Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Vēlā, aukstā BEZTĒMA

Čau,
šodien visi salst vai pie jums vairāk vēja nav? :D
26.04.2018 13:38 | saite

Nopirku vakar jaunas ūziņas, necerēju veikalos kaut ko atrast, staigā riņķiem, riņķiem, ka beigās vairs neatceries, kurā veikalā tas paņēmi.
26.04.2018 13:40 | saite

čiu riu!
Šodien nevar saprast ar to laiku, vienu brīdi silts, tad uzpūš vējš, tāds diezgan mainīgs tas laiks.

Pateicoties Taxify akcijai, šodien tiku pie jaunā Simts Latvijai saldējumu ar vaniļas plombīra un meža ogu garšu. Ir labs, :-)
Veiksmīgi! (l)
26.04.2018 14:03 | saite

Neesmu vēl bijusi ārā, tā ka grūti būs spriest par laiku ārā. Spīd spoža , saulaina saulīte, bet tas iespējams ir arī mānīgi, jo nebūt nenozīmē, ka ir silts, jauks laiks.
Vairākas h tīru dzīvokli . Rīt būs ciemiņi un visam jāmirdz.
Rīt darba intervija, ta kā variet man novēlēt veiksmi!
26.04.2018 14:09 | saite

Pirmo reizi redzu tādu salčuku. :)
26.04.2018 14:29 | saite

Vējš ir brīžiem tāds, ka var aizlidot.
26.04.2018 14:33 | saite

Duujaa, es īsti nezinu, vai no vakardienas vai šodienas veikalos jau tirgo.
26.04.2018 14:33 | saite

Vējš briesmīgs, bet es šodien internetā meklēju bikini. Nevaru vairs sagaidīt, kad būs vasara. Pirmo reizi mūžā dzīvoju ~10min gājienā no pludmales. Dievinu peldēties :D
26.04.2018 14:53 | saite

Duujaa, es īsti nezinu, vai no vakardienas vai šodienas veikalos jau tirgo.

Cena zināma? :-P
26.04.2018 15:45 | saite

Njā, vējš tāds, ka labāk sēdēt mājās :D Kā arī laiks mainās ik pēc 5 minūtēm. Izgāju ārā burtiski uz 15 min. Pa to laiku piedzīvoju lietu, krusu un sauli:-D
Bet šodien drausmīgs nogurums. Gribas mājās un gulēt. Bet nebūs, ne mājās, ne gulēt:-D
Varbūt varat ieteikt kādas garšīgas, bet veselīgas receptes vakariņām? Gribas pagatavot kaut ko garšīgu, bet, lai neizjauc manu veselīgo uzturu:-D:-D:-D
26.04.2018 16:14 | saite

dreambig, diemžēl nezinu. Jāiečeko būs! :-)
26.04.2018 16:35 | saite

Čauu!
Tiešā saulītē ir silti :) Man tik daudz darāmā mājās, tad nu gliemežtempā pa bišķiņam..
Woo, nebiju redzējusi Ekselences jauno saldējumu. Malači! Theresa, Tev saldējumu taksometrā pasniedza vai tiki pie kāda īpašā koda?
sniegpulksteniite, lai Tev rīt veiksmīgas darba pārrunas! ;)
Varbūt varat ieteikt kādas garšīgas, bet veselīgas receptes vakariņām?

Hee, man arī tagad mazas problēmas ar ēdiena gatavošanas plānošanu. Tā kā šodien ceru noskatīties vēlā seansa "Kriminālās ekselences fondu", tad noteikti pēc tam vakariņās būs Hesburger vai McDonalds, bet, ja nesagribētu filmu, tad gatavotu zirnīšu-kukurūzu salātus (atradu lapiņu ar pierakstītu recepti).
26.04.2018 17:58 | saite

Varbūt vistas spārniņi garšvielās? Klāt salāti? :)
26.04.2018 18:29 | saite

Scandinavian, kolēģe ik pa laikam tajā taxify aplikācijā pārlādēja lapu, vienu brīdi uzķēra un atveda taksis uz darbu. :)
26.04.2018 20:13 | saite

KG-5679
Šāds ir automašīnas numurs, kuru vadīja sieviete (caca, blondīne) ap 25-30 gadiem.
Šī persona ir bīstama ceļu satiksmē, jo nepārzina satiksmes noteikumus. Šorīt Sarkandaugavā potenciāli bīstamu situāciju radīja + sēžot pie stūres ''spaidīja'' telefonu.
Visiem, kas zina šo sievieti, uzmanieties, ja jums dārga sava un citu dzīvība.
26.04.2018 20:46 | saite

Vējš ir brīžiem tāds, ka var aizlidot.

ou, jā..
---
TĀ sakārojās citronu ar cukuru, ka tagad ēdu pilnām mutēm. Atceros, kā bērnībā bieži tā ēdu, kad mājās nebija gardumu. :D :D
26.04.2018 21:27 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad