Attiecību līkloči

Vai uzsākot attiecības domājat par to, kurš būtu nopietnāks un stabilāks partneris? Vai vadaties pēc sajūtām tikai?
Gadījumā kad intuīcija saka priekšā, ka sajūtas var izplēnēt un kopā būšana būtu riskanta, jo cilvēks impulsīvs un visādi citādi brīvāks savās izpausmēs, vai mestu mieru? Izvēlētos kādu ne tik "norauj jumtu" variantu, bet kur dvēsele saka, ka būs mazāk problēmu, mierīgāka dzīve, nekādu drāmu un histēriju par niekiem? Sirds vs prāts gandrīz. :D
10.06.2018 16:44 | saite

Doma par skūpstu ar konkrēto personu vilina vai tas liekas dīvaini vai nulle emociju? Ja gribas skūpstu, tad nu velk uz to pusi, ja skūpsts liktos dīvains vai kaut kas ne tā, iespējams, ka friend zoned. :-D
Ja nezini, kā justos - pamēģini. :-D
14.06.2018 10:35 | saite

Vēsais, nezinu, nevaru pat tā loģiski izskaidrot. Neļāva man neviens izvēlēties, vai iepatiksies vai nē. Kā no debesīm un viss. :D Izskats, kustības, balss.
Par drošām jūtām gan tagad šaubos, palasot citu meiteņu pieredzi. Vai varbūt tas ir vairāk tāds friend zone, ko pašai negribas atzīt. Kā to noskaidrot, gan nezinu. :D
14.06.2018 09:59 | saite

Tos ''nav jūtu, bet drošais'', manuprāt, izvēlas meitenes, kam obligāti vajag kādu visu laiku blakus.
13.06.2018 19:37 | saite

Kas tajā vēsajā tipā saista, ja vienlaikus ir tāda nedrošība?
13.06.2018 19:25 | saite

Ja mīlestība ir, seko tai. Ja mīlestības nav, sliktos laikos nebūs kam turēt jūs kopā.
13.06.2018 18:58 | saite

Nav jau tā, ka man vispār nepatiktu. Es drīzāk mēģinu saprast, kāds attiecību modelis būtu man piemērotāks, ko palīdz paanalizēt citu cilvēku pieredze. Šī kritika nevietā, manuprāt.
13.06.2018 18:44 | saite

Ne viens, ne otrs. Tu pati gribētu būt safe puiša vietā, par kuru kā tirgū nevari izvēlēties ņemt-neņemt-ņemt-neņemt-tomēr pagrābt drošības pēc?
13.06.2018 18:31 | saite

(l)
13.06.2018 18:00 | saite

Paldies par domām! Ceru, ka būs kāds notikums, signāls, kas saliks visu haosiņu pa plauktiņiem. :D
13.06.2018 00:29 | saite

Ja vispār patikšanas nav, tad nebūtu forši vazāt aiz deguna. Nu ja tikai ir kaut kādi parametri, kuri būtu labi kā dzīvesbiedram, bet kura izskats, domas u. c. nesaista. Centies varbūt tad mazāk iespringt un pavērot kāds kurš ir.
12.06.2018 21:34 | saite

Vai maz ir iespējams kaut cik objektīvi (tad pēc kādiem punktiem?) izvērtēt, kas sagaidāms?

Nu pēc tā, ko tieši sagaidi no šīm attiecībām.
Viens pievērš pa daudz uzmanības un otrs pievērš, bet pazūd? :D Ja viņam tik ļoti tevi vajadzētu, kāpēc tad pazust? Nu ja vien tur nav kāds baigais iemesls, bet tad jau pateiktu gan jau. Tā vienkārši nozust gan dīvaini, ja grib atstāt uz tevi labu iespaidu un grib būt kopā.
12.06.2018 21:29 | saite

Esmu reiz izvēlējusies nedrošo variantu, kur acis bija aizmiglotas. Rūgti nožēloju, ka nepadomāju plašāk uz to brīdi.
12.06.2018 19:53 | saite

Ja skatās no bērna aspekta. Nu jā, par drošo variantu tad šaubu nav (nu vismaz pagaidām, cik esmu iepazinusi, zinu par viņu, uzskatiem). Tas izskatās vairāk tāds ilgi kopā variants. Jumta rāvējs :D gan, tāda sajūta, ka pēc vairākiem gadiem, piemēram, kad jau būtu bērns, pateiktu, ka viss apnicis, šis atkal nav tas, ko grib un meklē, ka nav vairs ko lāpīt un jādala manta un bērni. Nu tāds priekšstats rodas un tas baigi žēl, jo laikam jau gribētos, ka visas kvalitātes tomēr atbilstu manām vēlmēm, bet riskēt ar ko tik būtisku es nezinu vai esmu gatava. Protams, laika gaitā var izrādīties citādi, var pierādīt sevi, bet tie ir atkal gadi no dzīves, bet likt sev vairs ''nepatikt'' arī nesanāk. Nav jau arī nekur jāskrien, tik domāju par to, kā dzīves iegrozās. Vai maz ir iespējams kaut cik objektīvi (tad pēc kādiem punktiem?) izvērtēt, kas sagaidāms?
12.06.2018 16:25 | saite

Ja jūtu nav arī pēc randiņu perioda, ir ļoti maza varbūtība, ka tādas uzradīsies vēlāk.
Nedrošo variantu neizvēlētos, jo dzīves pieredze rāda, ka tie kas pa laikam mistiski "nozūd", ir brunču mednieki. Protams, ka viņi neatzīsies savās gaitās- vienmēr būs kāds attaisnojums.Randiņu periodam ir vienalga- kurš pašai vairāk patīk, tas būs labs.
Ilgstošām attiecībām labs kritērijs ir padomāt, kā tu justos visās situācijās, ja jums būtu bērns.
12.06.2018 14:12 | saite

+ Dārta.
Es arī esmu par drošo variantu. Priekš kam sev sarežģīt dzīvi? Ir tik labi būt ar vīrieti, kurš ir tavs stiprais plecs, kuram tu vari uzticēties un kurš tavā labā darīs visu. Es izvēlējos drošo variantu un ne dienu nenožēloju :-)
12.06.2018 13:58 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (4)