Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

15.05.2018.

15.05.2018 11:16 | saite

Čau!
Šitas man par karstu laiciņš, ļoti par karstu. Galīgi neesmu pieradusi, liekas, elpot nav ko.
15.05.2018 11:20 | saite

Hey. :)
Es tā skatos, ka beztēmas pamazām izmirst.
Priekš manis šis laiks ir perfekts, vismaz nemetas zosāda uzvelkot kleitiņu. :-) Lai gan uz darbu jāiet biksēs un maikā, jo man salst. Itkā rāda +24 iekšētlpās, bet man ir auksti. (t)
15.05.2018 11:25 | saite

Dienas karstas,ka uz beigam jau sak sapet galva+ vel MR visas blaknes, tad man sis dubultizturibas laiks(t)
Prieks, ka darza darbi ari visi apdariti. Sirds mieriga:-)
Priecajos,ka katra diena saulaina(l)
15.05.2018 11:37 | saite

Nesaprotu,kas tie par mistiskiem knisliem ara, ka iekoz, unta visa ada niez, ka nenokasities! Pec tam lielas pumpas paliek(e) drausmigi! Ne vinus var pamanit,ka lien pa adu un iekoz, neka!
15.05.2018 11:41 | saite

Labrīt! Lai visām skaista diena. Man šodien garastāvoklis ne visai, jāsatiek drauga vecāki un jāiztur nervozs draugs :-D dosimies pirkt mašīnu, ko noskatījām jau pirms mēneša. Pirmo reizi mūžā braukšu sarkanā mašīnā :-D
15.05.2018 11:41 | saite

Labrīt!
Gaidu, kad varēs doties pusdienās. Ārā, jā, ir forši. Bet man kabinetā ir vēl foršāk. Nav ne karsti, ne auksti-ideāli:-D Kā arī beidzot man vismaz 1 paciņa no Aliexpress atnāca, būs jaieskrien izņemt. Cerams, ka rotaļlieta kaķim, to gaidīju vairāk nekā citus štruntiņus sev domātus:-D:-D:-D
Varbūt kāda vai kāds var nedaudz mani apskaidrot par tādu lietiņu kā patēriņa kredīts? Ir jābūt obligāti nostrādātiem 6 mēnešiem, lai vispār būtu iespēja to saņemt vai var būt kaut vai 1 mēnesis, bet tad tas jāsadala uz 6, lai būtu vidējie ienākumi? Kā tur īsti ir?
15.05.2018 11:49 | saite

Jā, beztēmai ir noriets. Ļooti daudz vecās komentētājas ir pazudušas. Vecos laikus iekš cosmo šad tad ar nostaļğiju atceros:-D
15.05.2018 12:04 | saite

vakar biju shopinga ,nopirku peldkostimu un mazu sominu pleca lencee, skatos tagad visas staiga ar mini sominam, es ar savu veco nejutos moderna:-D
jaiet vel pacepinaties saulite un uzest mafinus(l)
15.05.2018 12:25 | saite

Jackie, vai tas nozīmē ka jaunās nedrīkst komentēt vai ka mēs esam garlaicīgas? :-D
15.05.2018 12:31 | saite

Kā lai pasaka, vairs nav tas:-D
15.05.2018 12:52 | saite

Sveikas! :-)
Diena ir skaista un ļoti silta, bet mums telpās diezgan liels bezgaiss. Mēģinājām uztaisīt caurvēju, bet tas neko nedod. Labi, ka šodien kleitu, savādāk biksēs izceptos.
Šodiena man kaut kā baigi velkas, garastāvoklis īsti nekāds, gribu mājās ātrāk.
15.05.2018 12:54 | saite

Tajā rakstā frāze "aizlietām acīm" šķiet vulgāra. Kontekstā ar dāmu izdevumu neiet kopā.
15.05.2018 13:02 | saite

Sveikas!
Bilde pieteikumā smīdina! Labs Duujaa
Šodien internets lēns un laiks arī velkas lēni. Gribēju no rīta piecelties agrāk, lai pastaigātos, jo darbs sākas tikai 10.00, bet atkal neizdevās. Kā citi var piecelties 6.00, lai skrietu vai dotos uz sporta zāli?
Pēdējā laikā dēļ konflikta ar dzīvokļa biedreni jūtos vienlaicīgi slikti un labi, ka beidzot pateicu visu ko domāju.
15.05.2018 13:08 | saite

Lakrica, opapāa... bet nu tas bija loģisks rezultāts. Cosmo iznāca laikā un tādai meiteņu paaudzei, kam tas bija kas wooow. Bet tagad jau 100to reizi lasīt par orālo seksu vai baudas virsotnēm, nevienu vairs nepārsteidz, jo sevišķi vidējā vecuma tīnes, kurām, manuprāt, pārsvarā žurnāls arī domāts. Nebiju to pirkusi, kur nu vēl abonējusi, gadus 10...
Meitenes, man šodien vajag palīgā izdomāt melnam, jaunam (pagaidmāju) kaķu runcītim vārdu. Bleiks, Nero, Melnis, Ozijs, Deimons neder, jo jau ir bijuši :D Vai Onikss, vai Donijs (no Donijs Darko) nebūtu pārāk sarežģīti? Negribas arī pārāk depresīvu, kā Belcebuls vai Aīds :D
15.05.2018 13:21 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad