Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

13.datuma beztēma

Sveiki,

Šodien jau jūtami atgriežas vasaras laiks - cik nu vasaras, jo parasti līst, bet karstums. :D Visas puķes, ogas, laksti jau ļoti ātri šogad.
Vakar līdz pus 2 lasīta grāmata, bet nogurumu vai neizgulēšanos nejūt. :D
Kādas jums šodien sajūtas? :-)
13.06.2018 12:09 | saite

Sveika!
Man šīs rīts tāds diezgan mierīgs, it kā ir atslābums, bet tai pat laikā darbi jāpadara. Jūtos šodien tāda lēna. :-D
Šovakar izmēģināšu Street Food festivālu. Ceru, ka būs daudz garšīgu ēdienu. :-D
Duujaa, kas par grāmatu?
Lai veicas! (l)
13.06.2018 12:15 | saite

Hellooo..
Šodien ļoti bremzēta esmu un strādāt negribas :-D Darbā var teikt, ka atsēžu laiku.
Šodien ceru pakrāsot gleznu (l) Ja kādreiz nākas pabūt Baltkrievijā un patīk gleznas un rokdarbi, tad iesaku nopirkt Рисование по номерам. Tāds azarts (l) Un gleznas skaistas sanāk.

Ja kādai gribas pakavēt laiku vai uzsist klačiņu, rakstiet :-)8-)
13.06.2018 12:27 | saite

es vakar lidz 1 lasiju gramatu, sen nebiju lasijusi pa nakti:-)
13.06.2018 12:36 | saite

Arī es vakarnakt grāmatu lasīju :D Tiesa gan, smago artilēriju, par izsūtīšanu uz Sibīriju - "Veļupes krastā" (palasu, aizveru, noriju kamolu, mirkšķinu cik jaudas, lai asaras atkāpjas - šķiru vaļā atkal). Filma "Melānijas hronika" bija ļoti nekvalitatīva un gandrīz neko no šīs grāmatas neatspoguļoja.

TokyoDream
Super hobijs! (l)
13.06.2018 12:42 | saite

Man vairs nerodas vēlme lasīt grāmatas.. Es GRIBU, vienmēr ir paticis un biju tāds grāmatu tārps, bet tagad galīgi nesanāk, nevaru pievērst un noturēt uzmanību, pat mīļākās grāmatas neinteresē.. (t)
13.06.2018 13:13 | saite

Čau!
Jā, liekas, ka šodien laiks velkas. Kā arī neliela panika par nākošo nedēļu, jo jau jūtu, kā blamēšos. Jau kauns palika:-D
Par grāmatām, jā, arī man ir ļooooooti grūti noturēt uzmanību. Nevaru sevi piespiest. Tā brīvā laika ir tik maz, ka šķiet, negribas to "tērēt" grāmatu lasīšanai. Un tā man viena grāmata stāv uz naktsgaldiņa jau kādu 3 mēnešus ar kādām 30 izlasītām lpp:-D Katru reizi, kad lienu gultā, iedomājos, ka varbūt palasīt, ka derētu, bet cita balstiņa saka- nomierinies, ej vienreiz gulēt:-D:-D:-D
13.06.2018 13:19 | saite

man lasisanas manija uznak reizi paris gados, ne biezak:-D
13.06.2018 13:21 | saite

Theresa, šoreiz vienkāršs vasaras romāniņš. :D
Tokyodream, tādu pirki Baltkrievijā vai arī Latvijā var dabūt? Un ar ko tieši krāso?
13.06.2018 14:53 | saite

Duujaa pirku tieši Baltkrievijā, Latvijā tādus neesmu redzējusi. Bet zinu meitenes, kuras sūtījušas par divtik lielāku summu. Par savu samaksāju ~10 EUR.
Līdzi nāk guaša krāsas un trīs izmēru otiņas + stiprinājumi, ar ko pie sienas pielikt :-)
13.06.2018 15:25 | saite

Čau! :)
.
Šodien darbā saēdos meža zemenes, visi izcirtumi pilni, saldas un lielas ogas, mmm (l)
.
Meitenes, jums patīk braukt ar mašīnu? :-) Nezinu, ko lai daru - šausmīgi nepatīk braukt, bet darbs prasa savu, vēl jo vairāk, ja mašīnā bez manis ir vēl kāds - braukt vispār negribas. Pat tik tālu, ka no domas vien sāk sāpēt galva utt. Ko darīt? :-O
13.06.2018 17:31 | saite

Solo_man viss atkarīgs ar kādu mašīnu jābrauc. Ja mašīna ar manuālo ātrumu pārslēgšanu, tad nepatīk braukt. Jo neesmu pieradusi, man automātiskā.
13.06.2018 17:47 | saite

Tokyodream, žēl, būtu forši pirms tam aplūkot dzīvē, kā tas izskatās.
13.06.2018 17:56 | saite

Paceļu beztēmu, meitenes, man ir problēma! :-(
Es lietoju Belara O.K., man tagad 16/06 būs pēdējā tablete, 24/06 atkal jāatsāk.
Lieta tāda, ka man ārsts izrakstīja recepti elektroniskā veidā, bet man bija beidzies ID derīguma termiņš.
Šodien aizgāju ID atjaunot un nepadomāju, ka man taču viņu vajadzēs uzrādīt, kad pirkšu tabletes. Un datums, kad man ID būs gatava, būs 3 dienas vēlāk kā man jādzer pirmā tablete.
Jautājums Nr. 1
Vai tas, ka tableti ieņemšu 3 dienas vēlāk kā paredzēts, neradīs problēmas?
Jautājums Nr. 2
Varbūt no ginekologa var dabūt recepti papīra formā, nepiesakoties uz konsultāciju?
Paldies!
13.06.2018 21:57 | saite

Lieta tāda, ka man ārsts izrakstīja recepti elektroniskā veidā, bet man bija beidzies ID derīguma termiņš.

*bet man pirms kāda laika beidzās ID termiņš tb
13.06.2018 22:01 | saite

SunInMyHair
Nu nav jau tik traki, gan jau kādā aptiekā nemaz neievēros, ka termiņš ir beidzies, vienmēr var mēģināt sarunāt, esmu arī piemājas aptiekā izlūgusies zāles vispār bez receptes.
13.06.2018 22:20 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad