Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fotoepilators

 
Sveikas,
Jau kādu laiku meklēju sev piemērotāko veidu, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma. Mēģināts ir daudz kas, skūšanās, epilācija, šobrīd vaksēšana..
Tomēr jau kādu laiku skatos uz fotoepilāciju. Salonā nevēlos to veikt, jo izmaksas lielas, taču mani piesaistīja nopērkamie fotoepilatori, ar kuriem mājās varētu pati veikt šo procedūru.
Tad nu skatos Philips Lumea Prestige, bet ir vēl daudz variantu.
Varbūt Jums ir kāda atsauksme, ieteikums, pieredzes stāsts par fotoepilāciju mājās? Un varbūt viedoklis par šo konkrēto ierīci vai kādu citu konkrētu fotoepilatoru..
17.04.2018 15:26 | saite
 
Ooo,es tieši vakar gribēju veidot tādu pat diskusiju! Man arī interesē,galvenokārt ieaugušo matiņu un to seku dēļ. Un kādām zonām tas piemērotāks.
17.04.2018 15:36 | saite
 
Mana pieredze ar fotoepilatoru ir tāda, ka tas strādā uz atsevišķiem laukumiem - bet arī tur vietumis matiņi ataug, vietumis neataug. Konkrēti man fotoepilators der tikai padusēm un bikini maliņām. Citur neiedarbojas, jo matiņi ir par gaišu. Bet arī tur tāpat bez cita veida atmatošanas neiztikt.
17.04.2018 15:49 | saite
 
Man pašai patīk. Kopš lietoju nav ieaugušo matiņu un melno punktiņu. Vietās, kur matiņi ir par gaišu, tur īpaši neķer, man tās ir rokas. Bet paduses, ap bikini un kājas ir ļoti labi. Pilnīgi 0 nav, es tāpat skuju, bet daudz retāk un kā jau iepriekš minēju, nav melno punktiņu.

Mīnuss ir ātra izlāde, man kājām 3x jāuzlādē :-D, bet varbūt man jau ir pavecs tas rīks, es, protams, negaidu, es tad uz nākamo dienu atlieku. Līdz ar to laikietilpīgi, bet manā gadījumā nekādas vaksācijas man neder un lāzerim naudas man nav :-D
17.04.2018 16:14 | saite
 
 
Cim maksāja tāds rīks?
Es skatījos,tas philips maksāja 500 euro...
17.04.2018 16:44 | saite
 
Esmu pie tāda tikusi, bet izmēģinājusi vēl ne. :-D Kad izmēģināšu, varēšu pastāstīt, vienīgi tad jāgaida kādus 2-3 mēnešus, ja ne ilgāk, tas tā individuāli katrai. (l)
17.04.2018 16:50 | saite
 
Azalea, šis konkrētais Philips Lumea apmēram 550 eur. Amazon var dabūt lētāk, bet ar visu muitu u.c. lietām tas pats vien iznāk.
Tomēr ieguldījums, tāpēc, ja nu izlemtu tomēr pirkt, gribētos, lai tas ir izsvērts lēmums. Bet šā vai tā ir lētāk nekā šī pati procedūra salonos (vai kā to vietu sauc.. )
Ir jau arī citi, taču par tiem nav sanācis atrast īpaši daudz atsauksmju, tieši Philips ir tas, kas visvairāk parādās, kad meklēju ieteikumus, kuru no visām ierīcēm tad labāk iegādāties.
Konkrēti man fotoepilators der tikai padusēm un bikini maliņām. Citur neiedarbojas, jo matiņi ir par gaišu.

Domāju arī par šo.. Padušu un bikini matiņus domāju, ka ņemtu ļoti labi, jo tieši tie tumšie ir tie, kurus fotoepilators vislabāk ņem, vismaz kā lasīju, taču citur man matiņi nav īpaši tumši, piemēram, rokām pat šo precedūru nemaz netaisītu, jo matiņi ir gaiši un netraucē.. Uz kājām ir līdzīgi. Tad nu domāju vai 500 eur ieguldījums bikini zonai un padusēm būtu tā vērts, ja nu tomēr aparāts tās kājas neņem
17.04.2018 18:33 | saite
 
Ko darīt ja ir gaiši matiņi gandrīz neredzami? :( Ļoti vēlos iegādāties, bet nezinu ko darīt.
17.04.2018 18:48 | saite
 
Pacelšu tēmu
18.04.2018 09:51 | saite
 
Man ir remington!
Iepriekš meiģināju ar Philips Lumea un bija daaaudz labāk, gan efektivitāte, gan sāpīgums.
Ar remongton diezgan sāpīga man tā padarīšana sanāk un ja liek mazāku zibšņa stiprumu tad nav efekts. Pati esmu supertumša un spalvaina.
Vispār, ja plāno pirkt tad ņem labāk Philips Lumea un atceries, ka vajadzēs lielu disciplīnu un ieplānot lāzerēšanos kā vizīti pie sevis. Pati sākumā domāju, kad nopirkšu tad jau nu točna lietošu, bet ar laiku sāk slinkot un ļoti apnīk lāzerēties visu laiku..
Rokas novaksēju un tikai nākamajā dienā apstrādāju ar lāzeri, jo citādi nevar. ;)
18.04.2018 10:39 | saite
 
https://www.euronics.lv/t/91972/skaistums-veseliba-un-sports/fotoepilators-lumea-advanced-philips/sc1995-00
šis ir labs, jāpagaida atlaidi un tad var pa pus cenu dabūt ;)
18.04.2018 10:40 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad