jāņi un alus

Kādu alu dzerat jāņos? Atzīšos dzeru maz alu ,bet ja jā ,tad iecienītais tērvetes senču:-)
13.06.2018 18:30 | saite

Uz grūtnieci vēl varētu šķībi paskatīties, kaut gan, kamēr nesēž akurāt ar pīpi zobos, arī nav ko pārmest. ;-)
Bet kaunēties alu pirkt veikalā! Johaidī! Kaunēties! Vienkārši - ko?
Tiem, kas no alus pazīst tikai aldara, cēsu un tērvetes, tiešām varētu likties, ka šī susliņa ir domāta vien večiem ar riekstu bundžiņu, ko ērti novieto uz punča, aiz kura savus riekstus neredz. Tur par dzidrumu, biezumu un garšu buķetēm pat nav ko stāstīt, ja valda iedomas, ka dzēriena nianses ir atrodamas vien iebāžot degunu vīniņa vai konjaciņa glāzītē. Lai jau. Katram savs. Bet to kaunēšanos man izskaidrojiet gan, lūdzu :-D
14.06.2018 14:16 | saite

Amizanti lasīt, kā sievietes apspriež, kāds kurai alus garšo.
Es pati alu nedzeru un man reāli būtu kauns, ja kāds mani redzētu dzeram alu. Man pat ir kauns veikalā nopirkt alu priekš vīra.

A es gan neredzu kas tur tik briesmīgs? Es reiz grūtniecības laikā pirku draugam cigaretes,nu tas gan man bija kauns,jo cilvēki aiz manis ļoti sāka skatīties:-/, pilnīgi kauns sametas(s), alkoholu ar reiz pirku, nu ar bij' mazliet neērti,bet tas bija vairāk vēdera dēļ, jo tad skatījās uz mani ar tādu skatienu (t) itkā es to sev pirku, ne ne nu protams, tak neisu pie kases un neblausu,tas nav man,es tik nopērku:-D
14.06.2018 13:34 | saite

Par tēmu- tērvetes senču, calsberg un alda ķiršu the best priekš manis. Protams vēl Valmiermuiža, bet tas dārgs un ja dzeru alu, patīk vairāk par 1 0,5 pudeli izdzert. Nekad nesapratīšu to sajūsmu par coronu, biju paprovējis, bleg viņs tak pēc atšālējušā alina garšo un par to mazo tilpumu 1,60?! Nu i nahuj, pat 30 centus par to sūdu butu žēl atdot :-D
14.06.2018 13:04 | saite

Amizanti lasīt, kā sievietes apspriež, kāds kurai alus garšo.
Es pati alu nedzeru un man reāli būtu kauns, ja kāds mani redzētu dzeram alu. Man pat ir kauns veikalā nopirkt alu priekš vīra.

Blee nu tas ir psc kur tik jebanuta domāšana var būt :-D:-D žēl tava vīra, palubomu kauns no tādas kā tu :-/
14.06.2018 13:01 | saite

Šo diskusiju lasot uzzināju tik daudz alu nosaukumu:-D, vienīgi ko zināju ir Aldaris:-D vai aldars, nezinu kā pareizi|-)
14.06.2018 12:13 | saite

alus ir padzēriens vīrietim ar labu labo mādziņu uz kuras uzstutēta riekstu bundža

:-D:-D:-D
14.06.2018 11:57 | saite

A, kas tur ko brīnīties? Pilna pasaule ar sievietēm, kuras dala dzīvi divās daļās - sieviešu un vīriešu. Alus asociējas ar Vīru dzērienu. Šis aizspriedums neatšķiras no citiem aizspriedumiem - sieviete nes iepirkuma maisiņus un bērnu, bet vīrs tikai puķes; sieviete veic kosmētisko remontu, bet vīrs tikmēr ada zeķes; un tā tālāk - nepieņemami. Ir cilvēki, kuriem viss ir akceptējams, ir tādi, kuriem tikai daļēji viss akceptējams, ir tādi, kuri mīl dzīvot konservatīvi, ir tādi, kuri ir ļoti, ļoti aizpsriedumaini.
Nu, Lovisa uzskata, ka alus ir padzēriens vīrietim ar labu labo mādziņu uz kuras uzstutēta riekstu bundža. Kas tur traks? :D
14.06.2018 11:50 | saite

Arī dzeru to ko vīrs nopērk :D
Ja pašai būtu kas no plaukta japaņem, gan jau tā būtu kaut kāda corona.
Tad labāk, lai domā, ka man putni galvā nevis ka es dzeru alu!

Visticamāk tev arī ir putni galvā, bet nu katram savi.... :D
14.06.2018 11:31 | saite

Whaaaat? Šis ir nopietni? Kāds ir tam loģiskais pamatojums, ja atskaitām "negaršo"? Kauns? WTF? :-O
Man alus ļoti garšo. No Rimčika plauktiem parasti tiek ņemta Tērvete, Brālis vai Užava, bet ja mani ieved bāzē vai kādā nopietnākā alus veikalā, tad ņemu Madonas, Malduguns, Viedi, Nurme, Raiskumietis, vēl un vēl. Principā visi tie, kas ir kas vairāk, kā prasts miežūdens. Ļoti garšo Labietis, bet to Jāņos nedrīkst - var nesagaidīt ugunskura iekuršanu, kur vēl saullēktu :-D:-D
14.06.2018 10:57 | saite

Sasmējos par mājsaimnieču kokteiļiem :-D
Pirmo reizi dzirdu, ka jākaunas par to, ka sieviete dzer vai pērk alu :-D:-D
14.06.2018 10:51 | saite

Man būt kauns pirkt tos mājsaimnieču kokteiļus Black Currant un līdzīgos mazajās pudelītēs. :D
14.06.2018 10:28 | saite

Tad labāk, lai domā, ka man putni galvā nevis ka es dzeru alu! :-D
14.06.2018 10:28 | saite

Es saprastu - būtu kauns pirkt vispār alkoholu... bet nu katram savi putni.
Es balsoju par Valmiermuižas gaišo. Bet, ja būtu iespēja, izvēlētos Saldalu. Tas nenozīmē, ka alus salds (lai gan - atkarīgs no veida), bet gan no Saldus. Konkrēti - Melno vilku.
14.06.2018 10:18 | saite

Man kā vienmēr alus vietā sula:-D vai kvass:-D:-D
14.06.2018 10:16 | saite

Lovisa, tualetes papīru arī kauns pirkt?
14.06.2018 10:15 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad