Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai tā ir problēma?

 
Lai gan esmu vēl tikai pašā sākumā, domāju ka mazo barošu ar krūti, bet man ir t.s. plakanie vai ievilkušies krūtsgali. Vai tas traucē barot? Vai kkas pirms tam jādara? Varbūt kādai ir pieredze
16.04.2018 12:25 | saite
 
Ieteiktu apmeklēt pirmsdzemdību kursus (parasti sastāv no kādām 5-6 lekcijām), kuros visu izskaidro no A līdz Z, t.sk. arī par krūtsbarošanu. Ja dzīvo Rīgā, tad tos piedāvā Māmiņu klubs un un vēl visādas biedrības (Latvijas dūlu biedrība utt.) gan bezmaksas, gan maksas. Arī reģionu pilsētās un mazpilsētās regulāri rīko šādus kursus - pati rudeni gāju uz 6 lekcijām pilnīgi bezmaksas.
Par pašu jautājumu - pēc būtības tā nav problēma, jo pie šāda veida ievilktiem krūstgaliem tev tikai būtu jāiemācās pašai ar pirkstiem "izvilkt" krūtsgalu un kopā ar areolu ievietot zīdainim mutē. Bet to visu ļoti jauki izskaidro un parāda zīdīšanas lekcijā, kā arī vari meklēt informāciju zidit.lv vai uzrakstīt kādai zīdīšanas konsultantei, kas parasti ir bezmaksas. :-)
16.04.2018 14:11 | saite
 
paldies, paskatīšos!
16.04.2018 14:38 | saite
 
Ir vienkārši testi, pēc kuriem noteikt vai krūtsgals ir tikai plakans (flat) vai arī ievilcies (inverted), bet arī to var mēģināt risināt. Dažām šī problēma pazūd tieši pēc barošanas laika, viss ir individuāli, protams. Varu nosūtīt dažus vingrinājumus uz pastu, ja interesē?
16.04.2018 15:36 | saite
 
 
paldies, paldies meitenes :-) jā, droši varat sūtīt man uz pastu, ja ir kāda info, es jau paskatīšos arī pati
16.04.2018 15:41 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits