad viņš man uzraksta, es atbildu ar lielu pozitīvismu, un vispār nepieminu neko sliktu. 
Kāds ir Tavs dižais plāns, kā Tu domā visu laiku uzturēt to 'lielo pozitīvismu', ko Tu viņam soli, sakot, ka 'nekad mūžā to neatkārtosi', ja nu viņš tiešām izlemj pie Tevis atgriezties?
.
Kaut kā baigi utopiski tas viss te izskatās.
14.06.2018 17:51 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!