Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

17.aprīļa beztēma

Labrīt,

šodien drūmāks laiciņš aiz loga, plus vakar atliktie darbi, kas piespiedīs iziet no mājas. :D
Lai sausi. :D
17.04.2018 08:30 | saite

Sēžu es joprojām darbā, drīz jau iešu majās. Kāds laiks ārā - silts, auksts nenojaušu, vien atverot logu bija tīk nenormāli patīkama un svaiga smarža, tāda jaukā vasaras smarža. (l)
17.04.2018 08:36 | saite

Vakar solija negaisu, tā arī nesagaidiju, gaidu uz šodienu. :-D
17.04.2018 08:37 | saite

Man šāds laiks patīk.
17.04.2018 08:38 | saite

Par negaisiem neko nezinu, uz nedēļas beigām siltāks paliks. Tagad lietus fronte. :D
17.04.2018 08:39 | saite

Atradu labu tēju. Garšīga, iekšā dažādas un pašmaju. :-)
17.04.2018 08:43 | saite

Nevarēju atrast mājās lietussargu nevienu, es maz tādus izmantoju, jo pārvietojos ar auto, bet šodien gribēju paņemt un secināju, ka kkur visi pazuduši :D Jānopērk šodien lietussargs pēc darba laikam. Bet jā, laiks nav patīkams, uz ceļa arī cilvēki dīvaini šodien un sastrēgumi 2x lielāki kā parasti, bet vismaz es beidzot izgulējos, vakar 7 vakarā aizmigu :D
17.04.2018 08:44 | saite

Vispār, kuri skaitās labi lietussargi mūsdienās? :D Man reāli ir viens, kurš tur jau uij cik gadus - tad ir bijuši paņemti vēl citi, lai ir ko ciemiņam aizdot, mazāks, lai ir vairāki un tā, bet kaut kā neliekas tik labi un ērti.
17.04.2018 08:46 | saite

Man patīk lieli un stingri. Mazie, saliekamie vispār nepatīk , tādi nekādi, no viņiem pat liekas nav nekāda jēga, stiprākā vējā šķiet , ka pa gaisu aizlidos, vienīgais labus mazajiem, ka somiņā var mierīgi ielikt. :-D
17.04.2018 08:54 | saite

bilde kā no lietus veča :-D:-D:-D
labrīt,
secinājums- ar sabiedrisko transportu šodien ir ātrāk nekā ar mašīnu.
visus kur braucu sastrēgumi(e)
diena arī pagaidām nekāda, bet vismaz pēc lietus viss tūlīt izsprāgs- pumpuri, puķes(l)
17.04.2018 09:05 | saite

Labrīt! :-)
Man šodien ir dzimšanas diena! Gadiņš nācis klāt! Par laiku runājot, tieši arī šāds laiks bija dienā, kad piedzimu. Nemaz neskumstu par to!
Darbā kolēģi uzdāvināja skaistu puķu pušķi un dāvanu karti! :-)
Šodien tikai pozitīvas emocijas, ja varētu nosūtītu jums katrai pa kūkas gabaliņam!
17.04.2018 09:08 | saite

Theresa Sumināta! :-)8-)
Šodien drēgnāks, bet patīkami, pie mājām ceriņi jau lapas izlaiduši, pumpuri jau atplaukuši (l) Pat zāle zaļāka palikusi (l)
Šodien ceru uz mierīgu dienu, lai arī daudz darāmā. Vismaz saulīte netraucēs strādāt :-D
17.04.2018 09:19 | saite

Duujaa Kur tādu tēju var dabūt? Izskatās baigi labā kolekcija.
17.04.2018 09:19 | saite

http://www.rukisuteja.lv/lv/tirdzniecibas-vietas
Te viņiem uzskaitījums, bet ir arī citur pirkts - rimi, elvi, maxima, stockmann beramās un paciņtējas. Ir arī citas tējas, sīrupi, ievārījumi u.c. Šo konkrēto man atveda, pati nepirku šoreiz.
17.04.2018 09:42 | saite

Duujaa, TokyoDream, liels, liels paldies par sveicieniem! (l)8-)
17.04.2018 09:55 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (3)