Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās

 
Sveikas! Centos iziet cauri jau šeit eksistējošem topikiem par tematu škiršanās, bet mieru nerodu. Situācija tāda, ka ar draugu kādu nedēķu bija tāda kā jocīga atmosfēra mājās (baigi daudz nerunājām, vienkārši katrs kko pa savam darījām), lai gan nedēlu pirms tam vēl tik laimīgi baudījām kopā laiku, pastaigājāmies, uzņēmām mīļas un foršas bildes, vienvārdskot - bija super! Patika man jau viņš dikti sen, sagājām kopā pirms gada, nu tiešām sapņu piepildījums, abi nekad nebijām neki tādu izjutuši, es vienkārši jutu, ka ir mans cilvēciņš un viņš to arī teica. Dzīvojam kopā. Tagad ar to visu dīvaino atmosfēru es uzprasīju, vai viņam neliekas, ka esam tādi vēsi utt. Teica, ka jā un tas esot manas attieksmes dēļ, ez uzvedoties kā karaliene, ar snīpi gaisā. Nu labi, viņš uzvedās identiski, laikam abi ietiepāmies. Tad centos par to runāt, saruna bija apmēram tāda, ka viņš skatās telefonā, knapi kko atbild, kas, protams, mani noveda līdz asarām. Viņš teica, lai mainu savu attieksmi, lai uzvedoties kā iepriekš. Tā arī darīju, samīļoju, sabučoju, uzvedos kā vienmēr. No rīta atkal viņš ierāvies sevī, it kā es nēeksistētu. Pateicu, ka es nevaru vienīgā mēģināt, censties. Un raudāju. Kad prasīju, vai viņš mani joprojām mīl, atbilde bija "šajā momentā nē". Uz to es reaģēju un teicu "nu, tad jau nav jēgas, es izvācos". Vēl brīdi vēlāk viņš teica, ka varbūt viņam vnk pāris dienas jāpabūt vienam. Nu ok, mantas tad tagad nevākšu. Labi, aizbraucu pie mammas, tad tur vēl šādas tādas sarunas pa vidu. Tagad ir tā, ka es prasīju tomēr kkādu situācijas atrisinājumu, esmu gatava censties visu labot utt. Uz to viņš atbild, ka viņš nezin vai ir gatavs. Vakar meloja, ka pa nakti nebūs mājās, kip kkur dosies. Braucot no darba redzēju, ka šamējais mājās (jau no sākuma neticēju, ka kkur aizdevies, jo viņam ir tikai darbs un es), šodien kko runājot, viņš pateica, lai padodu ziņu, kad ņemu daļu vai visas mantas (jo pagaidām pie mammas dzīvojos), teicu, ka vēl neesmu izlēmusi un viņš arī teica, ka nezin. Tad vēl pa vārdam, vārdam, viņš rīt man dos ziņu, vai šķiramies vai nē. Tad teica 'es tagad līdz 1dienai braucu prom, nebūšu Rīgā' (muļķības, viņš ir mājās) Un kā uzsvēra, ja nepadod ziņu, tad lēmums skaidrs. Tagad neko nesaprotu, iekšas šķiet jau esmu izraudājusi, mamma pat vairs nav spējīga uz to noskatīties. Viņam tūlīt komandējums uz 3 dienām, gan jau super laimīgs tiks visam pāri, es te kā tāda nelaimes čupiņa knapi eksistēju normāli. Viņš zin, ka esmu gatava censties, bet pats man cenšas 'parādīt' ka baigi brauc atpūsties, viņš nezin, vai šo labot. Viņam ir uzskats, ka visam attiecībās jābūt perfekti, nav jābūt kkādām "izrunāšanās darbībām". Es goda vārds jūtos kā pazaudējusi daļu sevis, tāda tukšuma sajūta. Vai vēl cerēt?
12.05.2018 18:40 | saite
 
Pa vidu vēl tā kā uzstādīja ultimātus, ka man tagad jadod ziņa par manām mantām vai izvācos vai nē, jo viņš 3 dienas komandējumā brauc. Uz to es teicu - bet tu tak teici, ka tu pec komandējuma tikai sapratīsi, ko darīt. Uz to atbilde bija 'es mainīju domas, man jāsaprot, kas kāmi pabaros" (kāmim uz tām 3 dienām mierīgi var ielikt ēdamo un viss ok)
12.05.2018 18:43 | saite
 
Tiešām nezinu, kā dzīvot bez viņa, nesaprotu, kas notiek.. it kā nesaka man, ka šķiramies, tik to, ka nezin... kas noticis pa nedēļu????? Vēl pirms nedēļas tik super viss bija
12.05.2018 18:45 | saite
 
Pirmkārt - zinu, kā Tu jūties. Gada sākumā izšķīros ar savu vīrieti, kuru neprātīgi mīlēju. Jūtas bija abpusējas, bet tad sekoja regulāri, bet ar pārtraukumiem, periodi, 8 mēnešu garumā, kad jutos kā siena. Cilvēks brīžiem bija tik vēss, ka ar mani dienām nerunāja, lai "sodītu" par kaut ko, bet tad atkal lika justies kā vienīgajai sievietei uz pasaules. Tur gan bija daudz apstākļu un iemeslu, kāpēc tas viss tik ilgi vēl vilkās, bet, kad viņš beidzot aizgāja, man likās, ka sajukšu prātā.
Nu, es iesaku nomierināties un gatavoties arī uz ļaunāko, jo, tici man, labāk ir cerēt uz sliktāku rezultātu, un priecāties par patīkamu pārsteigumu. Neizskatās, ka šajā situācijā kaut ko diži vari šobrīd ietekmēt uz labu. Un ar histēriju Tu sev ļoti nodari pāri. Nu, es reāli zinu, cik tas ir grūti, bet jāiemācās nomierināties. Dzīve turpināsies, tici man, tikai kādu laiku būs drusku grūtāk.
12.05.2018 19:02 | saite
 
 
Viņa uzvedība ir creepy (t) Nav normāli, ka viens spēlē kaut kādas mind games, manupulē ar vārdiem un vēsu uzvedību, melo, nevar normāli pateikt, kas par lietu, nezina, vai grib šķirties, vai nē, bet otrs ir uz emocionāla sabrukuma robežas. Es Tev ieteiktu atrast veidu, kā uz brīdi distancēties no šīs problēmas, pat nedomā, vai šķirsieties, vai nē, ko darīt, kā risināt... Vienkārši dari savas ikdienas lietas, lai viņš saprot, ka neesi manipulējama.
12.05.2018 19:04 | saite
 
Es gan nezinu, ko tu no diskusijas sagaidi, bet tavs vīrietis izklausās pēc neizlēmības kalngala, bet tu ar mazohistiskām tieksmēm apveltītas būtnes.
Iespējams, viņš nemaz nav tik stiprs raksturā, lai pateiktu cietu "nē" attiecībām, vēlas šķirties, bet atstāj, to tavā ziņā. Tā teikt, lai tu būtu tā sliktā, kura pamet viņu.
To, kas noticis pirms nedēļas, tev nu vien pašai jāizzīlē kafijas biezumos, vai tiešā tekstā jāprasa viņam. Ja tā atbilde par "iedomīgo izturēšanos" bija nopietna, un tā dēļ notiek sekojošā rīcība, tad atvaino, bet tu esi kopā ar emocionāli nepieaugušu vīrieti. Tas tāds bērnudārza līmenis, no sērijas: "ja tu man tā, es tev šitā."
Pat ja paliec ar viņu, iesaku apdomāt, vai maz vēlies sev blakus vīrieti, kurš, lai cik cēli tas nebūtu, domā par kāmja labsajūtu vairāk kā tavējo.
12.05.2018 19:08 | saite
 
vai maz vēlies sev blakus vīrieti, kurš, lai cik cēli tas nebūtu, domā par kāmja labsajūtu vairāk kā tavējo.

Tik labi pateici +
12.05.2018 19:09 | saite
 
Es cenšos saprast, kas ir tas iemesls, kādēļ tā manipulē. Nu ja jau grib visu izbeigt, nu lai pasaka! Nelūgšos jau pārdomāt vai kā, ja jau tas ir viņa lēmums. Cenšos distancēties, mega daudz universitātei jādara, bet nenoliegšu, ka nespēju vispār tam pieslēgties. Jā, uzvedība ir super weird, visi, ar ko esmu runājusi, vienjārši nesaprot, kas viņam kaiš. Tur tie teksti ir tik bērnišķīgi. Raksta man, ka ASAP man jāpasaka vai eju ar visām mantām prom vai nē, bet kad pēctam pasaku, ka viņam beidzot jāsaprot, ko grib, atbilde ir "nepavēli man". Ehh..
12.05.2018 19:11 | saite
 
Jā, man visi, tiešām visi saka, ka šis ir totāli bērnišķīgi, es pati to redzu, šausmīgi grūti runāt, īpaši, ja tas ir ar tik neeeeloooģiskām atbildēm. Bet nu te man spēlē tas, ka esmu samīlējusies
12.05.2018 19:12 | saite
 
viņam ir tikai darbs un es

Šeit ir atbilde, kāpēc manipulē.
12.05.2018 19:17 | saite
 
Raksta man, ka ASAP man jāpasaka vai eju ar visām mantām prom vai nē, bet kad pēctam pasaku, ka viņam beidzot jāsaprot, ko grib, atbilde ir "nepavēli man". Ehh..

Bet viņš tev drīkst pavēlēk, lai izlem par mantām?
12.05.2018 19:27 | saite
 
*pavēlēt
12.05.2018 19:27 | saite
 
uNu es teicu, ka kāds sakars tad man dot pavēles. Uz to nebija atbilde.
12.05.2018 19:30 | saite
 
Lai arī cik sāpīgi nebūtu, šķiršanās ar šādu vīrieti būtu labākā izvēle tavā dzīvē. Tu tiešām vēlies tērēt savu laiku ar cilvēku, kurš nezina vai tevi grib vai nē, ar cilvēku, kurš tevi izvēlas spīdzināt un sāpināt? Savāc mantiņas un sāc jaunu dzīvi.
12.05.2018 19:33 | saite
 
Un Tu tiešām tagad tā laimīgi spētu ar viņu dzīvot tālāk... pēc visa šī murga? Es laikam nespētu :-/
12.05.2018 19:36 | saite
 
Puisis vienkārši ir pa gļēvu ,lai pateiktu,ka viss cauri, tādēļ tevi vienkārši vazā aiz deguna un skatās cik tad ilgi varēsi to visu izturēt un gaida ka tu būsi tā, kas visu izbeigs:-/
12.05.2018 19:58 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!