Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

23.marts

Labrīt,
Agrajā rītā! :-)
Šorīt tāds nedaudz drēgns liekas, bet cerams pa dienu būs kārtīga saulīte.
Šodien plānā vēl kosmetologs, cenas pacēluši pakalpojumiem, baigie. |-)
Un piektdienaaaaaaaa! (l)
23.03.2018 08:13 | saite

Lapa kaut kā dīvaini raustās, kas tas ir.
23.03.2018 08:29 | saite

Labrīt!
Sēžu darbā, dzeru rīta kafiju un priecājos, ka jau piektdiena!(l)
No rīta šķita, ka būs pelēka diena, bet tagad skaisti spīd saulīte, kā arī, pa nakti paspēja sasnigt sniedziņš. Žēl, man jau bija iestājusies pavasara sajūta un plānos bija gaļas cepšana nedēļas nogalē:-D
Kādi jums plāni nedēļas nogalē?
23.03.2018 08:35 | saite

Cept gaļu? Varētu, bet pa aukstu un ziemīgu laikam, lai uz to saorganizētos. Kaut gan vienu dienu, kaut kur pirms nedēļas iespējams, jau, ejot pa ielu, varēja pateikt, ka kāds kādā nostūrī pa kluso jau cepina. :D
23.03.2018 08:41 | saite

Manā galā jau visi paspējuši uzcept:-D Mums pēdējās 2 nedēļas ļoti saulains un silts laiks bija, putniņi čivina. Tīrākais pavasaris. Priecājāmies, ka gan pa radio, gan TV stāsta, ka būs sniegs un citur snieg, bet mums foršs pavasaris. Un šorīt arī līdz mums sniedziņš atnāca. Bet var jau uz lodžijas cept, kamēr gaļa cepās, paši sēž mājās aiz loga:-D
23.03.2018 08:45 | saite

Man visas dienas ir vienādas! Nav tāds izteikts prieks par nedēļas nogales tuvošanos. Vienigais, ka nedēļas nogalē daudz kas vairāk notiek.
Dzeru kafiju un lēni mostos!
23.03.2018 08:53 | saite

Sveicieni piektdienā!
Jā..nu man draugi arī gaļu uzcepa, 3 pēc tam nolikās ar bronhītu.. (t):-D
Vakarā koncerts, rīt balle, nav, ko vilkt - klasika :-D
23.03.2018 08:57 | saite

Čau!
Es šodien pa mājām slimoju. Temperatūra, kakls... (t) Jācer izveseļoties pa šodienu, citādi visas brīvdienas aizies pa pieskari.
23.03.2018 09:08 | saite

Labrīt!
Es arī priecājos par piektdienu, man patīk īsākas darba dienas (l)
Šodien plānā sporta zāle, daži veikali un vakarā uz skropstiņām. Cerams kādu dienu es atradīšu skropstu tušu, kuru nebūtu besis katru rītu likt. :-D
23.03.2018 09:11 | saite

Meralle
Man atkal ir otrādāk, man nav besis likt, man ir besis ņemt nost vakarā un iet gulēt ar pandas acīm. Man arī guļot jābūt skaistai:-D:-D:-D:-D
23.03.2018 09:15 | saite

labrīt,
beidzot piektdiena!(l) man šonedēļ bija īsā nedēļa pirmdien vēl gulšņāju pa māju.
rīt arī plānā cept gaļu. redzēs kāds laiks, bet nospriedām, ka gaļas sezona jāsāk kaut vai sēdēsim iekšā un skriesim apgriezt:-D
arī kāds neliels izbrauciens plānojas, bet tas gan no laika atkarīgs.
mēģināju šodien nofočēt kaķi, bet šodien šis tāds bailīgs uzreiz aizlaidās, kā izdzirdēja soļus.
23.03.2018 09:19 | saite

Labrītiņ, šo rītiņ’! Vakar bija pēdējā darba diena un šodien dīvaina sajūta, jo nav nepabeigtu atskaišu vai neatbildētu e-pastu (l). Būs jāiztīra mašīna un jāaizbrauc pašpacierēt uz veikaliem.
23.03.2018 09:21 | saite

Mežone sasmējos par tavu komentāru :-D
23.03.2018 09:22 | saite

Ja skropstu tušu notīra, tad jau nav pandas acis. Tikai tīrot varbūt nedaudz, ja kaut kāda tāda tuša. Tad jau pēc tam nav kam tur pa nakti pandoties vairs. :D
23.03.2018 10:02 | saite

Šodien tāds yass....5diena...beidzot un apziņa ,ka rīt varēšu kārtīgi izgulēties -beidzot!!!! Bet manu prieku aptumšo fakts ,ka man SĀP acs ārejais kaktiņš, ne apsārtuma, ne tūskas, nekā....vnk sāp ,kad pieskarās,mirkšķinu vai grozu aci. Vrb kādai ir kādi ieteikumi, ko paķert aptiekā ,citādi es darbā visu dienu būšu īgņa #1(t)
23.03.2018 10:04 | saite

Labrīt!
Pamodos tik labā noskaņojumā - aiz loga saulīte, jūtos arī labāk nekā vakar, kakls nesāp, viss forši. Beeeet tad paņēmu rokās telefonu, sapratu, ka kavalieris bauda dzīvi un es acīmredzot daudz ko nezinu, bet noteikti skaidrs ir tas, ka viss beidzies nepaspējis sākties :-D tā nu sanāca papinkšķēt. Pati sev sabojāju garīgo.
Bet tomēr saņēmos, uztaisīju sev garšīgas un smukas brokastis, palika labāk. Nevaru saprast, cik prātīgi būtu iet pastaigā, it kā pusslima esmu, bet baigi gribas iziet ārā.
23.03.2018 10:23 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!