Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

internetveikals

Mīļās dāmas, esmu šeit absolūti jauniņā, tāpēc iespējams tāda veida diskusija parādās bieži, bet... ielikšu internetveikala linku https://www.rozesbode.lv/
Ļoti interesētu Jūsu domas par tā vizuālo izskatu, dizainu, precēm, cenām. Nu visu, visu:-) Ko pašas pirktu, kas simpatizē visvairāk utt.
Tas ir Latvijā veidots i-veikals, un mans ZPD darbs ir cieši saistīts ar šo, tāpēc priecāšos par katru viedokli, kaut vai pavisam īsi :-)(l)
11.04.2018 11:48 | saite

Nu tad skaidrs, kāpēc pa 2x no dažādām dāmām komentēji un pēc tam ieraudzīji, ka esi jau komentējusi.
11.04.2018 11:57 | saite

:-)
11.04.2018 17:12 | saite

Dizains škiet neinteresants :-) Bet preces labas, pati vēl nesen sūtīju gan priekš sevis, gan gimenei :)
13.04.2018 10:40 | saite

Man tieši patīk neinteresantais diazains. Ļoti askētisks un nenovērš uzmanību no produkcijas. Mājas lapa strādā ātri un "neķeras". Katalogs ir pārskatāms, patīk labi organizētās sadaļas.
Gribētu, lai ir iespēja kombinēt dažādus priekšmetus. Piemēram, Latvijas kontūru pasūtītu, ja būtu iespēja to iestrādāt rokassprādzē. Trūkst individuālās apdrukas vai gravēšanas iespējas. Cenas šķiet nedaudz uzpūstas, bet tas jau uz starpniecības rēķina ir pieņemami.
___
Rezumē - idejas dāvanām un pašas priekiem var smelties, tomēr izvēlētos iegādāties pa tiešo no veidotāja. Piedāvājumā nav nekā absolūti unikāla.
13.04.2018 11:10 | saite

Man vizuālais izskats/dizains śķiet tāds ļoti masīvs, ja tā var komentēt :D Uz pirmo skatu atgādina blogu, ne internetveikala mājaslapu. Sekoju viņiem feisbukā, par bildēm śķiet padomāts :) Preces forśas, esmu pirkusi no viņiem ābeci un t-kreklu, simpatizē visi tie mazie nieciņi - krūžu paliktnīśi, atslēgu piekariņi, aproces, atstarotāji.. domino spēle. Ko nepirktu - rotas, jo cenas śķiet neadekvātas, bet tas tāpēc, ka pati veidoju tādas rokassprādzes, auskarus un zinu, cik tas izmaksā :) Ja arī tā nebūtu, tāpat dotu priekśroku citiem rotu izgatavotājiem.
Man izskatot arī likās super variants, lai atrastu dāvanas pēdējā brīdī un ne tikai!
13.04.2018 11:29 | saite

Neko nepirktu par neadekvaataam cenaam. Par naudas truukumu nesuudzos, tachu nav manaa stilaa paarmaksaat par suudiem.
Dazha laba suveniir-lieta maksaa divreiz vairaak nekaa identiskas suveniir-lietas Eiropas turiigaakajaas valstiis.
Kjiinieshu kvalitaates meesli ar paarskruuveetaam cenaam. Uzkjellee Latviju karogu vai rakstu ziimes un tas automaatiski noziimee, ka jaauzliek neadekvaata cena.
13.04.2018 21:19 | saite

Liels paldies par viedokļiem (l) Skatos, ka tie ir atšķirīgi, tāpēc man, apkopojot to visu, vēl jo interesantāk :-D
15.04.2018 09:15 | saite

Baigais mikslis - ūberpatriotiskās "latviete" preces blakus krekliem ar "spārnotām" rindkopām internešinal angļu mēlē, šis tas gaumīgs blakus primitīvām kaķu krūzēm, lielvārdes jostas kafijas paliktnīši blakus debilai lampai "pūce" ar Made in PRC cienīgu dizainu pa 63 eiro....
15.04.2018 09:40 | saite

Lapas dizainas nav ne vainas, cenas gan pārsteidz.
15.04.2018 10:05 | saite

dizainas dizainam
15.04.2018 10:05 | saite

:)
16.04.2018 17:25 | saite

Varbūt vēl kāds komentārs/ viedoklis? :) Šīs nedēļas beigās apkopoju visu, tā kā būtu jauki uzzināt vēl citu domas
17.04.2018 19:02 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad