Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vairāk saules. Kas jums sakāms?

 
Skatos to konferenci un nesaprotu, kā viņiem nav kauna ņaudēt, pazemotie.
Darbinieku pazemo alga aploksnē, nevis kratīšana uzņēmumā.
Likums attiecas uz visiem. Bet citi grib atvērt vienu kafūzi un ar to pelnīt glaunām villām un mašīnām.
Esmu ilgu laiku grozījusies bāru un restorānu vidē, visur krāpjas, pilnīgi visur, pat tādas šķietami cienījamas un patriotiskas vietas. Kas groza kases, kas maksā aploksnēs, kas nu ko.
Klienti esot apkaunoti un apbižoti. Pfff. Badā jau neviens nepaliks. |-)
13.06.2018 14:16 | saite
 
Protams, ka tagad tracis būs liels, lai pievērstu uzmanību, bet nu man personīgi nav nekāda viedokļa, jo nekad neesmu ēdusi šajā restorānā un arī īpaši lasījusi atsauksmes arī neesmu.
Gan jau kaut kad ziņās tad beigās redzēsim patiesību, kas un kā.
13.06.2018 14:20 | saite
 
Manuprāt, kāds mēģina izvazāt viņus pa dubļiem. Tikai mans personīgais viedoklis, ar uzņēmumu saistības nav nekādas.
Jau vairākus gadus tur mēdzu iegriezties un pasūtīt ēdienu uz mājām, vienmēr ir izsisti čeki, nekad nav radušās aizdomas par negodīgu komercpraksi. Un negodīgie parasti nemēdz skaļi protestēt pret valsts nodokļu politiku..
13.06.2018 14:21 | saite
 
 
delusion, čeks neko nenozīmē. Tur jau arī parādās tas sagrozītā aparāta rezultāts. It kā klients redz, ka viss kārtībā, tikmēr uzņēmumā viss tiek glīti pārgrozīts, pārrēķināts, norakstīts un voila - ieņēmumi pēkšņi ir mazi, maziņi, no tiem samaksājam lielo mazo nodokli un vēl paliek naudiņa aploksnēm un kabatās likšanai.
Kad purināja Tokyo city, ļoti priecājos, bet nu rezultātu redzējām... Garāmejot skatos, ka viss pilns, nav kur apsēsties :)
13.06.2018 14:28 | saite
 
Gan bei vai tad ari konfisceja m anatas un aizklapeja visus restoranus?
diemzel ka redzam likumi nav rakstiti visiem.
13.06.2018 14:29 | saite
 
Zinas tante, pilnīgi neko nenorakstot un neapgrozot Latvijā ir teju nereāli uzturēt ēdināšanas uzņēmumu un pietiekoši nopelnīt:-) Te pat nav runa par villām un poršiem. Radiem ir kafejnīca, zinu, kā notiek spēlītes ar melno kasi, iztrūkumu un pārpalikumu, bet nosodīt absolūti netaisos. Likumi un noteikumi šajā jomā nav gluži piemēroti reālajai situācijai, bet valstij nospļauties.
Manuprāt, Vairāk saules tiek vazāti bez diža iemesla, bet manu attieksmi pret viņiem tas nemainīs.
13.06.2018 14:53 | saite
 
Gan bei vai tad ari konfisceja m anatas un aizklapeja visus restoranus?
diemzel ka redzam likumi nav rakstiti visiem.

+++ tieši tā!
13.06.2018 15:21 | saite
 
Gan jau, ka nav dūmu bez uguns. Bet par to, ka šajā nozarē grūti un nevar samaksāt, tas jau nu gan tā nebūs. Bija kādu laiku atpakaļ raidījums tieši par restorāniem un kā tiek maksāti nodokļi. Vairāk gan par algas nodokļiem. Raidījumā parādījās, ka daži samaksā nodokļu un, bet daži pat nē. Tad rodas jautājums, kāpēc daži var samaksāt un daži nē, ja noteikumi visiem vienādi. Un nemaksātāji bija lielie un labi apmeklētie restorāni. Laikam jau vairāk tā ir negribēšana maksāt.
Par kafe, kas atrodas mazpilsētās nestrīdos, tām ir grūtāk, jo gan cilvēki mazāk, gan arī maksātspēja.
13.06.2018 15:34 | saite
 
Kā klientam man ir tikai labākās atsauksmes par Vairāk saules. Manuprāt, labāks līmenis nekā citos kratīšanas skandālos iesaistītos restorānos kā gan bei utt. Iedziļinājusies neesmu šajā skandālā, bet nebrīnītos, ja tā arī būtu nomelnojoša akcija.
13.06.2018 16:20 | saite
 
Nu kaut kā neticu. Ļoti bieži tur uzturos, un vienmēr viss licies korekti, neiedod tikai pirmčekus, bet vēlāk atnes arī īstos čekus. Nu katrā ziņā, nevar salīdzināt ar Ganbei, Tokijo, un citām vietām, kur gan bieži čekus neatnes pat.
Es zinu vienu konkrētu mazāku gadījumu, kur arī bija līdzīgi un beigās izrādījās, ka tā visa ir tikai nomelnošana. Un par VID un jaunākajām kasu sistēmām un to prasībām vispār neizteikšos, tur jau simtiem uzņēmumu ir bez nerviem un t.sk. tādi, kas visu dara godīgi un pat ir iegādājušies jaunākās kasu sistēmas, bet nē, VID tāpat nav labi un atrod, kur piesieties.
13.06.2018 16:35 | saite
 
Līdz galam jau kaut kas nav tīrs arī restorāna pusē, bet nu to jau mums vismaz pagaidām neuzzināt. Presē tāpat patiesība mīsies ar meliem.
Katrā ziņā, uz ātro, ko saskatu par restorānu, 2014.gadā viņi strādāja ar peļņu 187tk (apgrozījums 3.32 citroni). 2016.gadā viņi bizsnesu sadalīja, labo pārliekot zem citām SIA. Restorāns kopējā biznesā šķiet bija enkurs, jo tam atstāja minimālo pamatkapitālu, un turpmāk firma strādā ar zaudējumiem, lai gan apgrozījums palielinājās. Man jautājums, kā jāved komercdarbība, lai pie apgrozījuma pieauguma, peļņa būtu negatīva. Kautkas jau tīrs te nav.
Plus ņemot vērā, ka par labu bankai ir samērā leila komercķīla (ja nav jau noņemta), un restorānam sūdīgi iet, tad iespējams.....bankas prasījums, kas uzskata, ka šie tīši izsaimnieko slikto biznesa daļu, lai mazāk bankai būtu jāatgriež.
Bet tās tikai fantāzijas, redzēs kāda info būs presē vēlāk.
13.06.2018 17:01 | saite
 
Kāda var pateikt, kas īsti notika ar Gan Bei. Viņi atpirkās?
Es nesaprotu kāpēc Vairāk Saules uzreiz aizklapē ciet un aptur viņu darbību.
13.06.2018 17:16 | saite
 
Jessie.
Gan bei samaksāja sodu (nepilns miljons) un dzīvo tālāk.
Tokyo city arī nekas nebija, kaut raidījumā visu krāpšanos perfekti parādīja.
13.06.2018 17:30 | saite
 
A nē, sadirsu. Gan bei sods laikam tik liels nebija.
13.06.2018 17:31 | saite
 
Manuprāt, pārāk mazi sodi suši barikiem bija.
Bet vispār žēl, viens no retajiem lielajiem pašmāju īpašniekiem, kam uzņēmums.
13.06.2018 22:44 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!